відшарування хоріона

Содержание

Відшарування хоріона на ранніх термінах вагітності наслідки

Вагітність на будь-якому терміні потребує дбайливого ставлення жінки до свого стану. Адже саме зараз в ній зароджується і розвивається майбутнє життя. Однак особливу увагу необхідно майбутньої мама саме на початку виношування малюка, так як це новий стан організму ще дуже чутливо до зовнішніх чинників. Нерідко зустрічається відшарування плодового яйця на ранніх термінах вагітності. При цьому існує ризик як для здоров'я жінки, так і для малюка.

Плодовим яйцем називають яйцеклітину, яка була запліднена сперматозоїдом. Кріпиться вона до стінок матки. Іншими словами, так називають середу, в якій знаходиться майбутня дитина на початкових стадіях розвитку. Це найперша структура, яку можна побачити на УЗД і підтвердити вагітність. Має яйце овальну або круглу форму і з часом розміри його збільшуються. Приблизно на 5 тижні всередині можна спостерігати жовтковий мішок. Його наявність свідчить про те, що вагітність протікає нормально і ембріон має поживні речовини. Плодове яйце дає можливість встановити термін вагітності (по його діаметру), а також можливі порушення (за формою плодового яйця фахівець може виявити тонус матки).

Що таке відшарування плодового яйця на ранніх термінах вагітності? фото

Однією зі стадій мимовільного аборту є ретрохоріальная гематома. При цьому плодове яйце, яке утворилося, починає відторгатися від хоріона. Руйнуються судини, утворюється гематома через скупчування крові. Вона може далі збільшуватися. Така ситуація призводить до того, що відшарування плодового яйця на ранніх термінах вагітності буде відбуватися до повного його відторгнення. Вчасно розпочате лікування допоможе зберегти вагітність.

Чим небезпечне такий стан? ступеня відшарування

Найбільш важкі наслідки викликають гематоми, які займають близько 40% плодового яйця. Порушується зростання ембріона. Головна небезпека відшарування таїться в тому, що при несвоєчасному лікуванні дитини можна втратити. Існує дуже велика загроза переривання виношування малюка. Відшарування плодового яйця на ранніх термінах вагітності наслідки може мати досить плачевні, але вчасно виявлена ​​проблема дає можливість дитині розвиватися далі. Залежно від того, на якій стадії знаходиться ретрохоріальная гематома, виділяють наступні види:

(Частина 3) 7-я конференція урогенітальні інфекції та репродуктивного здоров'я

 • загрозливий викидень (при якому відшарування тільки намічається);
 • почався викидень (виникають тягнуться болю в животі, можна спостерігати кров'янисті виділення);
 • аборт в ходу (кровотеча і болі зростають, відшарування збільшується); часто врятувати таку вагітність неможливо;
 • неповний аборт (народжується частина плодового яйця);
 • шеечная вагітність (яйце розвивається в шийці матки); основним методом лікування є оперативне втручання;
 • септичний аборт (найважче переривання вагітності);
 • пізній аборт (з 13 тижня).

Існує також не відбувся аборт. При цьому плодове яйце припиняє розвиток, але не відторгається.

Найчастіше визначити конкретну причину такого стану неможливо. Фахівці називають тільки ряд факторів, які здатні привести до відторгнення плоду. Серед них виділяють гормональні порушення, патології органів малого тазу (в основному матки). Порушити природне протікання вагітності здатні стреси, сильне нервове напруження. Великі фізичні навантаження також можуть привести до такого стану, при якому цілком реальна відшарування плодового яйця на ранніх термінах вагітності. Деякі доктора виділяють серед причин і резус-конфлікт мами і дитини. Важливо, що зловживання алкоголем, раніше проведені аборти також є факторами ризику. Вірусні захворювання, інфекції теж можуть сприяти початку такого процесу, як відшарування плодового яйця на ранніх термінах вагітності. Причини - це все несприятливі фактори для виношування дитини, як побутові, так і медичні.

