Відсутність ранкової ерекції

Чому пропала ранкова ерекція: які причини і що робити?

Основне пояснення ранкової ерекції побудовано на фізіологічних особливостях чоловічого організму. Вранці до члена підходить велика кількість крові, орган наповнюється. Порушення виникає спонтанно, іноді навіть під час сну. Неписьменному в медичних питаннях людині незрозуміло, що сталося, що призвело до підйому статевого органу. Він не може пояснити, чому немає ерекції. Вранці вона відрізняється від звичайної потенції, тому що проявляється без поштовху з боку. Іноді вона відбувається навіть, якщо поруч немає жінка.

 1. Еротичні сни. Найчастіше це думка побутує у жінок. Їм здається, що чоловік вранці прокидається з готовим до сексу членом, тому що всю ніч дивився еротичні сни. Медиками вирахувано, що під час сну здоровий чоловік може відчути кілька збуджень. Кожне наступне буде тривалішим попереднього. Середня кількість сексуальних підйомів - три. Останнє, найтриваліше, може розбудити чоловіка. Снов в даний період може не бути взагалі.
 2. Сексуальна активність. Дана версія також належить жінкам. Вони припускають, що ранковий підйом члена - це показник сексуальності. Чоловік, який має гостре бажання сексу при пробудженні, дуже активний і не обмежує себе в статевих актах. Насправді, після ранкової ерекції протягом дня людина може і не збуджуватися, якщо не буде будь-яких інших зовнішніх подразників.
 3. Чоловічі фантазії. Третя версія теж придумана жінками. Вони пояснюють підвищення потенції незадоволеністю статевими стосунками, які пройшли вночі. Їм здається, що в фантазіях чоловіки виникають інші сцени любовних відносин, інші жінки. Фантазії збуджують, активізують сексуальність. Зрозуміло, що ніч - пора мрій. Звідси і ерекція, з'являється вранці.

Причини відсутності бажання сексу вранці

Якщо ерекція в ранкові години відсутня, організм попереджає про необхідність звернути увагу на здоров'я:

 1. Порушення еректильної функції. Спочатку фахівцями проводиться обстеження потенції. Є спеціальні методики для перевірки чутливості чоловіки. Можна визначити, пропала ранкова ерекція чи ні, простим способом, що не вимагає консультації лікаря. На член на ніч надягають кільця, виготовлені з тонкого паперу. Кільця залишаються весь період сну, вранці перевіряється їх цілісність. Якщо кільця не розірвалися, значить, ерекція відсутня. Фахівці призначать лікування, можна знайти народні засоби для підвищення потенції.
 2. Втома. Організм, перевантажений за день, не може проявляти потрібну активність. Кілька годин відпочинку не пропонують повноцінного звільнення від навантаження. Причини усуваються при повному звільненні від втоми.
 3. Стресові ситуації. Постійне перебування людини в стані стресу позначається на здоров'ї. Якщо чоловік зауважує, що пропала ранкова ерекція, потрібно спробувати змінити ситуацію. Піти від стресу і створити умови психологічного комфорту і затишку. Зрозуміло, що для цього буде мало одного дня або ночі, але як тільки все нормалізується, потенція прийде в норму. На сексуальність впливає прийом антидепресантів, тому виходити з ситуацій краще без прийому ліків.
 4. Захворювання. Деякі хвороби негативно впливають на чутливість статевих органів, зменшується потенція. До таких захворювань належать: гіпертонія, цукровий діабет, серцева недостатність. Якщо пропала ранкова ерекція під час лікування, слід перевірити прийняті ліки. Сечогінні препарати створюють перешкоди і заважають статевого акту.

Поради, як повернути сексуальне здоров'я

Причини прояви відхилень можна усунути, якщо дотримуватися кількох правил.

Коли немає ранкової ерекції, важливо знати, що можна робити самостійно:

 1. Ранкова зарядка або вечірня розминка;
 2. Збалансований правильний раціон харчування;
 3. Свіжі фрукти в будь-який час року;
 4. Відмова від алкоголю і куріння;
 5. Контроль ваги;
 6. Помірні фізичні навантаження;
 7. Сон без нижньої білизни або зручні крій нічний одягу;
 8. Часте застосування препаратів для підвищення потенції.

