відсутність бажання

Содержание

Чому немає бажання займатися сексом

Не існує чітких показників здорової статевої активності - для кого-то нормою є щоденний секс, а для кого-то досить 1-2 разів на тиждень. В середньому, при комфортних умовах і збігу бажань, а також можливостей, нормальної «навантаженням» можна вважати 2-3 статевих акти в тиждень. Причому цифра ця дуже «плаваюча», так як завжди все залежить в рівній мірі від бажань і від можливостей чоловіки, часто зникаючих з різних причин - від стресу на роботі і притуплення новизни відносин з конкретною партнеркою до серйозного захворювання. Тому, що пропало потяг, може бути і найпростіше пояснення, але з'ясувати, чому немає бажання займатися сексом, все ж потрібно.

Чому немає бажання займатися сексом

У найпростіших випадках, які не потребують допомоги лікаря (можливо, за винятком психолога), на питання, чому немає бажання займатися сексом, можна відповісти наступними версіями:

 • сформувалося звикання до партнерки або пройшли довгі роки спільного життя з дружиною;
 • примітивізм статевої близькості, механічне виконання статевого акту;
 • народження дитини (якщо мова йде про сім'ю).

У першому випадку небажання вступати в інтимну близькість може бути викликано тим, що чоловік просто не відчуває статевого потягу до партнерки. Якщо дружина стає «бойовим товаришем» або коханка починає нагадувати «матусю», ні про яке порушення мова вже не йде.

Якщо пропало статевий потяг, дуже може бути, що сексуальний зв'язок між чоловіком і жінкою проходить по дуже примітивним сценарієм (зустрілися, роздяглися, зайнялися сексом, одяглися і розійшлися) або є строго обов'язковою ( «подружній обов'язок»). Бажання близькості з жінкою може знижуватися, якщо «пацієнт» занадто захоплюється переглядом порнографії і мастурбацією - еректильна функціональність просто не буде встигати відновлюватися.

Найбільш елементарної причиною небажання займатися сексом є порушення нормального режиму сну

Трапляється, що у чоловіка пропадає потяг до дружини, якщо недавно вона народила дитину - змінилося після вагітності і пологів тіло жінки може більше не порушувати чоловіка. Крім того, психоемоційна втому як один від одного, так і від того ритму життя, який встановлюється з появою новонародженого в будинку, також знижує сексуальне бажання практично до нуля.

Наші читачі рекомендують

Наш постійний читач позбувся проблем з потенцією дієвим методом. Він перевірив його на собі - результат 100% - повне позбавлення від проблем. Це натуральний засіб на основі трав. Ми перевірили метод і вирішили порадити його Вам. Результат швидкий. ДІЄВИЙ МЕТОД.

Ще однією - найбільш елементарної - причиною проблем з бажанням займатися сексом є порушення нормального режиму сну. Патологічно недосипають чоловік - ні на що не придатний коханець. Те ж саме вірно по відношенню до представників сильної статі, багато і важко працюють: вони витрачають багато енергії на свою трудову діяльність, тому організми оберігають себе, пригнічуючи сексуальне бажання, яке провокує хоч і приємну, але все ж додаткову енергетичну витрату.

Чому пропало статевий потяг

Якщо немає бажання займатися сексом, не варто відразу ж турбуватися. Можливо, причини відсутності сексуального потягу полягають в зазначених вище факторах, і впоратися з ними нехай і складно, але реально.

Якщо ж відсутність статевого потягу стає все більш частим явищем в житті чоловіка, і ні одноманітність відносин, ні недавнє народження дитини, ні ударну працю в цьому не винні, пора звертатися за допомогою. Для участившегося відмови від інтимної близькості є велика кількість факторів, і виявити конкретний в окремому випадку може тільки фахівець.

В цілому стан, що описується пацієнтами, як «пропало бажання займатися сексом», може бути викликано причинами:

 • фізіологічними;
 • психологічними (іноді - психоемоційними).

До психологічних причин в деякій мірі відносяться ситуації, описані вище, також про них буде сказано окремо, так як таких менше, ніж фізіологічних проблем зі зниженням лібідо.

Фактори фізіологічного характеру найчастіше виявляються пов'язаними з наявністю у хворого різних захворювань сечостатевої системи (простатит, орхіт, уретрит, бактеріальні ураження). Патології будови тіла також можуть відповідати на питання, чому пропало бажання займатися сексом: чоловіча статева функція страждає, якщо в наявності є надлишкова маса тіла, анатомічні особливості будови пеніса або інших частин статевої системи, схильність до негативного впливу шкідливих звичок. Трапляється і так, що статевий потяг пропадає при протіканні в організмі інших патологічних процесів, не пов'язаних з сечостатевої системою. До таких належать цукровий діабет, захворювання кровоносних судин, проблеми з функціонуванням шлунково-кишкового тракту.

Найбільш частою причиною, чому немає бажання сексу, є простатит у чоловіка

Найбільш частою причиною, що пояснює, чому немає бажання займатися сексом, є простатит. Запалення передміхурової залози, має різне походження, порушує функціонування даного органу. Якщо простата, що відповідає за формування в цілому чоловічої статевої функції, що виробляє секрет насінної рідини і є джерелом певної кількості чоловічого гормону тестостерону, перестає працювати нормально, не змушують себе чекати різні статеві розлади. Одним з них і є відсутність бажання вступати в інтимну близькість.

Орхітом називається захворювання яєчок (парних чоловічих статевих залоз), що супроводжується запальним процесом в них. Фактори, що провокують недугу можуть бути різними, починаючи з порушень гормонального фону і закінчуючи механічною травмою. Однією з форм протікання орхита є неприємне відчуття в мошонці, який тягне, при сексуальної близькості посилюється до хворобливості. Саме такі періодичні болі стають причиною відмови чоловіка від сексу.