Симптоми початку самовільного аборту

Щоб мати можливість зберегти вагітність, дуже важливо знати перші симптоми ретрохоріальной гематоми і вчасно їх розпізнати. Неприємний біль внизу живота повинна насторожити і змусити звернути на себе увагу. При виявленні будь-яких виділень (в цьому випадку вони будуть сукровичного, кавового кольору) потрібно якомога швидше звернутися за медичною допомогою. Нерідко виникає кровотеча, падає артеріальний тиск. В умовах стаціонару подальшу діагностику проводять за допомогою ультразвукового дослідження. Лікар спостерігає за тим, чи збільшується гематома і продовжується відшарування плодового яйця на ранніх термінах вагітності. Симптоми, пов'язані з будь-якими відхиленнями від нормального стану, повинні змусити звернутися за консультацією фахівця.

Основним завданням лікування ретрохоріальной гематоми є зупинка її зростання. Звичайно ж, це відбувається в стаціонарі. Жінці показаний абсолютний спокій. Ходити теж не рекомендується, так як це може підвищити тонус матки. Часто лікарі радять підкладати під таз подушку або покривало, щоб забезпечити відтік крові. Якщо поставлений діагноз "відшарування плодового яйця на ранніх термінах вагітності", лікування передбачає дотримання спеціальної дієти. Так як навантаження на кишечник не бажані, то виключаються продукти, які призводять до запорів (або діареї), підвищують газоутворення. Емоційну рівновагу не менш важливо. Використовують в лікуванні і медичні препарати, серед яких ті, що зупиняють кровотечу, спазмолітики, заспокійливі ліки, вітаміни. Нерідко проводиться гормональна терапія. Вид лікування підбирається лікарем суто індивідуально. Тривалість становить не менше двох тижнів. Чим суворіше дотримуються рекомендації, тим швидше буде видно результат. Після такого лікування жінка повинна перебувати під постійним наглядом. Не варто уникати планових візитів в жіночу консультацію.

Профілактика виникнення відшарування

Для того щоб уникнути такого стану, як відшарування плодового яйця на ранніх термінах вагітності, важливо ретельно планувати зачаття. Перед таким відповідальним кроком варто відвідати ряд лікарів і вилікувати можливі інфекційні захворювання. Гінеколог може призначити деякі додаткові дослідження. Якщо присутні запальні процеси, то ні в якому разі не варто займатися самолікуванням. Важливо відповідально ставитися до свого здоров'я в перші тижні вагітності, уникати прийому алкоголю, лікарських препаратів, великих фізичних навантажень. Стрес - один з головних ворогів майбутньої дитини. Сильні емоційні сплески не надто бажані в такому стані, якщо тільки вони не викликані позитивними моментами.

Симптоми, причини, наслідки та лікування відшарування плодового яйця

Відшарування плодового яйця - досить часта патологія, що виникає переважно в кінці першого і на початку другого триместру вагітності. В результаті відшарування від хоріона плодового яйця утворюється гематома - порожнина зі скупченням крові. Саме гематома діагностується за допомогою УЗД, і на підставі неї ставлять діагноз «загроза переривання вагітності».

Симптоми відшарування плодового яйця завжди присутні в разі великого за площею відшарування. Це кров'янисті виділення зі статевих шляхів і спазматичні болю. Якщо ж гематома зовсім невелика, кілька міліметрів, вона може діагностуватися тільки за допомогою УЗД і є випадковою знахідкою, тоді як жінка вважає себе абсолютно здоровою.

Багато майбутніх мам цікавляться які відшарування плодового яйця причини виникнення має, щоб постаратися не допустити розвитку даної патології. Однак однієї конкретної причини не існує. Їх дуже багато. Це і підвищення артеріального тиску, і, можливо, брак прогестерону, і особливості судин хоріона, і т. Д. Тому, краще без необхідності не вивчати що таке відшарування плодового яйця, а своєчасно стати на облік у зв'язку з вагітністю та вчасно проходити всі рекомендовані обстеження, плюс до цього дотримуватися правильного режиму праці і відпочинку, правильно харчуватися.

