Офтан дексаметазон очні краплі ціна

Офтан Дексаметазон

Опис актуально на 11.12.2014

 • Латинська назва: Oftan Dexamethason
 • Код АТС S01BA01
 • Діюча речовина: Дексаметазон (Dexamethasone)
 • Виробник: АТ Сантен, Фінляндія

В 1 мл крапель міститься: 1 мг дексаметазону + допоміжні елементи (борна кислота, едетат динатрію, хлорид бензалконію, тетраборат натрію, вода).

Ліки випускають у флаконах з поліетилену по 5 мл. Препарат - прозора рідина, без кольору і запаху. У картонній пачці один флакон.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Діюча речовина - це глюкокортікостероїд. Його протизапальна активність обумовлена ​​здатністю пригнічувати життєдіяльність адгезивних молекул ендотелію, циклооксигеназу 1 або 2 і виділення цитокінів. В результаті знижується інтенсивність формування медіаторів запалення, пригнічується адгезія лейкоцитів до судинного ендотелію, медіатори не можуть проникнути до запалених ділянок очі.

фармакокінетичні параметри, зокрема максимальна концентрація і період виведення з організму, спостерігалися у пацієнтів, які перенесли операцію з видалення катаракти. При цьому, максимальна концентрація препарату досягалася протягом 2-х годин, а період виведення становив 3 години.

дексаметазон метаболізується в організмі. Порядку 60% метаболітів виводиться через нирки протягом 3-4 годин. Біологічна доступність становить 70%, ступінь зв'язування діючої речовини з білками в крові - до 80%.

Очні краплі Офтан Дексаметазон призначають:

Засіб не призначають:

Відразу після закапування може спостерігатися відчуття печіння або алергічна реакція.

Інструкція по застосуванню (спосіб і дозування)

ліки приймають підкон'юнктивально.

Перед застосуванням флакон слід добре струсити.

Дозування і тривалість лікування повинні визначатися лікарем.

Згідно з інструкцією на Офтан Дексаметазон під час гострого періоду призначають по 1-2 краплі в уражене око (-а), кожні півгодини або годину, потім прийом кошти здійснюють в режимі 1-2 краплі кожні 2-4 години. Дозування можна знизити до 1 краплі, 3-4 рази на добу.

Якщо протягом 3-4 днів поліпшення не наступають, слід переглянути діагноз або замінити препарат.

Під час лікування слід контролювати внутрішньоочний тиск.

Коригування добової дози для пацієнтів із захворюваннями печінки або нирок внаслідок низької системної абсорбції кошти не потрібно.

При правильному (місцевому) застосуванні препарату ймовірність передозування вкрай мала.

У дуже рідкісних випадках може виникати подразнення ока.

При передозуванні слід промити око проточною водою. специфічного антидоту ліки не має, терапія симптоматична. Якщо симптоми повторюються, препарат потрібно відмінити.

У зв'язку з тим, що ліки здатні індукувати ізофермент CYP3A4, потрібно дотримуватися обережності при поєднанні препарату з БКК, еритроміцином і хінідином.

При прийомі інших очних крапель або мазей слід робити 15-хвилинну перерву між нанесеннями.

Умови зберігання

У місці, захищеному від небажаного проникнення дітей, при температурі від 2 до 8 градусів.

2 роки. Після першого використання (розтину) - 30 днів.

Препарат призначений тільки для офтальмологічного використання.

кортикостероїди не рекомендується приймати більше 2-х тижнів, підвищується ризик підвищення внутрішньоочного тиску, розвитку глаукоми (З ураженням зорового нерва), втрати гостроти зору. Пошкодження на поверхні рогівки повільніше затягуються, а ймовірність розвитку вірусних або бактеріальних, грибкових захворювань збільшується.

Під час лікування не варто носити контактні лінзи. По крайней мере, їх треба знімати перед і надягати через 15 хвилин після закапування кошти в очі.