Стан, коли немає ранкової ерекції, для багатьох чоловіків стає проблемою. Причини цього допоможе зрозуміти фахівець. Ранкові години - це час, коли організм отримав повноцінний відпочинок, в фізичному і психологічному сенсі. Статевий орган здорового чоловіка до пробудження наповнюється, концентрація гормонів доходить до максимального рівня. Мозгова діяльність не встигає проконтролювати процес ерекції. Цей стан підтверджує здоров'я статевої системи чоловіка.

Задуматися і починати щось робити варто, якщо проблема часто повторюється.

Повернути здоров'я можна регулярними сексуальними стосунками. Вони допоможуть бути постійно у формі, зроблять людину більш спокійним, врівноваженим, самодостатнім і впевненим у собі.

Основні причини відсутності ранкової ерекції

Що впливає і як знову відновити?

Не секрет, що ранкова ерекція у чоловіків - це нормальний і цілком природний процес, який демонструє повноцінне функціонування статевих органів. І якщо з яких-небудь причин пропала ранкова ерекція, це часто стає приводом для занепокоєння чоловіки. Фахівці не вважають відсутність ерекції вранці ненормальним явищем, якщо це відбувається нетривалий час.

У нормі ерекція повинна бути кожен день вранці у здорового статевозрілого чоловіка, якщо ж її не спостерігається протягом місяця і навіть довше, необхідно негайно відвідати медичного фахівця, будь то уролог або андролог. Дуже важливо спочатку точно визначити причину відсутності ерекції, після чого лікар підбере потрібні шляхи вирішення проблеми.

Що таке ранкова ерекція з точки зору фізіології?

Щоб розуміти, наскільки небезпечна відсутність ерекції вранці, варто спочатку розібратися в специфіці і фізіології такого процесу організму, а також які можуть бути причини ранкової ерекції. Потенція чоловіки є реакцією статевих органів і всього організму в цілому на сексуальне збудження, роздратування нервових рецепторів і закінчень призводить до посиленого притоку крові до пеніса, запалі тіла під тиском крові збільшуються, забезпечуючи ерекцію.

Вперше ерекція спостерігається ще у хлопчиків підліткового віку у віці статевого дозрівання, причому це відбувається мимоволі вранці. Рідше таке явищем може спостерігатися у чоловіків похилого віку. Ерекція виникає ще до пробудження чоловіки, цього зазвичай сприяє перенаповнення сечового міхура, який є тисне на передміхурову залозу.

Повний сечовий міхур також тісно межує з нервовими закінченнями в області спинного мозку, після чого подаються імпульси на центр ерекції, який розташовується також поруч. На тлі таких реакцій збуджується пеніс, чи то пак відбувається ранкова потенція. Багато лікарів пов'язують ранкову ерекцію з повним розслабленням організму і природної перевіркою функціональності статевої системи.

Іноді спостерігати ранкову ерекцію можна у хлопчиків, які ще навіть не досягли віку статевого дозрівання. Подібні спонтанні реакції організму можуть спостерігатися навіть у немовлят, це не вважається патологією з точки зору медицини. При тривалій статевій стриманості у чоловіка ранкова ерекція може супроводжуватися семяизвержением, що називається нічні полюції. У нормі таке може спостерігатися тільки у підлітків.

Про інші порушення статевої системи можна дізнатися з окремих матеріалів:

Причини відсутності ранкової ерекції

Після того як стали зрозумілі передумови ранкового стояння статевого члена, варто далі розглянути можливі причини, чому немає ранкової ерекції у чоловіків. Часто причиною цього є раніше переривання сну у фазі швидкого сну, в такому випадку неможлива ерекція взагалі. Також не варто панікувати, якщо ерекція не спостерігається в літньому віці, цьому сприяють вікові зміни.

Вчені встановили, що вплинути на такий процес може психоемоційний фон, а саме часті стреси, недосипання, хронічна втома і надмірні навантаження. На тлі цього ерекція може виникати вранці зі звичною частотою, але бути слабкою і нестабільною.