Те, які відшарування плодового яйця наслідки може мати для матері і плоду, залежить від її розміру. Як правило, при відшаруванні понад 40 відсотків (по порівняння з плодовим яйцем) відбувається викидень. При невеликій відшаруванні з тенденцією до зменшення гематоми, загроз для розвитку плода немає. Цей діагноз може звучати так - часткова відшарування плодового яйця з формуванням гематоми. При такому діагнозі жінку кладуть в стаціонар і на УЗД стежать за розмірами гематоми. Вони повинні зменшуватися. Коричневі ж виділення в процесі одужання вважаються позитивним діагностичним критерієм - це виходить «стара» кров, гематома спорожняється. Якщо ж гематома навпаки стає більше, часткова відшарування плодового яйця може стати повною, і трапиться викидень.

Що ж стосується лікування, то воно, здебільшого, симптоматичне. Якщо є тонус матки - його знімають за допомогою препаратів-токолитики. При рясних кров'яних виділеннях прописують кровоспинні препарати. Також має сенс призначення препаратів прогестерону, краще - Утрожестана, щоб попередити можливу нестачу прогестерону і врятувати плодове яйце з ембріоном.

Від самої майбутньої матері необхідно дотримуватися постільного режиму і припинення статевого життя як мінімум на кілька тижнів. Тільки таке відшарування плодового яйця на ранніх термінах вагітності лікування вимагає на думку сучасних медиків. Головне - зробити все, щоб ніщо не завадило спорожнення гематоми і зменшення її розмірів.

відшарування хоріона

Хоріон є зовнішню оболонку плодового яйця, яка відповідає за надходження поживних речовин і кисню дитині в утробі з організму матері. Після першого триместру вагітності хоріон перетворюється в плаценту, яка і бере на себе всі вищевказані функції. Відповідно, нормальний стан плаценти і хоріона - головна умова для повноцінного розвитку і зростання плоду. Відшарування хоріона в цьому випадку є прямою загрозою викидня і вимагає оперативної медичної допомоги.

Спровокувати відшарування хоріона можуть такі чинники:

 • вік жінки - до 20 або після 35 років;
 • шкідливі звички - куріння, алкоголь, наркотики;
 • багатоплідна вагітність;
 • інфекція статевих органів;
 • травма;
 • порушення згортання крові;
 • підвищений артеріальний тиск;
 • нервовий стрес.

Відшарування хоріона і плаценти може бути частковою, центральної і повною. У першому випадку розміри відшарування хоріона незначні - як правило, по центру або з краю. Центральне відшарування характеризується скупченням крові між стінкою матки і плацентою (хорионом).

Найбільш небезпечна тотальне відшарування хоріона, яка не піддається лікуванню. І якщо на пізніх термінах вагітності при відшаруванні плаценти, медики спробують врятувати плід, то в першому триместрі підсумок завжди однаковий - викидень. Зберігати вагітність при повному відшаруванні хоріона не тільки безглуздо, але і небезпечно для життя матері, оскільки така патологія може стати причиною внутрішньої кровотечі.

Якими б не були причини відшарування хоріона, як такого лікування і ефективних методів впливу не існує. Варто відзначити, що часткове відшарування на ранніх термінах не обов'язково має закінчитися викиднем - як правило, вагітність вдається зберегти.

Якщо причиною відшарування хоріона є тонус матки, тоді призначається курс препаратів-токолитики. При рясних кров'яних виділеннях лікар прописує кровоспинні засоби, а при нестачі прогестерону - як правило, Утрожестан. У будь-якому випадку жінка повинна строго дотримуватися постільного режиму, уникати будь-яких фізичних навантажень і відмовитися на деякий час від сексуального життя.

Виявити відшарування хоріона можна за такими ознаками:

 • кровотеча і кров'янисті виділення;
 • переймоподібні болі внизу живота;
 • запаморочення;
 • втрата свідомості;
 • різке погіршення самопочуття.

