Відстрочити місячні на тиждень

Затримати місячні на пару днів - чи можливо?

Менструація, що є підтвердженням жіночого здоров'я, приносить часом чимало неприємностей. Мало того, що сам по собі процес, м'яко кажучи, не радісний, так ще дуже часто критичні дні наступають «невчасно».

Найчастіше дівчата починають вивчати сайти з питанням - як затримати місячні на кілька днів / тиждень і так далі - перед довгоочікуваною відпусткою або урочистою подією. У такій ситуації навіть день затримки може виявитися рятівним.

Чим загрожує самовільне втручання

Начебто, що тут особливого - затримати початок місячних, адже і незалежно від вашої волі вони можуть початися раніше або пізніше терміну. Але навмисне втручання все ж загрожує деякими неприємностями:

 • у вас може взагалі пропасти менструація на кілька місяців. Якщо ви самовільно вирішили прийняти гормональний препарат, то повинні знати, що це іноді обертається серйозними проблемами зі здоров'ям;
 • варто враховувати свій вік, стан організму і спосіб життя. Якщо вам більше 35 років, ви курите або схильні до тромбозів, приймати протизаплідні таблетки, щоб затримати місячні на пару днів, категорично заборонено. Робити це можна тільки за призначенням лікаря. Особливо небезпечний «Постинор» - препарат абортивного дії, здатний зруйнувати весь цикл;
 • якщо ви страждаєте від серцево-судинних захворювань, маєте проблеми з печінкою, то таблетки для затримки місячних вам строго протипоказані. При крайньої необхідності постарайтеся обійтися народними засобами.

Однак і натуральне не завжди буває безпечним, але, по крайней мере, лимон і корінь петрушки не завдадуть нищівного удару по здоров'ю жіночих статевих органів.

Якщо ви не бажаєте йти до лікаря, можна скористатися народними засобами. Існує два безпечних методу відстрочити прихід критичних днів:

 • Відвар кореня петрушки зарекомендував себе як протизапальний засіб. Разом з тим він може відсунути менструацію на кілька днів. Повністю безпечний метод, так як показаний навіть неповнолітнім дівчаткам. Можете пити теплий відвар без обмежень. Мінус методу - не завжди діє.
 • Ударна доза вітаміну С не настільки нешкідлива. Але такий спосіб затримати місячні на день більш ефективний. Досвідчені дівчата рекомендують їсти лимон по 2 штуки в день за дві доби до передбачуваних критичних днів. Вітамін С зміцнить стінки судин, відсуне менструацію і зробить виділення менш рясними. Цитрусовий плід можна замінити 15-ю таблетками аскорбінової кислоти. Але робити це можна тільки в тому випадку, якщо ви точно знаєте, що у вас немає алергії і проблем зі здоров'ям. Якщо ж є хоч найменші порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, від цього способу краще відмовитися, ваш шлунок може його чи не перенести.
 • Якщо ви запитаєте ради щодо цих методів у лікаря, то, швидше за все, не отримаєте конкретної відповіді. Офіційна медицина не визнає народних рецептів. Тому, застосовуючи їх, ви берете відповідальність на себе. Знайте, що з різними жінками ці методи працюють по-різному.

  Зупинити критичні дні з допомогою фармакології

  Скажімо, чесно-таблетки впораються з завданням затримати місячні на кілька днів найбільш ефективно. Але у цього способу багато підводних каменів. Зокрема, це гормональні препарати, які, так чи інакше позначаються на здоров'ї. Тому застосовувати контрацептиви або прогестини можна тільки за згодою лікаря. Ось чотири варіанти медикаментозної відстрочки критичних днів:

  1. Якщо ви приймаєте монофазні протизаплідні таблетки, то просто не робіть запланований 7-денну перерву. В цьому випадку вам не знадобляться додаткові кошти запобігання. Якщо ваші контрацептиви трифазні, то, почавши нову пачку, приймайте лише пігулки 3-й фази і використовуйте додаткові протизаплідні засоби (презервативи, свічки, кільця тощо).
  2. Якщо ви не п'єте КОК, то при необхідності затримати місячні на тиждень, почніть приймати їх за 3 дні до передбачуваної менструації. У цьому випадку таблетки грають роль зупиняють кров кошти, але не протизаплідний.
  3. Для 100% -ної гарантії затримки місячних використовуються препарати-гестагени. Метод використовується тільки з дозволу лікаря. Прогестини приймаються з середини циклу (за 2 тижні до критичних днів). Можна почати їх пити і за 5 днів, але не пізніше. Зупинити прийом потрібно тоді, коли передбачувана менструація повинна закінчитися. Через пару днів можете очікувати місячних. Повторюємо, не беріть прогестини самовільно, проконсультуйтеся з гінекологом-ендокринологом!
  4. Існує ще один препарат - Дицинон. Його можна використовувати максимум раз на рік, після огляду у гінеколога. Ці таблетки зміцнюють стінки судин, тому їх прийом чреватий утворенням тромбів. Навіть лікар не зможе з точністю сказати, чи буде застосування дицинон нешкідливим або обернеться серйозними наслідками.

  Не грайте з гормонами - це зовсім не безневинні речі. Якщо до цих пір ваш цикл був стабільним, постарайтеся зберегти його таким, інакше велика ймовірність довгі роки шкодувати про те, що ви пожертвували регулярністю заради миттєвого результату. Будьте здорові!

  Рекомендуємо до перегляду: Засоби інтимної гігієни для жінок

  Як затримати місячні на тиждень?

  Регулярні місячні - показник гарного здоров'я жінки. Але бувають причини, за якими необхідно затримати менструацію, трошки порушивши звичний цикл для організму. Приводом для цього можуть стати: запланована поїздка, присвячена відпочинку на морі, спортивні змагання або ж інше якесь важлива подія, участь в якому не передбачає наявність місячних.

  • прогестини - перш ніж приймати будь-які препарати, потрібно хоча б приблизно знати, в які дні починаються місячні, щоб встигнути їх вчасно запобігти, не зашкодивши при цьому свого організму; починайте приймати прогестини за два тижні до початку менструації і продовжуйте прийом до її передбачуваного закінчення;

  • продукти з високим вмістом вітаміну С - це лимони, апельсини, свіжа смородина - благотворно діють на стінки кровоносних судин, скорочують виділення, однак не варто зловживати цими продуктами людям, у яких спостерігаються проблеми з травленням, щоб не провести бажаний відпустку в відділенні гастроентерології; щоб розтягнути менструальний цикл, збагатите свій раціон вітаміном С за п'ять днів до початку місячних;

  Як обдурити природу і відстрочити місячні?

  У кожної жінки хоч раз в житті в голові виникала думка: «От би місячні відстрочити на пару днів». За законом підлості починаються вони саме тоді, коли намічається поїздка на море або зустріч з коханою людиною після довгої розлуки.

  Існують препарати, прийом яких може відстрочити прихід менструації.

  Відомо, що терміни настання менструації диктуються змінами гормонального фону. Основні гормони, які контролюють менструальний цикл це естроген, прогестерон. Протягом циклу співвідношення цих гормонів постійно змінюється.

  На початку циклу провідну роль відіграє естроген, а після овуляції його замінює прогестерон, що виділяється утворився на місці фолікула, що лопнув жовтим тілом.

  Такі коливання гормонального фону відбуваються циклічно щомісяця.

  Затримка місячних може статися мимовільно, на тлі найсильнішого перенесеного стресу, нервового виснаження, фізичного голодування, гормональних порушень. Навмисно створювати такі умови навряд чи знайдуться бажаючі, тому варто звернути увагу на інші способи відстрочити день «Х».

  Способи контролю над гормонами

  Практично всі жінки знайомі з такою групою препаратів як оральні контрацептиви (протизаплідні), але не всі знають про те, що вони здатні відстрочити менструацію.

  Справа в тому, що оральні контрацептиви (протизаплідні) є гормональними препаратами, вони були створені на основі досліджень гормональних коливань протягом менструального циклу у здорових жінок.

  Лікарі використовують ці препарати для корекції гормональних порушень і встановлення правильного часу настання менструацій, а здорові жінки всього світу користуються цими засобами в якості запобігання небажаній вагітності.