При уретриті (запальному ураженні, яке провокується попаданням в нижню частину уретри різних бактерій, найчастіше - трепонеми) відбувається поширення патогенної мікрофлори по сечівнику з подальшим розвитком процесу на верхні сечовивідні шляхи і статеві залози. Зникнення бажання займатися сексом в цьому випадку може бути пов'язано з основною симптоматикою недуги: виділеннями жовтого кольору з неприємним запахом, печіння в уретрі, набряклість головки пеніса.

Фізичне нездужання, викликане значним зниженням імунітету, наприклад, внаслідок недавнього перенесення вірусних інфекцій, також може стати причиною зниження і зникнення статевого потягу. Без достатньо сильною бар'єрної функції імунної системи організм стає відкритим негативному впливу маси всіляких вірусів і бактерій. Основні симптоми цього стану включають загальну млявість і падіння працездатності, постійну схильність респіраторним і іншим аналогічним захворювань, зниження потреби в сексуальної активності.

Зайва вага, «напрацьований» малорухливим способом життя і шкідливою, переважно жирною їжею, для чоловіка вкрай небезпечний. Жирові відкладення втручаються і порушують функціонування всіх органів і систем в організмі. Більш того, вони тиснуть на органи механічно, змушуючи їх зміщатися з призначеного природою місця. Згодом зайву вагу призводить до того, що огрядний чоловік починає страждати від зниження обсягів вироблення гормону тестостерону і від ослаблення м'язів (включаючи відповідальні за механізм ерекції), а результат цього - пропало бажання займатися сексом, та й можливості тіла для статевого акту, потрібно прямо сказати , неабияк ослабли.

Зайва вага, малорухливий спосіб життя і жирна їжа для чоловіка небезпечні зниженням обсягів вироблення гормону тестостерону

Психологічні чинники зниження статевого потягу

До психологічних причин, що обумовлює проблеми із згасанням статевого потягу, відносяться багато факторів, в числі яких:

 • стресовий стан, тривога;
 • нервове напруження в повсякденному житті;
 • переживання через проблеми на роботі, в сім'ї або відносинах;
 • стан депресії;
 • розумові розлади.

Впливати на сексуальне бажання може також факт неправильного виховання хлопчиків в період статевого дозрівання. Якщо молодий чоловік виростає з думкою, що секс - це брудно, непристойно і неправильно, його лібідо перебуватиме в пригніченому стані. Пізніше, вступаючи в інтимну близькість, він не буде отримувати від неї задоволення і або почне звинувачувати партнерку, створюючи проблеми з відносинами, або «обростає» новими комплексами, потрапляючи в замкнене коло. Результатом стане ще більш помітне зниження лібідо, потім - скорочення статевих контактів, що шкідливо, так як призводить до застою в області органів малого тазу, пригнічення вироблення гормонів, депресії і дратівливості. А в таких станах успішний статевий акт стає ще менш ймовірним.

У молодих людей, які тільки починають вести статеве життя, бажання вступати в сексуальні відношення може бути пригашена ще однією версією порочного кола: невдача при перших спробах здійснення статевого акту породжує страх повторення «осічки», переживання і комплекси з цього приводу. Як наслідок відбувається зниження лібідо аж до повної втрати сексуального бажання. Найчастіше дана ланцюг подій запускається, якщо вперше займається сексом чоловік від хвилювання виявляється нездатний випробувати ерекцію або утримати її досить довго для виконання власне акту близькості. Тимчасове порушення еректильної функції при досить сильних переживаннях і побоюваннях повторення «конфузу» має всі шанси стати постійним станом.

Важливо: на відміну від фізіологічних причин, при яких бажання займатися сексом зникає не тільки при відсутності потреби в статевої близькості, скільки при неможливості здійснювати сексуальну активність, з факторами психологічними справа йде зовсім навпаки. При таких проблемах чоловік може мати масу можливостей для вступу в статеві стосунки, але в силу різних комплексів і стресів втрачає бажання.

Всьому виною гормональний дисбаланс

Фактори, що негативно впливають на обсяг статевого потягу і бажання мати сексуальні стосунки, можуть мати відношення до гормонального дисбалансу. Лібідо знижується, якщо в організмі чоловіка не вистачає тестостерону, гормону, який несе відповідальність за нормальний перебіг збудження при статевому потязі. Незначний рівень тестостерону - низький рівень прагнення зробити статевий акт. Причиною зниження вироблення даного гормону в організмі чоловіка може бути зрілий вік, деякі хронічні захворювання, шкідливі звички, вживання деяких медикаментозних засобів.

До психологічних причин, що обумовлює проблеми із згасанням статевого потягу, відноситься стресовий стан

Крім тестостерону на бажання займатися сексом впливає недолік інших гормонів, наприклад, тиреоїдних, або надлишок, наприклад, пролактину. Також причиною проблем з лібідо може бути недолік дофаміну - гормону, що регулює нормальний стан психоемоційної сфери людини. Так як чи не найбільшу роль в процесі сексуального збудження, що виникає при прояві потягу, грає мозок, то недолік медіатора дофаміну в хімічній системі нервових імпульсів гальмує його реакції. А «загальмований» мозок не здатний змусити тіло відчувати бажання фізичної близькості.

У чому може полягати допомога

Коли всі фактори, потенційно здатні стати причинами зникнення у чоловіків бажання займатися сексом, вивчені, настає час розібратися: що робити, щоб повернути згаслі статевий потяг. Але для початку потрібно привести один цікавий факт: виявляється, кожен п'ятий представник чоловічої статі, яка досягла віку 35 років і старше, навіть якщо раніше він вів активне статеве життя, цілком задовольняється умовним стандартом, вираженим в 1-2 статевих актах в тиждень. Так що перед тим, як починати панікувати щодо свого згасаючого лібідо, слід подумати: а може бути, все йде нормально?