Найбільш близькі аналоги: Дексметазона Фосфат, дексапос, Медексол, дексазон, максидекс, Oftan dexa chlora, Фармадекс, Дексметазон ВФЗ, Озурдекс, Гидрокортизон.

Не рекомендується використання крапель вагітним і годуючим жінкам.

Відгуків про очних краплях Офтан Дексаметазон мало, але з тих, що є, більшість - хороші. Ліки часто використовують для зняття запалення при носінні конактних лінз, при кон'юнктивіті. Препарат досить ефективний і коштує недорого.

Ціна Офтан Дексаметазон, де купити

Ціна очних крапель Офтан Дексаметазон становить 95 рублів за флакон 5 мл.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна

Аптека ІФК

ПаніАптека

Ірина: Вмерти, прийом лікаря Гальперіна 10 тис рублів. це жахливо, хто таке може дозволити.

Назіма: Бифиформ краще. Ще Максілак. Там більше активних речовин. Але мені лінекс теж подобається.

Марія Євгенівна: Недорогий і ефективний! Голова не так паморочиться як раніше, відчуваю ясність. Приймати.

Світлана: Я Світлана з Киргизстану, теж пила Ендонорм Фарм. "Фітопанацея" у мене вузловий.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

ОФТАН ДЕКСАМЕТАЗОН

краплі очні у вигляді прозорого, безбарвного розчину.

Допоміжні речовини: бензалконію хлорид - 40 мг, борна кислота - 15 мг, натрію тетраборат - 0.6 мг, динатрію едетат - 0.5 мг, вода д / і - до 1 мл.

5 мл - флакони-крапельниці поліетиленові (1) - пачки картонні.

Синтетичний фторований ГКС для місцевого застосування в офтальмології. Препарат має виражену протизапальну і протиалергічну дію.

Дексаметазон взаємодіє зі специфічними білковими рецепторами в тканинах-мішенях, регулюючи таким чином експресію кортікостероідозавісімих генів і впливаючи надалі на синтез білка. Стабілізує лізосомальні ферменти мембран лейкоцитів. Гальмує синтез кінінів, мітоз і міграцію лейкоцитів. Пригнічує синтез антитіл і порушує розпізнавання антигену. Всі ці механізми беруть участь в придушенні запальної реакції в тканинах у відповідь на механічне, хімічне або імунне ушкодження.

Тривалість протизапальної дії після закапування 1 краплі препарату становить 4-8 год.

При місцевому застосуванні системна абсорбція низька. Після закапування в кон'юнктивальний мішок добре проникає в епітелій рогівки і кон'юнктиву. При цьому в рідкої вологи очі досягаються терапевтичні концентрації; при запаленні або ушкодженні слизової оболонки швидкість пенетрації збільшується.

Розподіл і метаболізм

Близько 60-70% дексаметазону, що надходить в системний кровотік, зв'язується з білками плазми. Метаболізується в печінці під дією ізоферменту CYP3A4.

Метаболіти виводяться через кишечник. T1/2 складає в середньому 3.6 ± 0.9 ч.

Гострі і хронічні запальні процеси:

- негнійний форми кон'юнктивіту, кератиту, кератокон'юнктивіту і блефарити;

- склерит і епісклерит;

- ірит, іридоцикліт та інші увеїти різного генезу;

- поверхневі ушкодження рогівки різної етіології (хімічні, фізичні або імунні механізми) після повної епітелізації рогівки;

- запалення заднього сегмента ока (хоріоїдит, хоріоретиніт);

Алергічні захворювання очей:

- алергічний кон'юнктивіт або кератокон'юнктивіт.

Профілактика і лікування запальних явищ в післяопераційному і посттравматичному періоді.