  Механізм дії цих таблеток полягає в нав'язуванні своєї ритму настання менструації.

  Оральні контрацептиви діляться на монофазні, двофазні і трифазні.

  Важливо знати, що найбільш точно повторюють фізіологічну зміну рівнів гормонів трифазні препарати. 28 таблеток трифазного препарату містять естрогени, прогестини в трьох різних концентраціях. Найменш точно імітують гормональні коливання циклу монофазні оральні контрацептиви. Всі таблетки з блістера монофазного препарату містять однакову дозу прогестинів та естрогенів.

  Отже, щоб обдурити природу і відстрочити менструацію можна використовувати оральні контрацептиви.

  Якщо використовується монофазний або двофазний препарат, після того як закінчаться таблетки в блістері не потрібно робити перерви 7 днів, необхідно почати пити нову пачку препарату. Якщо використовувати таку схему прийому оральних контрацептивів місячні не почнуться.

  Важливо знати! У разі, прийому оральних контрацептивів вперше, перша таблетка з упаковки повинна бути випита не пізніше 3 дня до початку менструації. Тільки при дотриманні цього терміну можна затримати місячні.

  Якщо ж ви охороняєтеся від небажаної вагітності трифазним препаратом, після закінчення чергової пачки таблеток перерва також не робиться. Нову пачку починають пити не з першої таблетки блістери, а з першої таблетки третьої фази. Після закінчення таблеток цієї фази можна очікувати прихід місячних.

  Увага! Така схема прийому трифазних препаратів вимагає від пари використання додаткових методів контрацепції, так як знижується рівень захисту від небажаної вагітності.

  1. Гестагени. Можна використовувати такий препарат як Оргаметріл. Містить в складі тільки прогестагени. Лікарями він використовується тільки з лікувальною метою, так як він надає наступну дію на репродуктивну систему жінки:
  • Пригнічує овуляцію.
  • Пригнічує менструацію.
  • Спричиняти атрофічні дію на міометрій матки.

  Приймати препарат потрібно з обережністю після консультації лікаря-гінеколога.

  Подібними ефектами володіють:

  Гестагени починають приймати за 2 тижні до приходу критичних днів. Це оптимальний термін щоб почати прийом препаратів. Якщо ж причина, по якій необхідно затримати менструацію виникла пізніше цього терміну, то прийом гестагенів слід почати не пізніше 5 днів до першого дня місячних. Більш пізній початок використання таблеток з цієї групи препаратів не має сенсу і відстрочити менструацію не допоможе.

  Увага! Беручи гестагени, жінка не повинна забувати, що потрібно закінчити прийом в останній день передбачуваного кровотечі.

  Після завершення прийому таблеток гестагенів поява менструації не змусить себе довго чекати. Через пару днів почнуться звичні місячні.

  1. Кровоспинні препарати можуть також допомогти відстрочити прихід менструації. Препарат Дицинон (Етамзилат) може стати такою паличкою виручалочкою. Через потужний кровоспинний дії часте і тривале його застосування загрожує утворенням тромбів. Тому слід підходити обережно до використання цього лікарського засобу, застосовуючи його не частіше 1 разу на рік. Жінкам, які мають схильність до формування тромбів необхідно утриматися від застосування цього методу відстрочки менструації.
  2. На допомогу також може прийти психологія. Аутотренінг, методи візуалізації бажаного результату, прийом плацебо, самонавіювання мають місце бути і часто успішно спрацьовують. Подібні способи відстрочити прихід місячних цілком можуть виручити, якщо жінка не хоче втручатися в нормальну роботу репродуктивної системи, використовуючи препарати з аптеки.

  Ефективність народних засобів затримують місячні знаходиться під великим питанням, тому не варто на них покладати великі надії. Але коли під рукою немає аптечних препаратів не гріх і народними засобами скористатися.