Статті по темі:

Відшарування хоріона на 7-8 тижні вагітності

Лежу в лікарні вже тиждень. Діагноз: відшарування хоріона 19, 3 мм, вагітність 7-8 тижнів, серцебиття у малюка є. Лікують уколами етамзілат 1 раз в день і нош- бра 2 рази в день. Таблетки Транексам по 2 таб. 3 рази на день, дюфастон 4 таблетки і валерианка по 2 таб. 3 рази на день. Дівчата, може у кого таке було? Поділіться досвідом і методами вашого лікування. Переживаю дуже, адже я так довго чекала цієї вагітності ...

1 0 0 Автор: Оксана31

Христя, кошмар в тому, що взагалі нічого не відчувала, просто щось трохи полилося. Пішла в туалет, подивитися, а там трохи крові. А на УЗД практично повна відшарування, але серцебиття було. До 11 тижнів лежала, вставала тільки до туалету, нічого зберегли. Тиснути може тонус, я папаверин вставляла, ношпа взагалі без толку була. Ти головне не нервуй, це зайвий тонус матки. І молися Матінці Матрони, я її ікону тоді вишивати початку. Все буде добре

0 0 Автор: Христя

Оксана31, а живіт у вас хворів? У мене періодично покпливает правий бік внизу, і іноді лівий, відчуття ніби всередині хтось тисне ... А так про

Спасибі всім, трошки начінааю заспокоюватися)) сьогодні випросила собі крапельницю, стали ставити магній і калій на глюкозі.

0 0 Автор: Оксана31

Христя, у мене була відшарування в 75.%, лікарі лікували тим же, що і тебе, тільки Транексам і етамзілат крапельниці і уколи. Строгий постільний режим. Було 3 кровотечі, просила на ніч колоти заспокійливе, оскільки ДУЖЕ переживала. Лікарі говорили так: до кінця ще не вивчено через що буває відшарування, лікування у всіх одне, якщо допомагає, значить потрапили в причину, якщо немає, то зберегти не вдається. Мені в результаті зберегли, зараз 30 тижнів. На Дюфе була до 20 тижнів. А ще я вірила, що якщо масик ТАК тримається за життя, значить все буде добре. А ще є така прикмета, що якщо масик вчепився, значить дівчинка, хлопчики менш живучі

0 0 Автор: Agara, Кемерово

Vika61rus, я б не стала лікувати. Гематомка мінімальна, виділень немає, тонус є у всіх практісескі на вашому терміні. А утрік почнеш пити коли реальна загроза буде. Я від тонусу ставила папаверин свічки, більше намагалася відпочивати і магнеВ6 форте пила.

0 0 Автор: Sweet, Москва

У мене була відшарування на 12 тижні прописали просто якісь табеточкі вже не пам'ятаю які попила їх 2 тижні потім 4 тижні повинна була знову їх пити 2 тижні але там загриміла в лікарню з тонусом і відшарування жодної не побачили і сказали не пити ці таблетки, в результаті моє щастя вже 18 днів)))

Дай вам Бог на все добре і щоб все було добре. Всіх вам благ.

0 0 Автор: tpolyakova, Москва

У мене таке було, зараз доньці 8 років, пила дюфастон до 20 тижнів, потім геніпрал до 36 тижнів, а гематомка вийшла до десятого тижня, так що все буде добре, зараз медицина просунулася в цьому плані.