- кератит, асоційований з простим герпесом, вітряну віспу та іншими вірусними захворюваннями рогівки і кон'юнктиви;

- мікобактеріальні інфекції очей;

- грибкові захворювання очей;

- гострі гнійні захворювання очей;

- пошкодження епітелію рогівки (в т.ч. стан після видалення стороннього тіла рогівки);

- підвищений внутрішньоочний тиск;

- вік до 18 років (у зв'язку з відсутністю даних по ефективності і безпеки застосування препарату у дітей та підлітків до 18 років);

- підвищена чутливість до компонентів препарату.

при гострих станах призначають по 1-2 краплі в кон'юнктивальний мішок кожні 1-2 год.

Після зменшення запалення препарат закапують по 1-2 краплі в кон'юнктивальний мішок 3-5 разів / добу.

Тривалість лікування не повинна перевищувати 2-3 тижні.

Рішення про тривалість лікування грунтується на об'єктивних даних, що включають ефективність дії препарату, вираженість клінічних симптомів і можливий ризик виникнення побічних ефектів.

З боку органу зору: після закапування можливе швидкоминуще відчуття печіння, алергічні реакції. При тривалому застосуванні дексаметазону (більше 3 тижнів) можливий розвиток вторинної глаукоми і стероїдної катаракти, а також виразка, помутніння, витончення або / і перфорація рогівки; рідко - поширення бактеріальної або герпетичної інфекцій. Препарат містить в своєму складі консервант бензалконію хлорид, який може викликати подразнення очей.

У разі виникнення побічних ефектів пацієнту слід якомога швидше звернутися до лікаря.

Передозування при місцевому застосуванні очних крапель Офтан Дексаметазон малоймовірна.

симптоми: можливо місцеве подразнення.

лікування: специфічного антидоту немає. Препарат слід відмінити і призначити симптоматичну терапію.

Взаємодія з іншими препаратами, в основному, обумовлено участю в виведенні дексаметазону ізоферменту CYP3A4. Дексаметазон індукує ізофермент CYP3A4, таким чином, знижуючи ефективність блокаторів кальцієвих каналів, хінідину та еритроміцину. При звичайному режимі місцевого застосування доза препарату недостатня для того, щоб викликати індукцію або насичення печінкових ферментів.

При тривалому застосуванні з йодоксуридином можливе підсилення деструктивних процесів в епітелії рогівки.

Офтан Дексаметазон містить в своєму складі консервант бензалконію хлорид, який може абсорбуватися м'якими контактними лінзами і викликати зміну їх кольору і шкідливо діяти на тканини ока. Якщо необхідно використовувати контактні лінзи під час лікування препаратом Офтан Дексаметазон, їх слід виймати перед застосуванням препарату і при необхідності встановлювати не раніше ніж через 15 хв після інстиляції.

У разі якщо лікування препаратом триває більше 2 тижнів, необхідно регулярно контролювати внутрішньоочний тиск і стан рогівки.

Попередження насильства терапія може маскувати поточну бактеріальну або грибкову інфекції. При наявності інфекції слід поєднувати застосування крапель з відповідною протимікробною терапією.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

З огляду на можливого сльозотечі після закапування препарат не рекомендується застосовувати безпосередньо перед керуванням транспортними засобами або експлуатацією механічного обладнання.

До теперішнього часу дані клінічних випробувань щодо застосування препарату Офтан Дексаметазон при вагітності і в період лактації відсутні. Офтан Дексаметазон можна використовувати при вагітності та під час годування груддю тільки за призначенням лікаря, якщо очікуваний лікувальний ефект виправдовує потенційний ризик для плоду і для дитини. Тривалість терапії - не більше 7-10 днів.

Препарат відпускається за рецептом.

Препарат слід зберігати в недоступному для дітей місці при температурі від 2 ° до 8 ° С. Термін придатності - 2 роки.

Після відкриття флакона-крапельниці термін придатності - 1 міс.

Щоб задати питання про роботу проекту або зв'язатися з редакцією, скористайтеся цією формою.

Офтан дексаметазон очні краплі ціна

 • свічки ваг. 150мг №3

 • Економте Ви на покупку ліків?