Відсутні ранковий стояк може через різних проблем з серцево-судинною системою, а саме:

Це просто елементарно! Щоб повернути і посилити потенцію, потрібно щовечора.

 • гіпертонія;
 • ішемія;
 • цукровий діабет;
 • серцева недостатність;
 • атеросклероз.

Всі зазначені захворювання в першу чергу провокують переродження ерекцірующей тканини, на тлі такого явища може знижуватися ступінь ранкової ерекції. Також привести до такого можуть шкідливі звички, про що говорить невдалий досвід багатьох чоловіків, що зловживають алкоголем та наркотичними речовинами. І природно малорухливий сидячий спосіб життя також порушує функції статевих органів.

У нормі ерекція повинна бути кожен день, привести до її відсутності можуть деякі препарати - транквілізатори, сечогінні засоби, препарати для зниження тиску, антидепресанти. Негативно позначитися на таких фізіологічних процесах можуть також запальні інфекційні захворювання органів сечостатевої системи, гормональні розлади, брак тестостерону і інші порушення.

Що робити, як повернути все на свої місця?

Статевий член чоловіка встає вранці до похилого віку, довга відсутність ерекції може бути наслідком різних порушень і розладів. Це не означає, що потрібно відразу ж купувати сильнодіючі препарати і стимулятори статевих функцій. Багато із запропонованих препаратів, як правило, є симптоматичними, а не лікують засобами.

Якщо у чоловіка довгий час не встає з ранку пеніс, крім того значно знижується статева активність і лібідо чоловіки, варто в обов'язковому порядку відвідати багатопрофільну клініку для обстеження у різних фахівців в комплексі. Це дозволить виявити супутні захворювання, як причину відсутності ерекції. Також варто оцінити якість життя, зіставити працю і відпочинок, а також якість харчування чоловіки.

Щоб попередити статеві дисфункції, чоловікові потрібно уникати стресових ситуацій, фізичних перенавантажень, емоційних розладів. Раціон харчування потрібно наповнити овочами, відмовившись від жирної, гострої і копченої їжі, солодощів і кофеїну. Також чоловікові потрібно відмовитися від шкідливих звичок і вести активний спосіб життя. Регулярний профілактичний огляд дозволить своєчасно виявити будь-які захворювання і розлади в організмі.

Будьте першим коментатором

Звичайна ціна: 3960 руб.

Ціна зі знижкою: 990 руб.

 • Кращі збудники для жінок швидкої дії Категорія: Порушення і потяг
 • Як пити Канефрон: інструкція із застосування і. Категорія: Медичні засоби для чоловіків
 • Що робити, щоб довго не кінчати хлопцю. Категорія: Про ЦЕ
 • Через що і чому чоловік довго не. Категорія: Про ЦЕ
 • Найефективніші таблетки для продовження статевого акту. Категорія: Медичні засоби для чоловіків
 • Препарати, що підвищують тестостерон у чоловіків: в аптеці. Категорія: Медичні засоби для чоловіків

Причини відсутності ранкової ерекції

Ранкова ерекція є мимовільним процесом наповнення пеніса кров'ю. Це нормальний стан чоловічого організму, яке демонструє відмінну його функціонування. Якщо кілька днів у чоловіка не спостерігається ранкова потенція, не варто панікувати. Якщо ж цей процес не спостерігається більше місяця, то на це слід звернути особливу увагу. Далі будуть розглянуті основні причини відсутності ерекції з ранку.

Причини виникнення ранкової ерекції

Потенція статевого члена - це його особливий стан, який виникає через сексуальний роздратування, в результаті чого збільшується приплив крові в печеристих тілах пеніса. При цьому скорочується мускулатура простати, кореня статевого члена і промежини. Ерегований статевий орган збільшується в розмірах і досягає довжини в середньому 10-14 см.

Дане явище виникає не тільки в процесі інтимного контакту, але і як природна реакція, незалежно від бажання чоловіка. Прикладом може послужити ранкова ерекція, яка часто спостерігається у хлопчиків підліткового віку, юнаків, молодих чоловіків і набагато рідше у чоловіків у віці.