Якщо все ж знизило бажання сексу турбує, обов'язково потрібно звернутися до лікаря. Після проходження обстеження і виявлення можливих факторів порушення, пацієнт зможе пройти відповідне лікування. Якщо в усьому винна психологія і порушене різними «провокаторами» емоційну рівновагу, чоловікові можуть бути призначені консультації у психолога, в деяких випадках - прийом антидепресантів. Фізіологічні фактори вимагають, щоб хворий спочатку звернувся до профільних фахівця - уролога, андролога, терапевта, тобто позбувся хвороб, що викликали зниження прагнення до статевої активності. Після лікування простатиту, орхіту і уретриту, а також після відновлення нормальної ваги ймовірність відновлення статевої функції дуже висока.

Починати шукати відповідь на питання: «Як повернути бажання займатися сексом?» Слід з визнання наявності проблеми. Пацієнт повинен бути готовий розповісти про свій стан, поділитися переживаннями, при фізіологічних причинах - пройти ретельне обстеження сечостатевої сфери. Доведеться запастися терпінням, тому що в будь-якому випадку терапія буде тривалою.

Буває так, що відсутність інтимних стосунків у сім'ї сприймається як, само собою, що розуміє річ, особливо якщо обоє з подружжя перебувають у віці старше 45-50 років. Багато пар вважають, що головне в їх спільного життя - душевна спорідненість і близькість, а без сексу можна і обійтися. Однак, з точки зору фізіології, далеко не всі жінки, а тим більше - чоловіки здатні дотримуватися тривалого утримання, що не набуваючи при цьому ускладнення фізіологічного та психологічного характеру. Згодом ці ускладнення, накопичуючись, можуть вилитися або в сімейні скандали, або в зради. Саме тому, якщо чоловік в любовних або сімейних відносинах починає втрачати бажання вступати в статеву близькість, а раніше був сексуально активний, йому варто звернутися до лікаря, щоб вчасно почати усувати цю проблему.

У Вас серйозні проблеми з потенцією?

Уже багато коштів перепробувано і нічого не допомагало? Ці симптоми знайомі вам не з чуток:

Єдиний шлях операція? Зачекайте, і не дійте радикальними методами. Потенцію підвищити МОЖЛИВО! Перейдіть по посиланню і дізнайтеся, як фахівці рекомендують лікувати.

 • Автор запису: Юшин Петро Миколайович

  Мамолог, Проктолог, Хірург

  Матеріали по темі

  Коментарі наших читачів

  Виберіть цікавий для вас розділ сайту для отримання максимальної інформацціі

  Обласна і втрата волосся

  Порушення репродуктивної функції

  Поширені чоловічі захворювання

  Питання та відповіді

  Наталя задає питання:

  Добрий вечір! Прошу Вас допоможіть! У мого тата, йому 76 років, пухлина в сечовому міхурі, болі немає, але у нього зараз почалося нетримання сечі. Операцію робити доктор заборонив, так-як у нього було два інсульти. Порадьте які препарати можна приймати? Пухлина не визначали доброякісна або злоякісна.

  Саша задає питання:

  Вітаю! Доктор скажіть будь ласка як відновити чоловіче здоров'я? У підлітковому віці у мене була травма анального отвору, після цього стусана у мене щось там порвалося і після цього у мене почалися проблеми з ерекцій. Зараз мені 43 роки і стан стало ще гірше. Що мені робити?

  сергей задає питання:

  У мене аденома простати. Приймаю бобровий струмінь. Прямо до їжі або потрібно за пів години до їжі приймати? Спасибі заздалегідь.

  Матеріали сайту не є керівництвом до дії і носять рекомендаційний характер. Призначити лікування і поставити точний діагноз і може тільки фахівець. oblivki

  Причини відсутності бажання у жінок

  Чому виникає така аномалія, як відсутність статевого потягу у представниць прекрасної статі? І яким чином заручниками зниження лібідо стають подружні пари?

  Виявляється, ця проблема виникає не так рідко. І пов'язано її поява з такими поняттями, як лібідо і статевий потяг у жінок. Саме ці фактори забезпечують наявність бажання зайнятися коханням не тільки у жінок, але і у чоловіків.

  Фактори, що впливають на відсутність статевого потягу

  Існує статистика, яка може в деякій мірі пояснити виникнення сексуальних проблем.

  Отже, вам буде цікава наступна інформація:

  1. Майже сорок відсотків жіночого і чоловічого населення в інтимному житті переживають різні сексуальні потрясіння.
  2. Відповідь на питання: «В зв'язку з чим пропадає бажання до сексу?», В основному, шукають жінки; чоловіки менше турбуються з цього приводу.
  3. Жінка дуже часто соромиться розповісти своєму партнеру про те, що у неї пропало бажання, а також про переваги в ліжку.
  4. Іноді причиною відсутності бажання у жінки можуть стати фізіологічні порушення.
  5. Кожна третя жінка не відчувала накриває задоволенням хвилі під час оргазму. Такі представниці прекрасної статі не розуміють, яке задоволення може доставити інтимної близькість, внаслідок цього іноді виникає фригідність. Але варто жінці хоча б раз отримати це задоволення в ліжку, і бажання буде присутній завжди.
  6. Якщо дівчина приймає протизаплідні таблетки, це також може стати причиною зникнення статевого потягу у жінок. Пов'язано це з тим, що яєчники знаходяться в спокійному стані і рівень гормонів недостатній для повноцінного збудження.
  7. Психологічні збої також перешкоджають виникненню потягу.
  8. Яскравість сексуальних відчуттів залежить і від умінь чоловіки, але у всіх проблемах звинувачувати одного партнера не варто.
  9. Більшість проблемних ситуацій можуть вирішитися самі згодом, але в деяких випадках допомога фахівця необхідна.
  10. Такі напрямки у фітнесі, як пілатес, аеробіка і йога допомагають відновити кровообіг. Це, в свою чергу, стимулює приплив крові до статевих органів і підвищує бажання.
  11. Здоровий сон для прекрасної половини дуже важливий. Тому в вихідний день поспати зайві пару годин не завадить. І тоді про фригідності не залишиться і спогади.
  12. Зменшення потягу до протилежної статі може бути обумовлено декількома причинами, тому і вирішувати проблему потрібно комплексно.
  13. Такі гормони, як тестостерон і естроген, впливають на збудження. Їх надлишок або недолік може мати негативний вплив на стан жінки.
  14. Кожна жінка має свою природну статевою конституцією і, відповідно, індивідуальними потребами в інтимному житті. Спеціаліст без особливих зусиль зможе це визначити і допомогти повернути природне бажання до сексу.

