Офтолік очні краплі відгуки

Офтолік відгуки

Рейтинг: 4.3/ 5 (6 відгуків), переглядів: 7270

офтолік допоміг відразу, через пару хвилин я вже спокійно дивилася на екран монітора, навіть на лампочку широко відкритими очима

я теж цілими днями за пк. радять всюди Аквіли 0 згодні, 0 не згодні

ОФТОЛІК ІНСТРУКЦІЯ

Полівінілхлорид і повідон мають властивості любриканта, що зменшує роздратування і почервоніння глаза.Еті речовини знижують напругу поверхні слізної плівки, легко покриваючи поверхню очі, і запобігають виникненню ділянок розриву слізної плёнкі.Полівініловий спирт має властивості, схожими з муцином, що продукуються Кон'юнктивальна железамі.Он сприяє пом'якшенню і змазування (зволоженню) поверхні ока, підвищує стабільність слізної плівки.

Завдяки вивченню біодоступності було встановлено, що після закапування двох крапель Офтолік в кожне око концентрація компонентів препарату в плазмі через 4 години після застосування залишається нижче можливої ​​межі кількісного визначення (10 нг / мл) .Це дозволяє зробити висновок про те, що системна абсорбція компонентів препарату з поверхні ока при використанні очних крапель Офтолік мінімальна.

Показаннями до застосування препарату Офтолік є:

- Відчуття печіння, подразнення і дискомфорту, викликані сухістю ока.

- В якості замінників сльози в разі зниження секреції слізної рідини.

- синдром "сухого9quot; очі або будь-які інші стани, які потребують пом'якшення і зволоження рогівки.

Офтолік закопувати по 1-2 краплі 3-4 рази на день в обидва ока, в залежності від вираженості симптомів.

Перед застосуванням препарату вимити руки.

Струснути флакон і видалити кришку.Убедіться, що кінчик піпетки не стосується шкіри або поверхні ока, щоб не допустити потрапляння інфекції.

Відкинути голову назад, відтягнути нижню повіку вниз, перевернути флакон і закапати необхідну кількість крапель у кон'юнктивальний мішок.

Можливі алергічні реакції до компонентів препарату.

протипоказано капати Офтолік при підвищеній чутливості до компонентів препарату.

Достатнього досвіду щодо застосування препарату Офтолік під час вагітності і лактації немає.

Застосування у вагітних та матерів-годувальниць можливо лише за призначенням лікаря, якщо очікуваний лікувальний ефект перевищує ризик розвитку можливих побічних ефектів.

Полівінілхлорид піддається реакцій етерифікації, характерним для з'єднань з вторинними гідрокси-групами.

Розчин повідону сумісний з багатьма неорганічними солями, натуральними і синтетичними смолами та іншими веществамі.Взаімодействует в розчині з сульфатіазолу, натрію саліцилатом, саліцилової кислотою, фенобарбіталом, таніном та іншими веществамі.Еффектівность деяких консервантів, наприклад, таких як тіомерсал, може знижуватися через формування комплексів з повідоном.

Передозування краплями Офтолік малоймовірно.

Якщо все ж є підозра на передозування або відбулося випадкове проковтування препарату, необхідно провести симптоматичну терапію після консультації з лікарем.

У сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ° С.Не заморожувати

Після закапування необхідно щільно закрити флакон.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Флакон після розтину придатний до вживання протягом 1 місяця

За 5 мл і 10 мл в пластиковий флакон-крапельницю з загвинчуються.

Кожен флакон-крапельницю разом з інструкцією із застосування поміщають в картонну пачку.

1 мл препарату Офтолік містить активні компоненти: полівініловий спирт - 14 мг, повідон - 6 мг.

Допоміжні речовини: бензалконію хлорид, динатрію едетат, натрію хлорид, вода для ін'єкцій.

Не вживати препарат, якщо змінився колір розчину або він став каламутним.

Стежити за тим, щоб кінчик флакона під час застосування не торкався будь-яких поверхонь.

Після використання закрити флакон кришкою.

Слід припинити використання крапель і проконсультуватися з лікарем, якщо:

- при використанні крапель біль посилюється;

- симптоми зберігаються більше, ніж 72 години;

- зберігається почервоніння і роздратування очей.

Краплі містять хлорид бензалконію, тому не можна надягати контактні лінзи протягом 20 хвилин після використання крапель.

Краплі для очей Офтолік при роботі за комп'ютером

аналоги ОФТОЛІК

Відгуки про медицину. Каталог медикаментів, аптек, медичних установ, база лікарів.

Краплі "Офтолік": відгуки, ціни, спосіб застосування і аналоги

Що таке сухість очей, знає кожен. Однак далеко не всім відомо, як можна позбутися від цього неприємного явища. Для цього рекомендуємо звернутися до офтальмолога. Адже тільки вузький фахівець зможе підібрати для вас оптимальне лікарський засіб, який зволожить і захистить рогівку від негативного впливу навколишнього середовища.

Одним з найпопулярніших медикаментів для усунення подразнення очей є препарат «Офтолік9raquo ;. Відгуки, ціна цих ліків будуть представлені нижче. Також ви дізнаєтеся про те, як слід застосовувати даний медикамент, чи є у нього протипоказання і аналоги.