  Офтан Дексаметазон, краплі гл. 0.1% 5мл

  Хочете купити цей товар дешевше, але без доставки кур'єром?

  Купуйте на www.skajite-a.ru за 175.50 руб.

  • опис
  • Відгуки (0)
  • З цим товаром купують (5)
  • Синоніми (5)

  Синтетичний фторований ГКС. Має виражену протизапальну і протиалергічну дію. Взаємодіючи зі специфічним білковим рецептором в тканинах-мішенях, регулює експресію кортикоидов-залежних генів і впливає таким чином на синтез білка. Стабілізує лізосомальні ферменти мембран лейкоцитів; гальмує синтез кінінів, мітоз і міграцію лейкоцитів; пригнічує синтез антитіл і порушує розпізнавання антигену. Всі ці ефекти беруть участь у пригніченні запальної реакції в тканинах у відповідь на механічне, хімічне або імунне ушкодження. Тривалість протизапальної дії після закапування 1 краплі розчину становить від 4 до 8 год.

  Після закапування в око добре проникає в епітелій рогівки і кон'юнктиву; при цьому в рідкої вологи очі досягаються терапевтичні концентрації; при запаленні або ушкодженні слизової швидкість пенетрації збільшується. Близько 60-70% дексаметазону, що надходить в системний кровотік, зв'язується з білками плазми. Метаболізується в печінці під дією цітохромсодержащіх ферментів; метаболіти виводяться через кишечник. T1 / 2 складає в середньому 3 год.

  Кон'юнктивіт (негнійний і алергічний), кератит, кератокон'юнктивіт (без пошкодження епітелію), блефарит, склерит, епісклерит, блефарокон'юнктівіт, неврит зорового нерва, ретробульбарний неврит, поверхневі травми рогівки різної етіології (після повної епітелізації рогівки), профілактика запалення після оперативних втручань, симпатична офтальмія.

  Гіперчутливість, вірусні та грибкові захворювання очей, гострий гнійний кон'юнктивіт, гнійна інфекція слизової оболонки ока та повік, гнійна виразка рогівки (без супутньої протимікробної терапії), вірусний кон'юнктивіт, трахома, глаукома, пошкодження цілісності епітелію рогівки; туберкульоз очей; стан після видалення стороннього тіла рогівки. З обережністю - вагітність, період лактації (допустима терапія протягом 7-10 днів, не більше).

  При гострих станах - в кон'юнктивальний мішок по 1-2 краплі 0.1% розчину кожні 1-2 год, при зменшенні запалення - через 4-6 ч. В інших випадках - 3-4 рази на добу протягом 2-5 тижнів, в залежності від тяжкості клінічного стану.

  При тривалому застосуванні (більше 3 тижнів) можливе підвищення внутрішньоочного тиску; розвиток глаукоми з ураженням зорового нерва, зниження гостроти зору і випадання полів зору, а також формування задньої субкапсулярної катаракти, також можливо витончення і перфорація рогової оболонки; дуже рідко - поширення герпевирусной і бактеріальної інфекції. У пацієнтів з гіперчутливістю до дексаметазону або бензалконію хлориду може розвинутися алергічний кон'юнктивіт і блефарит. Подразнення, свербіж, печіння, дерматит.

  При призначенні хворим герпетичний кератит слід мати на увазі можливість перфорації рогівки. В ході лікування (при тривалості більше 2 тижнів) необхідно контролювати внутрішньоочний тиск і стан рогівки. При закапуванні м'які контактні лінзи необхідно знімати, знову одягнути їх можна не раніше, ніж через 15-20 хв. Протягом 30 хв після інстиляції необхідно утримуватися від занять, що потребують підвищеної уваги. Лікування препаратом може згладжувати картину бактеріальної або грибкової інфекції, тому при лікуванні інфекційних захворювань очей і вух препарат слід поєднувати з адекватною протимікробною терапією.

  При тривалому застосуванні з йодоксуридином можливе підсилення деструктивних процесів в епітелії рогівки.

