Відсутність дівочої пліви

невинність

Матеріал з Медична енциклопедія Doctor.kz.

Навіщо потрібна дівоча пліва? Однозначної відповіді на це питання немає. У тваринному світі дівоча пліва є тільки у самок вищих мавп і деяких видів антилоп, при цьому її призначення не дуже зрозуміло. Хоча природа нічого не створює «просто так».

Існує точка зору, згідно з якою дівоча пліва - це рудиментарний орган, що зберігся в процесі еволюційних змін. Деякі дослідники вважають, що вона необхідна для збереження мікрофлори піхви.

Цікаву гіпотезу запропонував Ілля Мечников: на зорі людської цивілізації люди вступали в статеві зносини в дуже юному віці, тобто тоді, коли статевий член хлопчика ще недостатньо розвинений. Дівоча пліва не тільки служила перешкодою до злягання, але навіть сприяла статевою насолоди тим, що вона обмежувала отвір жіночого статевого органу і пристосовувала його до невеликого чоловічого члена. При цьому вона не розривалася, а поступово розширювалася. На користь цієї гіпотези говорить той факт, що у багатьох первісних народів шлюби досі полягають в дитячому віці.

Дівоча пліва - складка слизової оболонки піхви, яка розташовується в 2-3 сантиметрах від малих статевих губ і закриває вхід у піхву. У кожної жінки пліва неповторна, так як її розміри, вид, форма, товщина, постачання кровоносними судинами і нервами мають свої особливості. Тому дефлорації все жінки переносять по-різному.

У пліви може бути одне або кілька отворів для виходу менструальної крові. У 18-20 років пліва добре розтягується, при її розривах жінка втрачає трохи крові. З віком дівоча пліва старіє, втрачає еластичність, і тому дефлорація може ускладнюватися. Після 30 років дівоча пліва стає на 80% менш еластичною. Дівоча пліва може бути відсутнім

Існує вроджена відсутність дівочої пліви (так звана аплазія) або пліва може бути настільки нерозвиненою, що виявити її можна тільки при гінекологічному обстеженні.

Дівоча пліва може випадково порватися в результаті травми, якщо дівчина перестаралася під час мастурбації або при невдалому виконанні фізичних вправ, як, наприклад, у гімнасток. Те ж може статися і при невдалому введенні в маленький отвір гігієнічного тампона. І такі випадки непоодинокі. Матері в таких країнах, як Індія, Бразилія, Чилі настільки енергійно підмивають своїх дочок, що їх дівоча пліва виявляється повністю знищеної ще в ранньому дитинстві.

Як перевіряли наявність дівочої пліви перед шлюбом

Щоб визначити, незаймана дівчина чи ні, різні народи придумували масу дотепних і різноманітних тестів. Наприклад, народи, що проживають на берегах Каспійського моря, ставили оголену наречену перед бджолиним роєм і спостерігали за її поведінкою. Якщо дівчина спокійно стояла, дивлячись в обличчя небезпечним комах, і вони її не кусали, значить, незаймана, а якщо наречена зверталася у втечу - значить, цнотливість втрачена. Інші садили наречену навпочіпки над посудиною з вином і намагалися понюхати винні випари з рота випробуваної. Якщо не незаймана, то з рота має пахнути вином.

А деякі народи активно позбавляли наречених невинності перед першою шлюбною ніччю. Всім відомо знамените «право першої ночі», згідно з яким феодал самостійно позбавляв наречену невинності, перш ніж віддати її нареченому. У Перу і на Камчатці матері самі «готували до весілля» своїх дочок за допомогою штучного фалоса, те ж саме робили старші жінки в африканських племенах. Нерідко цим займалися родичі або друзі нареченого, священики, жерці і т.д. Після першого статевого акту жінка може залишитися невинною

При першому статевому акті пліва, як правило, розривається. Однак якщо вона еластична або якщо отвір в ній досить велике, то статеве життя може якийсь час протікати і при непорушеною пліві. У деяких дівчат пліва може розтягнутися до величини статевого члена, ніж більш збуджена дівчина, тим більшою розтяжністю володіє пліва.

Розтяжна дівоча пліва зберігається іноді до пологів, незважаючи на регулярне статеве життя. Великий отвір в дівочої пліви може бути і від народження, а може бути створено штучно. Наприклад, при регулярній мастурбації або петтинге, коли в отвір обережно вводиться палець. Згодом отвір збільшується все більше і більше і при гарній еластичності пліви і достатній порушення партнерки воно може пропустити невеликий за розмірами статевий член. Деякі сексологи навіть рекомендують для полегшення дефлорації трохи розтягнути пальцем отвір в пліві під час перших сексуальних контактів.

