Офтолік бк ціна

One more step

Please complete the security check to access 003ms.ru

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Cloudflare Ray ID: 3d8de87405e56499 • Your IP: 2a02: c207: 2008: Додати 7822 :: 1 • Performance & security by Cloudflare

Офтолік БК, краплі очні 0,4 мл, 20 шт. *

448 руб. Є на складі

Загальна інформація

Допоміжні речовини: Динатрію едетат, натрію хлорид, натрію гідроксид, хлористоводнева кислота, вода д / і.

Компоненти препарату Офтолік надають кератопротекторное дію - захищають рогівку ока від пересихання і роздратування. Активні речовини цього препарату (повідон і полівініловий спирт) після інстиляції зменшують поверхневий натяг слізної плівки і знижують ймовірність її ушкодження. Полівінілхлорид за своїми властивостями схожий на натуральний муцин (основного компонента слизу, в нормі що оберігає око від висихання), завдяки чому забезпечується пом'якшення і зволоження поверхні рогівки.

Дія крапель починається безпосередньо після інстиляції, системної абсорбції не спостерігається.

Завдяки вивченню біодоступності було встановлено, що після закапування двох крапель Офтолік в кожне око концентрація компонентів препарату в плазмі через 4 години після застосування залишається нижче можливої ​​межі кількісного визначення (10 нг / мл). Це дозволяє зробити висновок про те, що системна абсорбція компонентів препарату з поверхні ока при використанні очних крапель Офтолік мінімальна.

Для усунення симптомів сухості, роздратування і дискомфорту очей, викликаних дією зовнішніх чинників, при «синдромі сухого ока», у пацієнтів використовують контактні лінзи.

Показу в якості замінника сльози ( «штучні сльози») у пацієнтів зі зниженою секрецією слізної рідини.

Місцево. За 1-2 краплі 3-4 рази на день в обидва ока, в залежності від вираженості симптомів.

Правила застосування препарату

Перед застосуванням препарату вимити руки. Струснути флакон і видалити кришку. Переконатися, що кінчик піпетки не стосується шкіри навколо ока або поверхні ока, щоб не допустити інфікування. Закинути голову назад, відтягнути нижню повіку, перевернути флакон і закапати необхідну кількість крапель у кон'юнктивальний мішок.

Тривалість курсу лікування встановлюється лікарем залежно від вираженості симптомів. При відсутності полегшення симптомів захворювання протягом 72 год слід повторно проконсультуватися з лікарем.

Гіперчутливість до компонентів препарату.

Протипоказано використовувати препарат, якщо змінився колір розчину або він став каламутним. З метою запобігання інфікування слизової оболонки ока необхідно стежити за тим, щоб кінчик піпетки під час застосування препарату не торкався шкіри, поверхні ока або інших поверхонь.

Пацієнт повинен припинити застосування препарату і проконсультуватися з лікарем, якщо:

 • при застосуванні крапель біль посилюється;
 • погіршується зір;
 • симптоми зберігаються більше 72 год;
 • зберігається почервоніння і роздратування очей.

Препарат містить бензалконію хлорид, тому перед інстиляцією препарату необхідно витягти контактні лінзи, надягати їх можна буде через 20 хвилин після використання препарату.

Полівінілхлорид піддається реакції етерифікації, характерною для з'єднань з вторинними гідрокси-групами. Він руйнується в сильних кислотах і розм'якшується або розчиняється в слабких кислотах і лугах. У високих концентраціях полівініловий спирт несумісний з неорганічними солями, особливо, фосфатами та сульфатами. Утворення осаду 5% полівінілового спирту може бути викликано реакцією з фосфатами. Освіта гелю з розчину полівінілового спирту може відбуватися в присутності бури.

Розчин повідону сумісний з багатьма неорганічними солями, натуральними і синтетичними смолами та іншими речовинами. Взаємодіє в розчині з сульфатіазолу, натрію саліцилатом, саліцилової кислотою, фенобарбіталом, таніном і іншими речовинами. Ефективність деяких консервантів (наприклад, тіомерсал) може знижуватися через формування комплексів з повідоном.

показання

374 руб. Є на складі

Пластичний хірург. Консультації по блефаропластиці (косметологічної хірургії століття).

Очна клініка доктора Бєлікової

Оцініть препарат за такими параметрами:

У лютому цього року користувач під ніком Swiked помістила в.

Глаукома - другий після катаракти очної недуга, що є причиною сліпоти.

Результати наукової роботи групи Вашингтонського медичного інституту підтвердили провідну роль.