0 0 Автор: ЛюбімаяЖенаІМама, Анапа

У мене була відшарування в 5-6 тижнів .. 2 тижні я лежала в лікарні, всю ізкололі .. в результаті при виписці ні чого не знайшли, в 12 тижнів на скринінгу теж не було відшарування ... так що все буде добре, не переживайте, головне лежите побільше щоб відшарування НЕ увілічіть

0 0 Автор: Vika61rus, Таганрог

Дівчатка, милі вибачте, що не в свій бог, але тут зайшла мова про гематоми. Була сьогодні на узі і у г (термін 7 тижнів і 6 днів). На узі знайшли невелику гематому і тонус задньої стінки невеликою. Ніяких виделенііплохіх немає. Г. Прописав вітаміни фемібіон 1 і утрік 200 вагінально. (Хоча аналізи прогіка. В 4, 5 тижнів - підвищений 122 при нормі 82). все вірно призначила лікар? Заранее спасибо за відповіді. Соріентісорі за помилки-з телефону

0 0 Автор: Русланочка, Тоцький

Не переживай, я на твоєму ж терміні лежала на збереженні, потім гематома вийшла коричневої мазаниною. Головне спокій і адекватне лікування. Все налагодиться! Ніяких поганих думок, тільки позитив! Удачі тобі і здоров'я!

0 0 Автор: mufka, Запоріжжя

У мене на 8-9 тижні була відшарування. Теж пила утрік, валер'янку і ставила свічки вібуркол. Тут головне повний спокій - і фізичний і моральний. Ніяких нервів!

Вагітність 9 тижнів. Відшарування хоріона 18х7. Чи є шанс зберегти вагітність?

До всіх інших "радощів" Рівень гемоглобіну 86. І вік 35. Завтра напевно ляжу на збереження. Хто що знає і хто стикався з відшаруванням? Які ризики? Найкращою відповіддюПрофі (623) 3 роки тому Все буде добре! Головне не панікувати, не нервувати! Я перші 17 тижнів взагалі з лікарні не виходила! Було все: і відшарування, і низька плацентації, і гематома, низький прогестерон. .Головне берегти себе, забити на все і всіх! ХАЙ ЩАСТИТЬ. Мудрець (12423) 3 роки назадДай Бог здоров'я Ленчик! Ви прямо моя захисниця і підтримка. Сьогодні постільний режим у мене і завтра до лікаря і зберігатися. решта відповідейПрофі (623) 3 роки назадПо того, що у дівчини паніка! Звертається до тих, хто стикався з такою проблемою! Хоче дізнатися у багатьох приросла назад чи ні. Лікарі толком нічого не говорять! Я знаю по тому, що сама була в такій ситуації, а якщо дратують такі питання, навіщо тоді взагалі щось писати? Просто ігноруйте!

Оракул (90836) Де в моїй обороні написано, що він мене бісить. Мені просто цікаво, чому запитують тут, а не у лікаря. а якщо не можете правильно зрозуміти відповіді, то тоді навіщо коментувати. Просто ігноруйте. Мудрець (10168) 3 роки тому Я сама лежала в 11 тижнів. У нас 1 в палаті не врятувала, термін був всього 5 тижнів. інші, ось я (11 тижнів) ще одна 7 тижнів і ще одна 8 тижнів. Вдало збереглися. поки все ходимо з позиками. У всіх плацента назад прикріпилася. ПС: зараз у мене 27 тижнів. У 18 тижнів робила узі вже нічого не було. Мені з самого початку поставили відшарування хоріона (з 4 тижнів). лежала на збереженні до 12 тижнів, поки не зняли діагноз відшарування. Шанс є, не переживайте. Лягайте в лікарню, слухайте лікарів і все буде хорошоМудрец (12423) 3 роки назадСпасібо Моніка! Завтра ляжу! Якщо вагітність актуальна, то варто поборотися за неї. .Хоча, якщо матка відторгає, може там щось не так? і анемія у Вас серйозна.

 • Як зберегти вагітність на ранніх термінах
 • Які ознаки позаматкової вагітності на ранніх термінах
 • Валеріана при вагітності на ранніх термінах
 • Тягнуть яєчники на ранніх термінах вагітності
 • Болить голова при вагітності на ранніх термінах
 • Чи небезпечна застуда на ранніх термінах вагітності
 • Канефрон при вагітності на ранніх термінах
 • Газоутворення при вагітності на ранніх термінах
 • Таблетки для зриву вагітності на ранніх термінах
 • Болить пупок при вагітності на ранніх термінах

06.01.2018

иформация

Я-вагітна - все про вагітність, пологи і дітей (0.001 сек.)