  Відсутність бажання у жінок. причини

  Коли жінка і чоловік знаходяться на шляху розвитку відносин, їх інтимне життя дуже насичена. А ось коли проходить деякий час, минула пристрасть згасає, і збудливість може теж зменшуватися.

  Якщо такий стан не доставляє дискомфорту обом партнерам, то і проблеми, як такої, немає. Ну а якщо потяг пропадає у жінки або у чоловіка, тоді варто починати бити тривогу. У разі відсутності бажання у прекрасної половини в парі, чоловік може відчувати себе непотрібним, буде зачеплено його самолюбство.

  Отже, основні причини, які характеризують жіноче небажання до інтимного життя, бувають фізіологічними і психологічними.

  Фактори, пов'язані з фізіологією, такі:

  1. Жіноча потенція залежить від чоловічого гормону - тестостерону. І якщо гормональні показники знизилися, то і сексуальний потяг пропадає. Існує статистика, яка вказує, що гормональні порушення можуть виникати після тридцяти років.
  2. Якщо у жінки пропадає бажання до сексу, причиною може бути і вік. Особливо це стосується періоду, пов'язаного з клімаксом, - перед ним і під час нього функціональність яєчників знижується до мінімальних показників. У зв'язку з цим вони перестають виробляти естроген, в піхву зменшується кількість природного мастила, воно стає дуже сухим. Під час інтимної близькості жінка, а іноді і чоловік, можуть відчувати неприємні відчуття. Але для дами близькість ще може бути болючою. Саме тому виникає фригідність, і жінка не прагне до сексуальних відносин.
  3. Причиною відсутності бажання іноді стають хвороби не тільки терапевтичні, а й гінекологічні. У жінки похилого віку можуть бути різні системні захворювання. До таких відносяться проблеми з судинами, серцем і венами, цукровий діабет, сечостатеві запалення. Все це приносить жінці багато проблем, і фізичний стан занепадає.
  4. Зловживання шкідливими звичками. Якщо дівчина любить випити або часто тягнеться за сигаретою, її внутрішні органи поступово руйнуються. На тлі це виникають захворювання, які просто несумісні з повноцінним сексуальним життям. Такі жінки швидше отримають задоволення від випитої чарки алкоголю або від викуреної сигарети.
  5. Причиною фригідності може бути і вагінізм. Характеризується він вагінальними спазмами. Найчастіше такі симптоми з'являються після сильного стресу, після акту насильства та інших психологічних травм.
  6. Інфекційні хвороби статевої системи теж можуть стати причиною того, що жіноча потенція пропадає.
  7. Вагітність також є однією з причин, по якій жінка відмовляється від сексу. Але це лише на час. Якщо пологи проходять легко і не тягнуть за собою жодних серйозних наслідків, через два місяці після появи малюка бажання у дівчини знову з'явиться.

  Психологічні чинники, що призводять до втрати бажання, такі:

  1. Постійні неврози, стресові ситуації вдома і на роботі. Дуже частою причиною того, що у жінки немає бажання до любовних утіх, є і перевтома.
  2. Несприятлива обстановка для здійснення статевого акту. Напружені відносини між партнерами, відсутність взаєморозуміння. А також якщо чоловік є диктатором в сексі - це не стане приводом для підвищення бажання у жінки.
  3. Вікторіанське виховання, тобто коли дівчині нав'язано поняття, що сексуальні відносини - це щось брудне, неприйнятне і ганебне. Бар'єри, пов'язані з релігійними поглядами. А ще надмірна закомплексованість.
  4. Деякі дівчата, після народження дитини, повністю віддаються турботі про нього, а про чоловіка забувають, і в інтимі практично не потребують.
  5. Відсутність статевого виховання. Недостатня інформація про перший секс, про можливі наслідки, про контрацепцію може розвинути у дівчини фригідність.

  Як підвищити жіноче потяг до партнера?

  Щоб позбутися від сексуальних порушень, що заважають вести нормальне сімейне життя, в першу чергу, необхідно прибрати всі дратівливі чинники. Якщо причина в захворюванні - його потрібно вилікувати, і чим швидше, тим краще. Якщо виникли збої гормонального фону - не обійтися без прийому гормональних препаратів.

  Важливо! Достатній рівень тестостерону підвищує не тільки сексуальний потяг, але і сприяє гарному настрою, активності і бадьорості.

  Зазвичай лікування відсутності бажання - це процес довгий, що вимагає комплексної терапії. До її складу входять: медикаменти, лікувальна фізкультура, здорове і правильне харчування, консультації психолога. У деяких випадках, для відновлення нормального способу життя, який включає сексуальні відносини з обопільної бажанням, може знадобитися зміна місця проживання на певний проміжок часу.

  Такі процедури принесуть максимальний ефект, якщо улюблену жінку завжди і скрізь буде підтримувати партнер. Адже взаєморозуміння між двома люблячими людьми - це перший крок на шляху до порятунку відносин.

  Іноді в процесі усунення дисгармонії в статевого життя дівчина може відчувати такі побічні ефекти, як головний біль або підвищену чутливість грудей. Також може порушитися сон.

  Але після проходження курсу жінка знову зможе відчути себе молодою, окриленої і бажаною.

  Містер Джой, Ян Виссарионов

  почуття Океан яскравих відчуттів

  в кожній таблетці

  Віагри для жінок Детальніше

  перемагай Жіночий збуджувач

  на основі Сиалиса.