Ранкова потенція у чоловіків виникає перед самим пробудженням. Більшість фахівців стверджує, що це обумовлено переповненням сечового міхура. Коли у чоловіка сечовий міхур заповнений сечею, від його стінок в центр сечовипускання, що знаходиться в спинному мозку, надходять нервові імпульси. Коли таке збудження стає критичним, воно також поширюється на що знаходиться поруч центр ерекції, що призводить до порушення пеніса.

Серед вчених існує думка, що причина порушення пеніса при пробудженні організму криється в розслабленості тіла, коли воно не може контролювати всі процеси. Деякі фахівці припускають, що таким способом чоловічий організм перевіряє функціонування статевої системи.

Ранкова потенція у хлопчиків, які не досягли підліткового віку, часто викликає переживання у батьків. Але турбуватися в даній ситуації не потрібно, тому що спонтанні ерекції можуть спостерігатися навіть у шестимісячних дітей. У таких ситуаціях просто потрібно привчити дитину спорожняти сечовий міхур.

Тривалість ранкової ерекції і її сила багато в чому залежать від психологічного стану чоловіки. У фізично здорової людини, який рідко відчуває сильні стресові ситуації, вона сильна і часта, а у чоловіка, який щодня відчуває сильні навантаження - часта, але слабка.

У представників сильної статі, які рідко живуть статевим життям, під час ранкової потенції може статися виверження (нічні полюції). Це фізіологічний процес, який вважається нормою тільки у підлітків.

Причини відсутності ранкової ерекції

Коли чоловік зауважує відсутність ранкової потенції, то він починає хвилюватися, особливо якщо дане явище спостерігається часто. Але дана ситуація ще не означає, що у чоловіка знизилася здатність до статевого акту. Можливо, що він просто прокинувся в фазі швидкого сну, коли потенція фізично неможлива.

В результаті проведення досліджень було встановлено, що порушення статевого члена залежить від деяких психологічних чинників. Довготривала або хронічна втома, часте недосипання, різні тривожні ситуації негативно впливають на потенцію.

Слід знати, що відсутність потенції може спостерігатися при деяких захворюваннях серцево-судинної системи:

Дані захворювання викликають переродження ерекцірующей тканини, що призводить до зниження ранкової ерекції.

На ранкове збудження статевого члена негативно впливає і надмірне вживання алкоголю, куріння, недостатньо рухливий спосіб життя.

Також причиною відсутності потенції з ранку може бути прийом деяких препаратів:

Причиною цього явища можуть стати деякі захворювання статевої системи запального характеру, гормональні порушення, пов'язані з недоліком тестостерона в крові організму (гіпогонадизм), і інші захворювання.

Що робити при відсутності ранкової ерекції?

При виявленні даної проблеми не варто відразу йти і купувати різні препарати для потенції. Деякі ліки і справді можуть допомогти, проте вони є симптоматичними засобами, що не мають лікувального ефекту, тому причину недуги з їх допомогою усунути не вийде. При частому прийомі еректогенних препаратів базові захворювання, в яких і таяться причини відсутності ерекції, можуть почати активно прогресувати, що призведе до ще більших ускладнень.

При довгій відсутності ранкової ерекції, яка спостерігається і зі зниженням статевої активності в цілому, найкраще звернутися за допомогою в багатопрофільну клініку, в якій фахівці допоможуть знайти причину захворювання, якщо така є.

Зазвичай спочатку проводиться повне обстеження організму, спрямоване на визначення першоджерела розлади. Дана процедура включає обстеження кровотоку, виявлення запальних процесів, діагностику внутрішніх систем і органів. При цьому не менш важлива і оцінка психоемоційного стану пацієнта.

Лікування відсутності потенції в більшості випадків проводить уролог і андролог, які складають план терапії, при необхідності залучаючи фахівців інших галузей медицини. Тільки при комплексному підході можна домогтися позитивних результатів, що сприяють відновленню та підтримці чоловічої статевої функції.

поділіться їй з друзями і вони обов'язково поділяться чимось цікавим і корисним з Вами! Це дуже легко і швидко, просто натисніть кнопку сервісу, яким найчастіше користуєтеся:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

8 + 1 =