Пліва буває дуже міцна, і за одну ніч чоловік не в змозі прорвати її. У таких випадках краще звернутися до гінеколога і провести хірургічну дефлорації. Не слід намагатися за всяку ціну розірвати пліву, перетворюючи таїнство в насильство. Можна серйозно травмувати ніжні органи: під час дефлорації відбувається більшість розривів промежини.

Помиляються ті чоловіки, які вважають, що після першої ночі обов'язково повинна бути кров. У деяких дівчат розрив пліви слабкий і через особливості розташування кровоносних судин кровотечі може не бути. У той же час поява крові ще не гарантує дефлорації - це може бути просто менструальна кров.

При непошкодженою пліві може навіть наступити вагітність. Така вагітність цілком може статися після сім'явиверження в переддень піхви або на вологе зовнішні статеві органи дівчини з незайманою дівочої пліви. У деяких жінок розрив пліви відбувається тільки під час пологів. Зазвичай акушер сам надсекают її, щоб не ускладнювати пологи. Таким чином, з одного боку, пліва не може служити гарантією невинності. З іншого боку, відсутність пліви або відсутність ознак дефлорації при статевому акті зовсім не означає, що дівчина жила раніше статевим життям. Це повинні добре уявляти собі ті чоловіки, які особливо трепетно ​​ставляться до факту невинності своєї обраниці.

ВІДСУТНІСТЬ дівочої пліви

". Мені 20 років. Років в 13-14, по дурості перевіряла наявність у себе дівочої плеври пальцями і дугімі підручними предметами. Болі або якогось дискомфорту при цьому не відчувала. Кров'яних виділень не було теж. Близько півроку тому у мене був перший статевий контакт, при якому розриву не відчула, кров і хворобливі відчуття були відсутні, член вільно проник. Може бути таке, що я сама себе її позбавила? Або я без дівочої пліви з народження. "

Існує вроджена відсутність дівочої пліви - аплазія (не плутати з таким станом, як атрезія пліви - відсутність або зрощення її отвори) або пліва може бути настільки нерозвиненою, що виявити її можна тільки при гінекологічному обстеженні. Причому перша ситуація зустрічається на практиці виключно рідко.

При цьому, як правило, спостерігається не повна її відсутність, а лише особлива форма у вигляді низької складки слизової оболонки - валікообразнимі форма. Вільний край може бути не тільки рівним, але і торочкуватим, клаптевим, спіральним, зубчастим і ін.

Однак виявитися без дівочої пліви можна не тільки з народження, але частіше за все в результаті деяких дій, коли пошкодження може відбутися внаслідок будь-яких зовнішніх впливів - явних чи непомітних для дівчини. Наприклад, вона може випадково порватися в результаті травми, під час мастурбації або при невдалому виконанні деяких фізичних вправ, при неакуратному введенні в маленький отвір гігієнічного тампона, при введенні інструменту під час гінекологічного огляду.

БЕЗ дівочої пліви МОЖНА ВИЯВИТИСЯ ПІСЛЯ:

 • Статевий акт (добровільний або насильницький)
 • Травми в області зовнішніх статевих органів
 • Введення сторонніх предметів
 • мастурбація
 • петтінг
 • Гінекологічні маніпуляції (по необережності або за показаннями)
 • Деякі види спорту (гімнастика, кінний спорт, велоспорт і ін.)
 • Введення гігієнічних тампонів невідповідного діаметра
 • Розпусні дії з боку третіх осіб

Таким чином, якщо Вам "посчастлівілось9quot; народитися без дівочої пліви або підозрюєте, що її відсутність викликано зовнішнім впливом, не поспішайте з остаточними висновками. Можливо вона просто розтяжна або має великий отвір. У будь-якому випадку точну відповідь на питання "Є ВОНА чи ні?" може дати тільки ГРАМОТНИЙ лікар гінеколог після огляду на кріслі. Приходьте - ми розвіємо або підтвердимо ваші сумніви! Ну а далі.

ЯКЩО пліва НІ, АЛЕ ВОНА ПОТРІБНА?

Все залежить від вашого ставлення до зробленого відкриття. Якщо гимен відсутня, але його наявність необхідно з тієї чи іншої причини - все можливо. Фахівці нашої клініки мають досвід роботи в цьому напрямку більше 15 років і зробили сотні вдалих операцій по її відновленню. Записавшись і прийшовши на консультацію до фахівця з по інтимної хірургії, Ви обговоріть хвилюючу проблему, дізнаєтеся найбільш оптимальний спосіб її вирішення.

У нашому центрі застосовується метод радіохвильової тканинної хірургії, що дозволяє проводити всі маніпуляції практично безкровно, точно і малотравматично, що забезпечує швидке загоєння, відсутність ускладнень і максимально можливий очікуваний результат! Делікатність лікаря, відсутність психологічного дискомфорту гарантується!

ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ, ЯК МОЖНА ПОВЕРНУТИ невинно НАЗАД?

 • Запишіться до фахівця
 • Обговоріть свою проблему
 • Дізнайтеся спосіб вирішення
 • За бажанням - все можна зробити анонімно і в день звернення!

НАЙБІЛЬШИЙ НЕЗВИЧАЙНИЙ ПОДАРУНОК ЛЮБИМОМУ НА НОВИЙ РІК!

записатися

вул. Кутузовський проспект, д.33а

Копіювання і відтворення матеріалів даного сайту заборонено.

Інформація на сайті клініки інтимної пластики оновлена ​​04.01.2018

Дівочої пліви немає з народження, може таке бути?

Те, що у дівчинки з моменту народження немає дівочої плеви- цілком можливо, науково доведено, що таке трапляється (хоч і вкрай рідко).

Дівоча пліва, може бути різної форми і розташована у всіх дівчаток, вона індивідуально (у кого-то, вона ближче до входу в піхву, а у кого-то, вона більш глибоко від входу розташована). Дівоча пліва, може бути дуже еластична - настільки, що навіть почавши вести сексуальне життя, вона може бути розтягнута і не порвати (ні в перший раз, ні в наступні рази під час статевих актів). Траплялися випадки, що дівоча пліва рвалася у жінок вже під час пологів, хоча до моменту пологів - вони вели активне сексуальне життя.

Наявність пліви властиво самкам всього двох біологічних видів, людини і мавпи.

Це - одна з ознак виду. Трапляється, звичайно, що люди народжуються з неповним набором органів, але частіше за все пліва є, просто має особливу конфігурацію і розташування, в силу чого і наводить на підозри про своє відсутності. Тримається до останнього і проривається тільки під час пологів.

Відсутність дівочої пліви у дівчинки з самого народження це можливо і таке спостерігається, хоча таке явище вкрай рідкісне. Лікарі мати дівчинки не впізнають про це до тих пір, поки дівчинка не ставати дорослою і не відвідує кабінет гінеколога для огляду. Після огляду дівчини гінекологом може починаєш розуміти, що у дівчини немає дівоча пліва. Але, в таких ситуаціях гінеколог може подумати про те, що розрив пліви відбувався під час статевих зносин, вагінального сексу (введення статевого члена в піхву) або в результаті механічних пошкоджень. Тому, гінеколога необхідно ретельно питати дівчину про те, чи не було у неї близьких стосунків з хлопцем, не їздила вона на велосипеді з несправним сидінням. Таким чином, можна дізнатися справжню причину відсутності дівочої пліви.

Чи не чула про таке. Але знаю, що пліва може мати різну будову. У ній буває кілька отворів, буває одне. І це один отвір може бути таким великим, що плівочка вузеньких ободочке розташована біля стінок вагіни. Ось і здається, що пліви немає.

Таке може бути, але скоріше мова буде йти не про повну відсутність, а про її специфічних розмірах, або ж високій еластичності (коли при першому статевому акті немає крові).

Буває таке, що дівочої пліви немає з народження, так. Іноді це стає причиною локальних драм у взаєминах з не особливо розумним партнером, зацикленому на наявності пліви як на доказі любові до нього (логіка бентежать).

Повна відсутність пліви хоч і трапляється, але не так часто, як пліва у формі півмісяця, яка може не травмуватися при статевому акті.

Так, таке можливо і це не є аномалією, але зустрічається досить рідко.

Найчастіше ця особливість з'ясовується під час першого статевого акту і викликає подив у дівчини. У дитячому віці не проводять вагінальні огляди у гінеколога, тому зазвичай відсутність дівочої пліви виявляється в дорослому віці.

Так, може таке бути і це не таке вже й рідкісне явленіе.І я тому приклад. Після першого сексу у мене не було ні крові, ні болю, що хлопець навіть не повірив, що був у мене першим. Свої здивування я довірила лікаря, який і розповів, який буває дівоча пліва.

Це можливо, називається аплазія дівочої пліви (аплазія - це відсутність будь-якого органу). Останнім часом це трапляється дедалі частіше, тому деякі дослідники стверджують, що з часом пліва взагалі зникне, так як не потрібна людству.

Так, таке ддействітельно може бути. Хоча варто відзначити, що дівочої пліви немає з народження у задоволеного маленького відсотка дівчат, але все ж факт залишається фактом. Тому-то не завжди отсутвие дівочої пліви говорить про те, що дівчина не невинна.

Народження дівчинки без наявності дівочої пліви - це можливо, але таке явище це крайня рідкість.

Також в середовищі певних мусульман і мусульманок є такий міф, нібито дівчинка, яка народжується, в п'ятницю може народитися без дівочої пліви.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

− 2 = 5