  Швидко і ефективно Детальніше

  в ліжку афродизіак для

  потягу у жінок Детальніше

  задоволення Краплі «Рандеву» для

  твоєї партнерки Детальніше

  Тут вас чекають подарунки

  • Головна
  • Каталог
  • FAQ
  • Доставка / Оплата
  • Як купити
  • знижки
  • Про потенції
  • гарантії
  • центр підтримки
  • Онлайн-консультації
  • зв'язок
  • spam policy

  © MisterJoy.ru 2009 - 2018 Онлайн-магазин препаратів для підвищення потенції. 8 (800) 555-28-69, 8 (499) 504-32-84, 8 (812) 407-32-84

  115372, г. Москва, ул. Бірюлевская, д. 38, свідоцтво про Державну 1057748048710. E-mail для зв'язку: [email protected]

  При використанні матеріалів сайту, активне посилання на магазин - обов'язкова.

  Відсутність сексуального бажання у жінки, чому виникає і що робити

  Сьогодні ми обговорюємо бажання жінки і навіть не просто бажання, а сексуальні бажання жінок, а вірніше відсутність сексуального бажання у жінки і можливі причини такого стану.

  Ми торкнемося тем: чому раптово зникає сексуальне бажання і що з цим робити, як повернути сексуальне бажання вихід з проблеми, відсутність сексуального бажання причини.

  Відсутня сексуальне бажання - що робити?

  Невелика передісторія. Посидіти на кухні часом розкривають дуже складні проблеми в житті кожного з нас. Ось так розмовляючи про радощі і прикрощі спливла в розмові тема про те, що у нашої гості повністю відсутня сексуальне бажання. На наше запитання - а, це як? отримали відповідь - а, ось так! Ну немає бажання займатися сексом, не виникає почуття збудження, більш того зовсім не хочу займатися сексом з чоловіком, немає він прекрасна людина і я до нього відчуваю найніжніші почуття - але секс, став обов'язком, в ліжку мені байдужий чоловік відчуття що живеш з колодою.

  Вперше на нашій кухні стало тихо, ми задумалися і просто почали згадувати, а які ситуації у кожного з нас бували в житті, коли пропадало бажання займатися сексом.

  Виявилося, що у кожного іноді бували такі ситуації, але от щоб була повна відсутність сексуального бажання у жінки - про це почули вперше. Згадався один раз почутий питання, що зробити щоб з'явилося бажання займатися сексом у жінки, інше питання про те, що іноді у жінки немає бажання займатися сексом, але ось про відсутність сексуального бажання у жінки - немає.

  Тому якось само по собі у нас на столі з'явився ноутбук і ми почали шукати відповіді на питання. Ні - звичайно ми розуміємо що правильно буде нашої знайомої відвідати фахівця, що вона і пообіцяла зробити, але наш інтерес до цього питання був занадто сильним і тому.

  Що таке сексуальне бажання, вірніше сексуальні бажання жінок?

  Виявилося, що з цим поняттям тісно пов'язані такі поняття як лібідо і статевий потяг, а оскільки лібідо або статевий потяг має на увазі наявність прагнення і бажання сексу у жінок і чоловіків. сексуальне бажання має бути у кожної здорової людини по досягненню певного віку і більш того, формування статевого потягу починається в дитинстві, складається з декількох етапів до того, як ми досягаємо повної сексуальної зрілості.

  Після побіжного знайомства з самою різною інформацією з даної тематики виявилося, що:

  • Майже у сорока відсотків жінок і чоловіків періодично в інтимній сфері виникають проблеми різного характеру.
  • Чому у мене не виникає відчуття збудження - це питання частіше хвилює жінок а не чоловіків
  • Жінку не люблять розповідати чоловікам про те, що відчувають відсутність сексуального збудження, про свої очікування або проблеми в ліжку.
  • Немає сексуального потягу в чому причина - іноді такі проблеми відбуваються в результаті певних фізіологічних порушень.
  • в різних матеріалах, часто можна прочитати, що за статистикою, кожна третя жінка ніколи не відчувала хвилі відчуттів і емоцій, що накриває її під час оргазму. Але варто їй хоча б раз в житті відчути оргазм в повній мірі, і вона буде хотіти його постійно.
  • Не можна сказати, що існує тільки одна причина через яку зникає сексуальне бажання, це відбувається з вини безлічі певних причин.
  • Сексуальне бажання знижується при прийомі протизаплідних препаратів, оскільки яєчники знаходяться в стадії спокою і гормони щодня залишається на одному і тому ж рівні.
  • Зниження сексуального потягу у жінок може бути пов'язано як з психологічними, так і з фізіологічними проблемами.
  • Сексуальні бажання залежать і від партнера, але не можна звинувачувати тільки чоловіка в зниженні або відсутності бажання у жінок.
  • Багато проблем пов'язані з сексуальним бажанням можна усунути самостійно, але в деяких випадках потрібна допомога фахівця.
  • Комплекс фізичних вправ, що стимулює посилення припливу крові до органів малого тазу і статевих органів, сприяють посиленню лібідо, наприклад - аеробіка, йога, пілатес.
  • Зниження лібідо або тимчасова відсутність сексуального бажання у жінки - це не завжди погано. Природа таким чином обмежує репродуктивні функції, коли «не на часі». Не та людина з вами, не те стан (після пологів або ж будь-який важке захворювання). Але іноді і фізіологічне зниження може переходити в патологічне.
  • Жінкам, як дітям потрібно більше часу для сну, ніж чоловікам, тому їм можна сміливо накинути годинку інший сну, тоді у них буде відмінне лібідо.
  • Найчастіше сексуальне бажання падає відразу з кількох причин, тому на думку фахівців, необхідний комплексний підхід до оцінки цього стану.
  • велику роль під час відсутності сексуального бажання у жінки грають гормони: естроген і тестостерон. Але не тільки вони.
  • У кожної жінки своя статева конституція (її можна об'єктивно визначити) і, відповідно, свої потреби. Оцінити індивідуальний потенціал і співвіднести його з поточним станом можливо всього за один прийом у фахівця.