  1. Відвар кропиви. Готувати його легко і просто. Необхідно 6-5 столових ложок листя кропиви залити окропом в обсязі 500 мл. На цьому приготування відвару не закінчується. Далі отриману суміш нагріваємо на водяній бані до кипіння і кип'ятимо близько 5 хвилин. Потім відвар знімаємо з вогню і наполягаємо ще 20-15 хвилин. Після цього відвар готовий до вживання. Використовувати його можна не тільки для затримки місячних, але і для скорочення тривалості критичних днів.
  2. Аскорбінова кислота (вітамін С). Має властивості зміцнюють стінку судин. Необхідно приймати ударну дозу вітаміну С протягом 10 днів до початку критичних днів. Використовуючи даний метод щоб відстрочити місячні, не варто забувати про алергію. Вітамін С є одним з найбільш сильних алергенів. Тому жінкам, які мають високу алергенних налаштованість організму, цей спосіб відстрочки місячних не може бути рекомендований.
  3. Вітамін До володіє, як і кропива кровоспинну дію. Слід звернути увагу на водяний перець як джерело цього вітаміну. Чим натуральніше і ближче до природи джерело вітаміну, тим повніше він засвоюється організмом. Водяний перець є якраз таким джерелом.

  Перед вживанням необхідно правильно приготувати відвар. Треба взяти 2 столові ложки перцю викласти їх в миску. Далі заливаємо перець крутим окропом у кількості 250 мл. Накриваємо кришкою, наполягаємо 15 хвилин. Щоденна доза отриманого розчину становить 1/3 склянки. Починають прийом за 10 днів до дня «Х» щоб отримати бажану затримку місячних.

  Так уже задумано природою, що щомісяця під впливом гормонів відбуваються зміни в структурі матки, націлені на прийняття і виношування дитини. Якщо ж вагітність не відбувається, «старий» змінений внутрішній шар матки (ендометрій) відторгається і виводиться назовні. До жінки приходять місячні.

  Регулярним використанням оральних контрацептивів, з метою відстрочити прихід менструації, жінка може нанести репродуктивній системі непоправної шкоди. Втручання в нормальний перебіг менструального циклу, загрожує розвитком гормональні збої, що тягне за собою порушення циклічності приходу місячних.

  Більш того, якщо жінка, не розібравшись в тонкощах методів затримки місячних, починає вживання протизаплідних в момент появи кров'яних виділень. Це може порушити природне відторгнення і виведення ендометрія, що може спровокувати запальний процес в матці.

  Існує список протипоказань, при яких жінці небажаний прийом оральних контрацептивів. Ось він.

  Жінки, віковий рубіж яких перейшов за 35 років.

  Наявність схильності до тромбоутворення (підвищене згортання крові), особливо якщо цей стан маніфестувало у вигляді закупорки судин (тромбозів).

  Тютюнопаління також накладає вето на використання оральних контрацептивів.

  Перед тим як вибирати той чи інший спосіб, щоб відстрочити місячні, необхідно серйозно задуматися: «А чи так вже й важлива причина?». Може краще випити перевірене знеболюючий засіб і скористатися тампоном?

  ЩО РОБИТИ ЯКЩО У ВАС ВИЯВИЛИ міому, кісти, БЕЗПЛІДНІСТЬ АБО ІНШЕ ЗАХВОРЮВАННЯ?

  • Вас турбують раптові болі в животі.
  • А тривалі, хаотичні і хворобливі місячні вже порядком набридли.
  • У Вас недостатній ендометрій щоб завагітніти.
  • Виділення коричневого, зеленого або жовтого кольору.
  • І рекомендовані ліки чомусь не ефективні у Вашому випадку.
  • До того ж, постійна слабкість і нездужання вже міцно увійшли в Ваше життя.

  Ефективний засіб для лікування ендометріозу, кісти, міоми, нестабільного менструального циклу та інших гінекологічних захворювань існує. Перейдіть по посиланню і і дізнайтеся що Вам рекомендує головний гінеколог Росії

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями!

  Додати коментар Скасувати відповідь

  Всі права захищені © 2016 Інформація, розміщена на сайті, носить довідковий характер і не може вважатися консультацією медичного працівника або замінити її. Для отримання більш докладної інформації ми рекомендуємо вам звернутися до фахівця.

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  89 + = 93