Відшарування хоріона на ранніх термінах вагітності

Хоріон є зовнішню оболонку плодового яйця, яка відповідає за надходження поживних речовин і кисню дитині в утробі з організму матері. Після першого триместру вагітності хоріон перетворюється в плаценту, яка і бере на себе всі вищевказані функції. Відповідно, нормальний стан плаценти і хоріона - головна умова для повноцінного розвитку і зростання плоду. Відшарування хоріона в цьому випадку є прямою загрозою викидня і вимагає оперативної медичної допомоги.

Спровокувати відшарування хоріона можуть такі чинники:

 • вік жінки - до 20 або після 35 років;
 • шкідливі звички - куріння, алкоголь, наркотики;
 • багатоплідна вагітність;
 • інфекція статевих органів;
 • травма;
 • порушення згортання крові;
 • підвищений артеріальний тиск;
 • нервовий стрес.

Відшарування хоріона і плаценти може бути частковою, центральної і повною. У першому випадку розміри відшарування хоріона незначні - як правило, по центру або з краю. Центральне відшарування характеризується скупченням крові між стінкою матки і плацентою (хорионом).

Найбільш небезпечна тотальне відшарування хоріона, яка не піддається лікуванню. І якщо на пізніх термінах вагітності при відшаруванні плаценти, медики спробують врятувати плід, то в першому триместрі підсумок завжди однаковий - викидень. Зберігати вагітність при повному відшаруванні хоріона не тільки безглуздо, але і небезпечно для життя матері, оскільки така патологія може стати причиною внутрішньої кровотечі.

Якими б не були причини відшарування хоріона, як такого лікування і ефективних методів впливу не існує. Варто відзначити, що часткове відшарування на ранніх термінах не обов'язково має закінчитися викиднем - як правило, вагітність вдається зберегти.

Якщо причиною відшарування хоріона є тонус матки, тоді призначається курс препаратів-токолитики. При рясних кров'яних виділеннях лікар прописує кровоспинні засоби, а при нестачі прогестерону - як правило, Утрожестан. У будь-якому випадку жінка повинна строго дотримуватися постільного режиму, уникати будь-яких фізичних навантажень і відмовитися на деякий час від сексуального життя.

Виявити відшарування хоріона можна за такими ознаками:

 • кровотеча і кров'янисті виділення;
 • переймоподібні болі внизу живота;
 • запаморочення;
 • втрата свідомості;
 • різке погіршення самопочуття.

Відшарування плаценти на ранніх термінах вагітності

Так ось, вище ми говорили, що матці властиво час від часу скорочуватися. У той же час, плацента не має м'язових волокон і не здатна до скорочення. Саме тому при інтенсивних скороченнях матки на ранніх термінах вагітності може відбуватися часткова або повна відшарування плодового яйця. Буває, що відшарування плаценти відбувається внаслідок недостатнього її кровопостачання і специфічних імунних реакцій (наприклад, алергії).

Можна сказати, що часткова відшарування - це загроза викидня. а велика або повна - відбувся мимовільний аборт. У деяких жінок відшарування проходить безсимптомно і виявляється при проходженні чергового УЗД. У інших - навпаки - відзначаються хворобливі, часто переймоподібні, відчуття внизу живота і кров'янисті, рідше водянисті, виділення.

На стадії починається відшарування плодового яйця, навіть якщо виникає невелика кровотеча. вагітність ще можна зберегти. Для цього головне вчасно звернутися за медичною допомогою. Перед викликом лікаря варто зайняти горизонтальне положення і не приймати самостійно ніяких ліків. У більшості випадків жінку відправляють на госпіталізацію - збереження. Іноді залишають будинки, але за умови суворого постільного режиму.

Дуже важливо визначити всі можливі фактори ризику передчасного відшарування плаценти саме на ранніх термінах вагітності і, в разі необхідності, провести ретельне обстеження і лікування.