  Умови та термін зберігання

  В захищеному від світла місці, при температурі 2 - 8 ° C. Термін придатності - 2 роки.

  • - Опис і фотографії в картках товарів можуть відрізнятися з тим, що представлено в аптеці. Будь ласка, уточнюйте інформацію у операторів до оформлення замовлення.
  • - Даний товар не підлягає обміну і поверненню на підставі постанови 55 від 19.01.1998 р

  р-р 10% амп 10мл №10

 • кап.гл. 0.1% фл 10мл

 • р-н д / ін '4мг / мл 1мл №25

 • очей. кап 0.1% фл-кап 5мл

  • АВТОЗАВОДСЬКА Автозаводська вул., Д. 8
  • АЕРОПОРТ Черняховського вул., Д. 4
  • Бабушкінський Полярна вул., Д. 6, корп.1
  • Бабушкінський-2 Ярославське шосе, 69
  • Бібірево вул. Коненкова, д. 5А
  • Бігова 1-й Хорошевський ін., Д. 14, корп.1
  • Братиславська Братиславська вул., Д. 6
  • БУЛЬВАР РОКОССОВСЬКОГО вул. Бійцівська, д.17, к.1
  • Вихіно Молдагуловой вул, д. 12 А
  • Волзький Краснодонська вул., Буд.1, корп.1
  • Красносільського Русаковская вул., Д. 4, стор. 4
  • Куркін вул. Воротинського, д.18
  • Люберці вул. Поштове Відділення 3, будинок 53 а
  • Марксистська Таганська вул., Д. 31/22, стр. 1
  • Мар'їна Батайськ пр-д, д. 63
  • МИКРОРАЙОН подібні вул Кірова д. 3, стр.3
  • Митищі вул. Селезньова, д. 33
  • НАГОРНА Нагорний бульвар д. 7
  • Новокосіно вул. Салтиковський, 45
  • Новослобідське вул. Смоленська, д. 11
  • ОДИНЦОВО м-н Нова Трехгорка, вул. Кутузовская, д. 9
  • ОРЄХОВО Домодєдовському вул., Буд. 1, корп. 1
  • Перова 3-тя Володимирська вул., Д. 27
  • Петрівсько-Разумовську 1 Дмитрівське шосе, д.98
  • Петрівсько-Разумовську 2 Коровинское шосе, д. 19
  • ПЛОЩА ІЛЛІЧА Волочаївська вулиця, д.12 А, стр.1а
  • ПРАЗЬКА вул. Кіровоградська, вл. 22-Г
  • ПРЕОБРАЖЕНСЬКА ПЛОЩА ул.Просторная буд.9
  • РІЧКОВИЙ ВОКЗАЛ Ленінградське шосе, д. 112, корп. 3
  • Рязанська ПРОСПЕКТ Рязанський проспект, д. 75, стр. 1
  • Рязанська ПРОСПЕКТ 2 вул. Михайлова, д. 4
  • Текстильників Волгоградський пр., Д. 63
  • ТУЛЬСЬКА Велика Тульська вул., Буд.2
  • УНІВЕРСИТЕТ Ленінський проспект, д. 74
  • ХИМКИ пр-т Мельникова, д. 2-Б
  • ХИМКИ 2 Ювілейний пр-т 5, пом. 4
  • ХИМКИ 3 вул. Родіонова д. 5
  • Авіамоторного 2-я Кабельна вул., Д. 2, стор. 25
  • Авіамоторного-2 2-я Кабельна вул., Д. 2, стор.37

  © 2004 ТОВ «КОНТРАКТФАРМ». Всі права захищені.

  Використання матеріалів і графіки з сайту без узгодження з адміністрацією заборонено.

  Увага! Інформація, розміщена на сайті, не є підставою для самолікування.

  Перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

  Аптека-онлайн, служба доставки ліків, чергова аптека онлайн

 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  + 63 = 64