  На початку відносин, коли чоловік і жінка переходять в стадію близькості, їх статевий потяг може бути сильним. Але виникнення проблем в даній сфері можливо тоді, коли проходить певний проміжок часу, і пристрасть між партнерами починає стихати, саме в даний момент сексуальний потяг встановлюється на певному рівні. У тих випадках, коли такий сформувався рівень задовольняє обох партнерів, то причини розладу відсутні.

  Однак можливо і таке, що у чоловіка або жінки з'являється відчуття меншій потребі в сексі, також можливо повна втрата інтересу до інтимних стосунків. У тих випадках, коли відбувається відсутність сексуального бажання у жінки, це, як правило, сильно зачіпає самолюбство чоловіки. Слід зупинитися на тих факторах, які можуть стати причиною подібного зниження статевого потягу.

  Чому може виникнути проблема з статевим потягом у жінок?

  Як згадувалося вище, всі причини, які призводять до ослаблення бажання статевої близькості можна розділити на дві групи - фізіологічні чинники і психологічні:

  Зниження статевого потягу через гормонів

  • Фізіологічний фактор зниження статевого потягу у жінки - порушення гормонального балансу в організмі жінки

  За лібідо, як у чоловіків, так і у жінок відповідає чоловічий статевий гормон - тестостерон. На жаль, останнім часом відзначається тенденція до його зниження раніше встановленої норми, тобто раніше 30 років. Також в зниженні статевого потягу у жінок (втім, і у чоловіків теж) може бути винен гормон - пролактин. У жінок ослаблення лібідо спостерігається в післяпологовому періоді, коли вона годує дитину грудьми.

  Зниження статевого потягу через вік

  • Фізіологічний фактор зниження статевого потягу у жінки - вікові зміни жінки

  Згасання або повне відсутність сексуального бажання у жінки спостерігається в пременопаузальном (клімактеричному) і менопаузальном віці. Відомо, що в ці періоди життя функція яєчників починає згасати, що проявляється в малій виробленню естрогену.

  Статевий акт стає неприємний і навіть хворобливий, що пов'язано зі зменшенням вироблення змазки в піхву. Багато жінок в цьому віці повністю відмовляються від сексуального життя, причому не відчувають через це ніякого психологічного і фізичного дискомфорту.

  Зниження статевого потягу через хворобу

  • Фізіологічний фактор зниження статевого потягу у жінки - наявність загальних і / або гінекологічних захворювань

  Цукровий діабет, патологія серцево-судинної і сечі видільної систем, запальні захворювання органів малого таза та інше нерідко є причиною статевої холодності у жінок.

  Зниження статевого потягу через шкідливих звичок

  • Фізіологічний фактор зниження статевого потягу у жінки - різні шкідливі звички

  Куріння, зловживання алкоголем, наркотична залежність пригнічують статевий потяг. Шкідливі звички гальмують нервові імпульси в тій ділянці головного мозку, який відповідає за сексуальне бажання і збудження. На перше місце приходить отримання задоволення від перерахованих залежностей.

  Зниження статевого потягу через спазми

  • Фізіологічний фактор зниження сексуального бажання у жінки - вагінізм

  Вагінізм - це мимовільне спастичне скорочення м'язів піхви, яке дуже болісно не тільки для жінки, але і для чоловіка (під час статевого акту). Причиною вагинизма може бути пережите сексуальне насильство, сексуальні домагання та інше.

  Зниження статевого потягу через інфекцій

  • Фізіологічний фактор відсутності сексуального бажання - різні статеві інфекції

  Як відомо, статеві інфекції є причиною дискомфорту в області зовнішніх статевих органів і піхви. Сексуальний контакт на тлі вираженого кольпіту не тільки неприємний, але і вельми хворобливий, це теж причина того, що відбувається відсутність сексуального бажання у жінки.

  Зниження статевого потягу через психологічних причин

  • Психологічні причини зниження статевого потягу у жінки дуже різні

  Це можуть бути хронічні стреси, втома, розлад у стосунках з партнером, сварка з ним, невідповідна обстановка, небажання партнера враховувати потреби і переваги жінки і багато іншого.

  Крім того, зниження статевого потягу у жінок може бути пов'язане з релігійним вихованням, закомплексованістю або будь-якими потрясіннями в сексуальному житті.

  Часто партнер не хоче рахуватися з бажаннями і можливостями жінки, не враховує і те, що крім своєї основної роботи їй доводиться займатися домашніми справами, ростити дітей, готувати обіди і вечері. Однією з причин зниження або відсутність лібідо у молодих жінок є недосвідченість і страх перед небажаною вагітністю.

  Як лікується відсутність сексуального бажання у жінки

  Тут важливо розуміти, що лікування симптомів цього виду порушення невіддільне від усунення його причин. Так якщо причина криється в діабеті, то зосередьте свою увагу на лікуванні діабету і поліпшення загальної якості життя. Інші терапевтичні методи включають прийом антидепресантів, гомеопатію, психотерапію.

  Але, якщо поглянути правді в очі, то варто визнати, що лікування зниженого потягу неможливо лише медикаментозним шляхом. Воно повинно бути комплексним (ліки і відновлення емоційного стану шляхом психологічного настрою), що включає в деяких випадках навіть активну участь партнера.

  Лікування сексуальної дисгармонії

  При лікуванні сексуальної дисгармонії можливі порушення сну, головні болі, дратівливість, чутливість грудей, вагінальні виділення, збільшення ваги, збільшення талії, а також вугрі, підвищення жирності шкіри. При включенні додаткової гормональної терапії відзначається збільшення росту волосся.

  Не варто заперечувати цієї проблеми при найменших ознаках її виникнення, інакше вона може призвести до серйозного розладу в життя. Запорука успішного відновлення гармонії - це взаєморозуміння і взаємоповага в парі. Багато фахівців рекомендують практикувати деякий час відносини без безпосереднього статевого контакту, які можуть урізноманітнити і внести новизну в інтимне життя, щоб згодом прокинулося бажання відновити її вже в повноцінному вигляді.