Спеціально дляberemennost.net - Ольга Павлова

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть текст з помилкою і натисніть Ctrl + Enter. щоб повідомити про це редакцію.

Вагітність на ранніх термінах

Болі при вагітності

Лікування при вагітності

Перші ознаки вагітності

Тест на вагітність

Що можна під час вагітності

© 2010-2015 Всі права захищені.

Копіювання інформації без письмового дозволу

і гіперпосилання на джерело заборонено.

Самолікування може завдати шкоди вам і вашій дитині! Проконсультуйтеся з лікарем!

Відшарування хоріона на ранніх термінах вагітності: причини і запобігання

На період вагітності в організмі матері створюється додаткова система забезпечення для немовляти, що підтримує необхідний рівень розвитку. Ключовою складовою даної сформованої системи є плацента, або як її ще називають, хоріона. Плацента забезпечує повноцінний обмін поживних речовин між матір'ю і малюком. З крові матері, через пуповинні судини до організму дитини відбувається транспортування поживних речовин. Таким чином, відбувається парентеральне харчування плода.

Велика частина непотрібних речовин виводиться назад в материнський організм через кровотік. Після цього непотрібні і шкідливі продукти виходять з сечею. Пуповина також грает роль якоїсь магістралі, через яку відбувається газообмін. У разі припинення зв'язку між маткою і плацентою плід прирікає себе на неминучу загибель. Є, звичайно, винятки, при яких відбувається відшарування плаценти при нормальних пологах (після перерізання пуповини).

Відшарування хоріона (плаценти) може відбуватися на різних термінах вагітності, від цього ніхто не застрахований. Якщо говорити про відшаруванні на пізньому терміні, то це може призвести до найсумніших наслідків. У цьому випадку існує велика ймовірність розвитку викидня. Говорячи про ранніх термінах вагітності, освіту повноцінної плаценти ще не здійснилося. На цьому етапі формуються особливі ворсинки хоріона, які забезпечують кріплення плодового яйця до стінок матки матері.

Потрібно відзначити, що до появи викидня призводить часткове відшарування, в той час як повна відшарування говорить про необхідний аборті. Причому у деяких вагітних жінок практично неможливо визначити освіту відшарування, оскільки вона відбувається без типових симптомів. В такому випадку необхідно проведення УЗД. Але в переважній більшості випадків це супроводжується цілою низкою симптомів. Самий неприємний з них - хворобливі виділення (іноді вони бувають кров'яними).

На ранньому етапі відшарування плодового яйця залишається шанс зберегти вагітність. Це можливо навіть при появі кровотечі. Однак, це можливо лише в тому випадку, якщо ви вчасно звернулися до фахівця за допомогою. Перед приходом лікаря необхідно прилягти на спину, не беручи без вказівок лікаря ніяких медичних препаратів. У більшості випадків лікар приймає рішення про госпіталізацію жінки. Робиться це для збереження плоду. Але в деяких випадках лікар все-таки залишає хвору жінку вдома за умови, що вона буде дотримуватися постільного режиму.

Особливу увагу слід приділити визначенню можливих ризиків, що свідчать передчасного відшарування хоріона. Дуже важливо визначити це при ранній вагітності, адже в цьому випадку є ще шанси врятувати плід. Для виявлення відшарування плаценти потрібно проводити комплексне обстеження і, при необхідності, лікування.

Форми передчасного відшарування плаценти

Існує три форми передчасного відшарування плаценти, що вказують на серйозність медичного випадку:

Легка форма в більшості випадків не має ніякого зв'язку з тими чи іншими симптомами. Тому визначається відшарування тільки при проходженні УЗД. Ще це можна виявити вже по завершенню пологів. В цей час плацента матері покривається невеликими згустками крові, які заповнюють незначні вдавлення в плаценті.

Середня форма тяжкості відшарування вже супроводжується деякими симптомами. В першу чергу з'являється різкий біль в животі і невеликі виділення крові з матки. Кров'яні виділення з'являються аж ніяк не у всіх випадках, все залежить від конкретного випадку. Серед симптомів - напруги матки, яке визначається при обмацуванні.