В якому вигляді виготовляється медикамент «Офтолік9raquo ;? Відгуки повідомляють, що цей засіб можна зустріти в формі крапель для очей. До їх складу входять такі активні речовини, як повідон і полівініловий спирт. Також розглядається препарат включає в себе допоміжні інгредієнти у вигляді динатрію едетату, натрію хлориду, кислоти хлористоводневої, гідроксиду натрію і води для ін'єкцій.

У продаж медикамент для очей надходить у флаконах-крапельницях. Вони поміщені в картонну коробку, де міститься докладна інструкція із застосування.

Фармакологічні властивості ліки

Місцевий препарат «Офтолік9raquo ;, очні краплі (відгуки, ціна вказані далі), являє собою кератопротектор. Він застосовується для додаткового зволоження зорових органів.

При зниженому рівні секреції слізної рідини ці ліки сприяють захисту рогівки очей. Таку ж дію краплі надають і при підвищеному випаровуванні слізної плівки.

Які властивості притаманні медикаменту «Офтолік9raquo ;? Відгуки свідчать про те, що при використанні даного засобу у пацієнта зменшуються роздратування і почервоніння очей. Це забезпечується за рахунок наявності в медикаменті повідону і полівінілового спирту. Вони діють як лубриканта, тобто сприяють зволоженню зорових органів.

Потрапляючи на поверхню очі, діючі інгредієнти крапель зменшують його напруга і акуратно обволікають, запобігаючи можливому виникненню деформації слізної плівки.

За своїми фармакологічними властивостями полівініловий спирт аналогічний муцину, що продукується Кон'юнктивальна залозами. Після контакту зі слизовими оболонками очі даний компонент стабілізує стан слізної плівки, а також змащує і зволожує поверхню зорових органів.

Всмоктується в системний кровотік лікарський засіб «Офтолік9raquo ;? Відгуки фахівців свідчать, що в процесі вивчення цього препарату з'ясувалося, що при контакті двох його крапель з поверхнею ока через 4 години концентрація діючих інгредієнтів в плазмі крові значно зменшується. Це говорить про невелику системної абсорбції крапель.

В яких випадках пацієнту можуть бути призначені краплі «Офтолік9raquo ;? Відгуки лікарів вказують на те, що такі ліки використовується при будь-яких станах, які провокують сухість очей. Зокрема, даний медикамент може бути призначений при:

  • регулярному і сильному роздратуванні, а також почуття дискомфорту;
  • при використанні штучної сльози, що було спровоковано зменшенням секреції слізної рідини;
  • синдромі сухого ока.

Незважаючи на збалансовану формулу, краплі «Офтолік9raquo ;, відгуки про які носять більше позитивний характер, мають наступні протипоказання:

  • підвищена чутливість до одного з речовин ліки;
  • наявність алергічних реакцій.

Відповідно до думки фахівців, використання даного препарату слід припинити при прояві перших симптомів алергії (наприклад, дискомфорті, сильному палінні, почервонінні, відчутті наявності піску в очах і рясному сльозотечі).

Препарат для очей «Офтолік9raquo ;: інструкція

Відгуки лікарів свідчать, що використовувати даний засіб слід тільки за показаннями. Для ефективного зволоження зорових органів, а також захисту рогівки цей препарат по черзі закопують в кожне око по 1-2 краплі.

Для отримання кращого результату після здійснення процедури потрібно закрити очі і пару хвилин відпочити, прийнявши лежаче положення. Це дозволить медикаменту рівномірно розподілитися по поверхні зорових органів.

Очні краплі «Офтолік9raquo; дуже рідко викликають побічні ефекти. Вони можуть спровокувати лише симптоми алергії. В цьому випадку медикамент скасовують.

До теперішнього часу випадків передозування препаратом «Офтолік9raquo; зафіксовано не було. Однак фахівці вважають, що при частому і рясному закапуванні очей у пацієнта можуть проявитися симптоми алергічної реакції.

Взаємодія з іншими препаратами

Згідно з інструкцією, полівініловий спирт може руйнуватися під впливом сильних кислот. У лугах і слабких кислотах цей компонент лише розм'якшується.

У великих дозах полівініловий спирт несумісний з солями, що мають неорганічне походження, включаючи фосфати і сульфати. При взаємодії з першими можливе утворення осаду.

Що стосується повідону, то він також несумісний з солями неорганічного походження. Крім того, ця речовина вступає в реакцію з натуральними і синтетичними смолами.

Чим можна замінити препарат «Офтолік9raquo ;? Відгуки фахівців свідчать, що до ліків зі схожим дією відносяться: «Артелак9raquo ;,« Хіло-Комод9raquo ;, «Вет-Комод9raquo ;,« Сікапос9raquo ;, «Відісік9raquo ;,« Офтальмосол9raquo ;, «Гіпромеллоза9raquo ;,« Оптіве9raquo ;, «Офтагель9raquo ;, «Око дропси».

Ціна медикаменту становить 170-220 рублів.

Очні краплі «Офтолік9raquo; позитивно впливають на поверхню очей, сприяючи відновленню нормальної роботи органів зору. Саме такої думки дотримується більшість пацієнтів, коли-небудь застосовували цей медикамент.

Згідно відгуками споживачів, ефект після застосування крапель настає практично відразу ж. Вони добре і швидко знімають симптоми сухого ока і допомагають при перенапруженні. Також препарат дуже ефективно проявляє себе при знятті роздратування і почервоніння, які були спровоковані довгим перебуванням за комп'ютером.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

− 7 = 3