  І якщо у вас все не так вже сильно запущено. тобто ви вирішили що готові щось робити, щоб повернути сексуальне бажання, то кілька простих способів допоможуть вам на шляху повернення радості сексу.

  Попрацюйте над пробудженням чуттєвості і відновите сексуальний потяг

  Необхідно навчитися робити собі приємність! Причому в першу чергу подбайте нема про сексуальну насолоду, а про чутливість органів сприйняття: дотику, нюху, слуху.

  Здатність насолоджуватися такими простими речами, як красива музика або аромат улюблених духів, допоможе збільшити лібідо. Увімкніть улюблену музику, сядьте зручніше і постарайтеся відчути кожну ноту цієї мелодії. «Розчинити» в кожному звуці, забуваючи про всі проблеми і негаразди.

  Крім того, така арома або музикотерапія допоможе розслабитися і налаштуватися на секс. Вам буде легше пробудити в собі сексуальне бажання і отримати більше задоволення від інтимних ласк.

  Ваше тіло прекрасно, тому любите своє тіло і воно відповість вам взаємністю і пристрастю

  Дуже часто проблеми з лібідо виникають тоді, коли жінка незадоволена тим, як вона виглядає: своєю фігурою, зачіскою, рисами обличчя ... Особливо багато проблем створює незадоволеність власною вагою.

  Навчитися відчувати себе більш сексуальною і бажаною допоможе звичайне дзеркало. Намагайтеся якомога частіше дивитися на своє відображення, вивчайте своє тіло, вчіться підкреслювати свої достоїнства і приховувати недоліки.

  Пам'ятайте: чоловіки люблять різних жінок - комусь більше подобаються блондинки, а кому-то руді, хтось вважає за краще худеньких, а кому-то до вподоби - жінки «в тілі».

  Ви - індивідуальність! І саме з вами чоловік готовий займатися сексом щодня! Другий такий, як ви, немає в цьому світі, і тому вам є чим пишатися. Ви - єдина і неповторна! Любіть себе такою, якою ви є, і ви навчитеся отримувати від життя максимум задоволення.

  Використовуйте сексуальні виверти для свого організму, він цього заслуговує

  Сексологи стверджують, що прекрасним способом збільшити сексуальне бажання є ... більше тривала прелюдія. Поясніть своєму партнеру, що вам потрібно трохи більше сексуальних ласк перед статевим актом, ніж зазвичай.

  Збільште час сексуальної прелюдії в 2-3 рази. При цьому корисно буде вдатися до допомоги усіляких сексуальних іграшок. Це не тільки підніме ваше сексуальне бажання, а й урізноманітнює секс. Не забудьте і про лубриканти - ці гелі заповнюють недолік змащення, а також часто містять в собі додаткові стимулюючі бажання компоненти.

  Також відомо, що жінки, які ведуть регулярне статеве життя, рідко стикаються з проблемою відсутності бажання. Тому не забувайте в своєму завантаженому робочому графіку приділяти час сексу!

  Потрібно підняти життєвий тонус і разом з цим підніметься сексуальне бажання жінки

  Клінічно доведено, що фізична активність помітно збільшує сексуальне бажання. Значно підвищать лібідо: 30-хвилинна щоденна прогулянка, біг підтюпцем, плавання або будь-який інший вид фізичної активності. Але при цьому важлива регулярність м'язових навантажень! Тренування тільки 1 раз в тиждень не дасть очікуваних результатів.

  Можна приділити увагу окремим групам м'язів, що безпосередньо відповідає за сексуальну насолоду. Ідеально для тренування інтимних м'язів підійдуть знамениті вправи Кегеля. Їх можна виконувати в будь-який час доби і в будь-якому місці - навіть по дорозі на роботу. Щодня протягом декількох хвилин скорочуйте м'язи входу піхви - і вже через кілька днів ви відчуєте результат.

  Корегуйте гормональний збій і покращуйте сексуальне життя під наглядом лікаря

  Проблеми в сексуальному житті з'являються і після гормональних збоїв в організмі жінки. В цьому випадку єдино правильний вихід - гормональна терапія. Такий спосіб «лікування» необхідний жінкам, недавно народили малюка, які годують груддю мамам і жінкам, що переживають період менопаузи. Також гормональний збій може виникнути після сильного стресу.

  У всіх цих випадках в організмі жінки виникає нестача гормону тестостерону (менше 10 нанограмм на мілілітр крові), естрогену і феромонів. Необхідні гормональні препарати може прописати тільки фахівець. Пам'ятайте, що ці медичні ліки необхідно приймати, суворо дотримуючись дозування. В іншому випадку можливе погіршення не тільки сексуального життя, але і загального самопочуття.

  Харчуйтеся правильно і з насолодою, збільшуючи сексуальне бажання

  Давно відомо, що правильне харчування може вирішити багато проблем, в тому числі і інтимного характеру. Підвищити лібідо допоможуть продукти - афродизіаки.

  Сексуальний вогонь ефективно будить гостра їжа і різні приправи: перець, цибулю, часник, імбир, кориця, фенхель, кардамон, аніс, куркума, хрін. До відомих афродизиакам відносяться морепродукти: палтус, сьомга, молюски, устриці. Вони збільшують сексуальне бажання завдяки вмісту в них жирних кислот.

  Мало хто знає, що і багато звичні нам продукти є потужними ерогенні стимуляторами. До них відносяться: шоколад (особливо темний), банани, авокадо, манго, інжир, горіхи, печінка, яйця.

  Народна медицина вважає, що може стимулювати сексуальне бажання у жінок

  Не менш часто в лікування сексуальних дисфункцій застосовуються лікарські трави. До найбільш відомих природних трав, стимулюючим сексуальне бажання відносяться:

  Ці трави можна застосовувати в різній комбінації у вигляді відварів і настоїв, а також в якості приправи до різних страв. Добре робити також інгаляції на основі цих трав, а деякі - наприклад, алое - можна навіть вживати в чистому вигляді (сік алое з медом). Ці трави також входять до складу багатьох біологічних добавок, призначених для підняття сексуального бажання.