Важка форма може проявлятися відразу декількома симптомами, серед яких:

 • гострий біль в животі;
 • прискорене серцебиття;
 • занепокоєння;
 • загальна слабкість організму;
 • висока пітливість;
 • задишка;
 • низький тиск;
 • блідість шкіри.

Обстеження матки допоможе визначити ступінь її напруги і асиметричність форми - це буває виключно при важких формах відшарування. Також іноді відбувається розрив стінок матки.

Насправді, причин може бути багато. Все залежить від особливостей організму або умов зовнішнього середовища. Але варто виділити основні з них:

Джерела: http://womanadvice.ru/otsloyka-horiona, http://beremennost.net/otsloika-na-rannikh-srokakh-beremennosti, http://moy-kroha.info/otslojka-horiona-na-rannih- srokah-beremennosti-prichiny-i-predotvrashhenie

Коментарів поки немає!

І вибраного статті

Таблиця базальної температури роздрукувати

Онлайн калькулятор овуляції. Розрахунок дат далі.

Болить живіт йде кров вагітності

Вагітність. а кров далі.

Вагітність перші необхідні аналізи

Перший триместр вагітності далі.

І Цікаво

Здача аналізів при плануванні вагітності

Планування вагітності: Які аналізи потрібно здавати Перед зачаттям дитини здай всі необхідні аналізи shutterstock.com Ви з партнером вирішили стати батьками.

Чи підвищується базальна температура вагітності

Базальна температура при настанні вагітності Вагітна жінка стикається з величезною кількістю нових для неї понять, термінів і правил. Що таке базальна температура? Яку.

Спеціаліст зціджуванню грудного молока

Зціджування грудного молока У перший період годування відбувається природна реакція організму, яка виділяє з молочних залоз грудне.

Відшарування хоріона.

Про те що лягає на збереження нічого мені не сказав, здала кров на ХГЧ і прогестерон, результати будуть готові у вівторок, говорить якщо що то буде низька ми тобі додамо, я так і не зрозуміла чого! Спочатку він взагалі сказав що вагітність здається замерзла ембріона не бачить, потім покликав іншого лікаря вона побачить і мені показала, ось вона потім і побачила відшарування! я в сльозах поїхала, і не знаю що мені робити чекаю вівторка! хочится дитинку, був уже викидень в 2008 році на 4 тижні вагітності! підкажіть може була у кого небудь така ситуація, і як все закінчилося! а прописав свічки поповерін, фолієву кислоту і анговіт. відгукніться будь ласка

Я взагалі ніколи не мерею

olak, найкраще зв'язатися з Ре, або хоча б подзвонити в клініку, де будете робити чистку. Вони.

Lensca, а меріонал це стимуляція така? Всього 2 уколу потрібно? 3 фолікула це 3 шансу, дуже хор.

Всім привіт! Просто захотілося поділитися історією моєї знайомої. Мене розпирає на частини, відрадити.

Дівчата 18 грудня мають були початися місячні, цикл 28 днів 20.12 зробила тест - позитивний.

Ми з братом в дитинстві канікули проводили в селі у діда. Сьогодні згадалося Різдво. Як хід.

Три верхніх мама-чек, нижній еві. Коли була О.не знаю, але єдиний раз була з чоловіком за після.

Ходили на узі, на екрані була мааленькая намистинка, але лікар сказав що не розуміє, воно це чи ні.

Навіть і не знаю, не віриться що це Воно! Живіт поднивает і поперек тягне, вообщем все як все.

Отже, Ви побудували свої перші графіки і ще перед візитом до гінеколога хочете дізнатися, чи є на.

Під час виношування малюка кожна жінка вельми обережно ставиться до прийому лікарських середовищ.

Відтворення матеріалів сайту можливо тільки з активною прямим посиланням на www.babyplan.ru

© 2004 - 2017, BabyPlan®. Всі права захищені.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

29 − 25 =