Офтолік БК

Офтолік БК: інструкція із застосування і відгуки

Латинська назва: Ophtolique BK

Код ATX: S01XA20

Діюча речовина: повідон (povidone), полівініловий спирт (polyvinyl alcohol)

Виробник: Сентісс Фарма Пвт. Лтд (Sentiss Pharma Pvt. Ltd) (Індія)

Актуалізація опису і фото: 28.11.2017

Ціни в аптеках: від 355 руб.

Офтолік БК - кератопротекторний лікарський препарат (штучна сльоза) для місцевого застосування в офтальмології, зволожуючий і захищає рогівку.

Офтолік БК випускають у формі крапель очних без консерванту (в тюбиках-крапельницях по 0,4 мл, по 5 тюбиків-крапельниць в пластикових картриджах, упакованих в пакети з ламінованої фольги, в пачці картонній 1, 2, 4 або 6 пакетів).

В 1 мл очних крапель містяться:

 • активні компоненти: полівініловий спирт - 14 мг, повідон - 6 мг;
 • допоміжні речовини: соляна кислота, натрію хлорид, динатрію едетат, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.

Фармакодинаміка

Кератопротекторное дію Офтоліка БК виражається в захисті рогівки ока у разі зниженої вироблення слізної рідини або при надмірному випаровуванні слізної плівки.

Під дією полівінілового спирту і повідону, що володіють властивостями лубриканта, зменшується почервоніння очей і їх роздратування. Ці речовини покривають очі плівкою, знижуючи поверхневу напругу і запобігаючи розриви слізної плівки.

Ефект полівінілового спирту подібний зі властивостями виділяється Кон'юнктивальна залозами муцина: пом'якшення і змазування (зволоження) поверхні очного яблука, підвищення стабільності слізної плівки очі.

Системне всмоктування крапель з поверхні ока мінімальне. В результаті інстиляції Офтоліка БК в кожне око в кількості 2 крапель плазмова концентрація його активних речовин через 4 години після процедури залишається нижче 10 нг / мл (можливий межа кількісного визначення).

Згідно з інструкцією, Офтолік БК рекомендується застосовувати при почутті печіння, подразнення і дискомфорту, викликаних сухістю очей, як замінник сльози при зменшенні секреції слізної рідини, для терапії синдрому сухого ока і інших станів, що вимагають пом'якшення і / або зволоження рогівки.

Очні краплі Офтолік БК протипоказано застосовувати при підвищеній чутливості до будь-якого з його компонентів.

Інструкція по застосуванню Офтоліка БК: спосіб і дозування

Офтолік БК застосовують шляхом інстиляції крапель у кон'юнктивальний мішок.

Рекомендоване дозування: по 1-2 краплі в кожне око 3-4 рази на добу залежно від вираженості симптомів.

Правила застосування Офтоліка БК:

 1. До початку процедури вимити руки.
 2. Флакон струсити і видалити кришку.
 3. Закинути голову назад, нижню повіку відтягнути вниз, флакон перевернути, переконатися, що його кінчик не стосується шкіри або очної поверхні (щоб уникнути інфікування слизової оболонки ока).
 4. Закапати необхідну кількість крапель у кон'юнктивальний мішок.
 5. Після завершення процедури флакон щільно закрити кришкою.

Тривалість курсу терапії визначає лікар в залежності від вираженості симптоматики захворювання. У разі відсутності полегшення протягом 72 годин необхідна повторна консультація фахівця.

Можливий розвиток реакцій гіперчутливості до компонентів, що містяться в препараті.

особливі вказівки

Не можна використовувати краплі в разі зміни кольору розчину або його помутніння. Для запобігання ризику інфікування слизової оболонки очей під час застосування препарату необхідно стежити, щоб кінчик піпетки не торкався поверхні ока, шкіри або інших поверхонь.

Слід припинити лікування Офтоліком БК і звернутися за консультацією до офтальмолога в наступних випадках:

 • посилення болю при застосуванні крапель;
 • погіршення зору;
 • збереження симптомів захворювань більше 72 год;
 • збереження почервоніння і роздратування очей.

Внаслідок наявності в складі очних крапель бензалконію хлориду, надягати контактні лінзи не можна протягом 20 хв після інстиляції препарату.

Вплив на здатність керувати автотранспортом і складними механізмами

Пацієнти, які застосовують очні краплі Офтолік БК, повинні утримуватися від керування автотранспортними засобами та роботи зі складними механізмами на період терапії.

Застосування при вагітності та лактації

У зв'язку з відсутністю достатнього досвіду застосування крапель очних при вагітності і під час грудного вигодовування призначати Офтолік БК в ці періоди допускається тільки за умови перевищення потенційної користі для матері над ймовірним ризиком для плода або дитини.