  Розмова про проблему зниження лібідо - не дає їй заглибитися

  Одна з найпоширеніших причин зниження лібідо у жінок носить психологічний характер - проблеми у відносинах з партнером. Сварки, конфлікти, недомовки, підозри руйнують сексуальне життя в 80% випадків. Причому в першу чергу страждає жінка. Єдиний вихід - розмова по душам. Розкажіть своєму чоловікові про свої підозри і сумніви.

  Чим швидше ви вирішите всі наболілі питання, тим швидше ви знову відчуєте радість сексу. У деяких випадках, можливо, знадобиться допомога психолога або сімейного психотерапевта. Не соромтеся звертатися за допомогою до фахівця - адже від цього може залежати не тільки ваше сексуальне задоволення, але і ваші подальші відносини з партнером.

  Фантазуйте разом з чоловіком, такі фантазії збільшують сексуальне бажання жінки

  Намагайтеся бути зі своїм чоловіком якомога більше відвертою. Спілкування допоможе підвищити лібідо. Розмовляйте зі своїм партнером про все, а головне - про ваших сексуальних бажаннях і фантазіях. Влаштуйте вечір одкровень і поговоріть один з одним на найінтимніші теми. Найкраще, якщо ця розмова плавно перетече в ніч чарівної любові.

  Спробуйте втілити в життя фантазії один одного. Цей спосіб підвищення лібідо фахівці «прописують» досить часто. І це абсолютно обгрунтовано - адже нездатність розповісти про свої сексуальні бажання стає причиною спочатку сексуальної незадоволеності, зниження сексуальної активності, а потім і повної відсутності бажання інтимної близькості.

  Не забувайте про романтику життя, вносите еротичну складову в відносини і ви підвищите сексуальне бажання жінки

  У повсякденній суєті ми часто забуваємо або просто не знаходимо часу на романтику у відносинах. Але ж вечір, проведений при свічках під звуки повільної і приємної музики в компанії своєї другої половинки, може вирішити багато проблем ... Така обстановка насамперед впливає на емоційні стосунки між партнерами. Ви навчитеся краще розуміти один одного, більше приділяти уваги почуттям - своїм і свого партнера.

  Такі інтимні вечори не зможуть не позначитися на вашому сексуальному бажанні. Романтика збільшить вашу чуттєвість і навчить розуміти бажання один одного без слів. Влаштовуйте такі інтимні вечори хоча б 1 раз на місяць. Невід'ємними атрибутами романтичних рандеву повинні стати не тільки музика і свічки, а й відповідним чином накритий стіл. Віддайте перевагу стравам з афродизіаків і легкому провину (в невеликих кількостях).

  Маленький словничок до статті про відсутність сексуального бажання у жінок

  • оргазм - це м'язові скорочення піхви і матки, які відбуваються в процесі статевого акту і приносять фізичне і моральне задоволення. Жінка протягом одного статевого акту може відчувати як одиничний, так і множинні оргазми.
  • вагінізм - це мимовільне спастичне скорочення м'язів піхви.
  • фригідність - це статева холодність жінки. Може проявлятися в зниженні статевого потягу аж до відсутності бажання статевої близькості або навіть відрази до сексу. Виділяють фізіологічну і психологічну фригідність, а також уявну і дійсну.
  • лібідо є ні що інше, як статевий потяг, бажання сексуальних відносин. Вважається, що лібідо в повній мірі розквітає у жінок після 20-22 років.
  • бажання - особливий стан людської психіки відбиває якісну складову його потреби. Бажання бувають здійсненними і нездійсненними, сильними і слабкими, регулярними і разовими, явними і замкнутими ..., але вони є у кожної людини і є в кожен момент його життя, включаючи сон.
  • афродизіаки - речовини, що стимулюють або підсилюють статевий потяг або статеву активність.

  Наталя

  Latest posts by Наталія (see all)

  • Комп'ютерна залежність у підлітків - 01.01.1970
  • Що робити якщо дитина вкрав? - 01.01.1970
  • Що робити якщо: швидка допомога при родинну кризу - 01.01.1970

  Деякі види косметичної хірургії

  Основні правила для підтримки краси жіночих грудей

  У передчутті компліментів

  Якщо вам сподобалася стаття, або ви не згодні з думкою автора, ви можете прокоментувати статтю і висловити свою точку зору.

  • Привіт Гість

  Інтер'єр вашого будинку

  Хочете дізнатися, як розташувати диван або плазмовий телевізор? Тут ви можете спроектувати в онлайн програмі все що завгодно, і потім зберегти дані на комп'ютер.

  А змінити мову на російську ви можете в верхньому меню справа - з language російською.

  Або ви можете скачати безкоштовні програми для створення дизайну інтер'єру будинку, квартири, кімнати .. Досить вибрати ту, яка більше вам підходить.

  pCon.planner (85 Мб)

  IKEA Home Planner (8 Мб)

  Sweet Home 3D (39 Мб)

  • 10 фраз батьків, які шкодять дитині 28.11.2017
  • Комп'ютерна залежність у підлітків 16.11.2017
  • Що робити якщо дитина вкрав? 15.11.2017
  • Що робити якщо: швидка допомога при родинну кризу 18.06.2017
  • Що ховається за безневинними жіночими фразами? 12.06.2017

  Деякі види косметичної хірургії

  Основні правила для підтримки краси жіночих грудей

  У передчутті компліментів

  Як відпочити молодій мамі?

  • жанна до запису 10 фраз батьків, які шкодять дитині
  • Аніна до запису Як сподобатися хлопцю в школі?
  • шура до запису Як сподобатися хлопцю в школі?
  • Анонім до запису Аденоїди у дітей: як і коли потрібно видаляти і в чому полягає лікування?
  • Олеся до запису Аденоїди у дітей: як і коли потрібно видаляти і в чому полягає лікування?

  Передрук матеріалів сайту лише з зазначенням активного посилання на першоджерело

 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  64 + = 70