 • полівініловий спирт: схильний до реакції етерифікації, властивою з'єднанням з вторинними гідроксильних груп; руйнується під дією сильних кислот, в слабких кислотах і підставах розм'якшується або розчиняється; у високих концентраціях несумісний з неорганічними солями, особливо, фосфатами і сульфатами (внаслідок реакції з фосфатами можливе утворення осаду 5% полівінілового спирту; в присутності бури може відбуватися утворення гелю з розчину полівінілового спирту);
 • розчин повідону: добре сумісний з більшістю неорганічних солей, натуральними / синтетичними смолами, іншими речовинами; взаємодіє в розчині з натрію саліцилатом, сульфатіазолу, саліцилової кислотою, таніном, фенобарбіталом, іншими речовинами; може знижувати ефективність деяких консервантів (наприклад, Тіомерсал) в результаті формування комплексів з ними.

Аналогами Офтоліка БК є: Видисик, Лакропос, Штучна сльоза, Офтагель, Оптів, Офтолік, Слєзін, Сльоза натуральна і ін.

Зберігати в сухому, темному місці при температурі не вище 25 ° С. Берегти від дітей. Чи не заморожувати.

Термін придатності - 2 роки.

Флакон з препаратом після розтину придатний до використання протягом одного місяця.

Відпускається за рецептом.

За відгуками, Офтолік БК хороший препарат, який полегшує стан очей при втоми і почервоніння. Краплі відмінно зволожують рогівку і знімають подразнення очей. Пацієнти особливо відзначають зручність застосування препарату, а також відсутність в його складі консервантів.

Наявні негативні відгуки переважно вказують на високу вартість препарату.

Орієнтовна ціна Офтоліка БК (за 20 тюбиків-крапельниць в упаковці) становить від 330 до 380 руб.

Офтолік БК краплі 0.4 мл 20 шт.

Офтолік БК краплі очні 0,4 мл №20 тюбик-крапельниці

Офтолік бк краплі гл. 0,4 мл n20

Освіта: Ростовський державний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа".

Інформація про препарат є узагальненою, надається в ознайомлювальних цілях і не замінює офіційну інструкцію. Самолікування небезпечно для здоров'я!

Вага людського мозку становить близько 2% від всієї маси тіла, проте споживає він близько 20% кисню, що надходить у кров. Цей факт робить людський мозок надзвичайно чутливим до пошкоджень, викликаним нестачею кисню.

Препарат від кашлю "терпінкод» є одним з лідерів продажів, зовсім не через своїх лікувальних властивостей.

Шлунок людини непогано справляється зі сторонніми предметами і без лікарського втручання. Відомо, що шлунковий сік здатний розчиняти навіть монети.

Вчені з Оксфордського університету провели ряд досліджень, в ході яких прийшли до висновку, що вегетаріанство може бути шкідливо для людського мозку, так як призводить до зниження його маси. Тому вчені рекомендують не виключати повністю зі свого раціону рибу і м'ясо.

Згідно з дослідженнями ВООЗ щоденний півгодинна розмова по мобільному телефону збільшує ймовірність розвитку пухлини мозку на 40%.

Більшість жінок здатне отримувати більше задоволення від споглядання свого красивого тіла в дзеркалі, ніж від сексу. Так що, жінки, прагнете до стрункості.

У прагненні витягнути хворого, доктора часто перегинають палицю. Так, наприклад, якийсь Чарльз Йенсен в період з 1954 по 1994 рр. пережив понад 900 операцій з видалення новоутворень.

Печінка - це найважчий орган в нашому тілі. Її середня вага становить 1,5 кг.

У Великобританії є закон, згідно з яким хірург може відмовитися робити пацієнту операцію, якщо він курить або має надлишкову вагу. Людина повинна відмовитися від шкідливих звичок, і тоді, можливо, йому не потрібно оперативне втручання.

У нашому кишечнику народжуються, живуть і вмирають мільйони бактерій. Їх можна побачити тільки при сильному збільшенні, але, якби вони зібралися разом, то помістилися б у звичайній кавовій чашці.

За статистикою, по понеділках ризик отримання травм спини збільшується на 25%, а ризик серцевого нападу - на 33%. Будьте обережні.

Під час чхання наш організм повністю припиняє працювати. Навіть серце зупиняється.

Саме рідкісне захворювання - хвороба Куру. Хворіють їй тільки представники племені фор в Новій Гвінеї. Хворий помирає від сміху. Вважається, що причиною виникнення хвороби є поїдання людського мозку.

Відповідно до думки багатьох вчених, вітамінні комплекси практично марні для людини.

Під час роботи наш мозок витрачає багато енергії, рівне лампочці потужністю в 10 Ватт. Так що образ лампочки над головою в момент виникнення цікавої думки не так уже й далекий від істини.

В Італії є така традиція - напередодні Нового Року жителі цієї країни викидають старі речі. Вважається, що в Новому році щасливим стане той, хто позбудеться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+ 69 = 74