Офтальмоферон свідчення

Офтальмоферон

Опис актуально на 16.08.2016

 • Латинська назва: Oftalmoferon
 • Код АТС S01AD05
 • Діюча речовина: Інтерферон альфа-2b людський рекомбінантний + Дифенгидрамин (Interferon alpha-2b human recombinant + Diphenhydramine)
 • Виробник: Фірн М (Росія)

В 1 мл очних крапель Офтальмоферон знаходиться від 10000 МО інтерферону α-2b людського рекомбінантного, а також додаткове активне з'єднання - 1 мг дифенгидрамина гідрохлориду (димедролу).

Допоміжними є: 3,1 мг борної кислоти, 0,4 мг динатрію едетату, 2,2 мг натрію хлориду, 7 мг натрію ацетату, 3 мг гіпромелози, 5 мг повідону 8000, 50 мг макрогола 4000 і приблизно 1 мл очищеної води.

Очні краплі Офтальмоферон продаються у флаконах-крапельницях або флаконах, оснащених кришкою-крапельницею, об'ємом 5 мл або 10 мл. Флакони містять прозорий безбарвний або трохи жовтуватий розчин і запечатані в картонні упаковки.

Краплі для очей Офтальмоферон мають противірусну активність, імуномодулюючою, протизапальну, протиалергічну, місцево-анестезірущім і регенерує дією.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Офтальмоферон - це комбіноване ЛЗ, що містить противірусний иммуномодулирующее антипролиферативное речовина - людського рекомбінантного інтерферон α-2b, який доповнений активним антигістамінним засобом - дифенгідраміном.

дифенгидрамин діє шляхом блокування H1-гістамінових типи рецепторів, що чинить протиалергічну вплив, зменшуючи набряк і свербіж в області кон'юнктиви у людини.

Якщо слідувати інструкції і застосовувати очні краплі місцево, то системної абсорбції не відбувається - концентрація активних речовин препарату в крові досягається значно менше, ніж стандартна межа виявлення (наприклад, для інтерферону α-2b - приблизно 1-2 МЕ в 1 мл), що не дозволяє виявляти клінічно значущих реакцій.

 • кон'юнктивітрізного типу, включаючи аденовірусні, геморагічний(ентеровірусний), герпетичний;
 • кератит - аденовірусні, герпетичний(Картообразной, везикулярний, точковий або деревовидний);
 • герпетичнийкератитзі строми, який може супроводжуватися виразкою рогівки;
 • кератокон'юнктивітаденовірусніабо герпетичний;
 • герпетичнийувеїтабо кератоувеит(Можливі виразки);
 • при сухому кератокон'юнктивіт(Синдром «сухого» ока);
 • профілактичний засіб при хворобитрансплантата, для попередження рецидивів герпетичний кератит після проведення кератопластики;
 • профілактика або лікування ускладнень після втручань ексімерлазерной рефракційної хірургіїна рогівці.

Наявність у пацієнтів індивідуальної непереносимості компонентів препарату.

Не було відмічено.

Очні краплі Офтальмоферон, інструкція із застосування (Спосіб і дозування)

застосовують препарат кон'юнктивальна до повного зникнення симптомів при різних ураженнях очей або для профілактики:

Дорослим і дітям на гострій стадії призначають по 1-2 кап закопувати приблизно 6-8 разів протягом дня. При появі позитивної динамічних і купірування запального процесу закопування можна знизити до 2-3 разів.

При сухому кератокон'юнктивіт (синдром сухого ока)

Рекомендовано щоденне використання - по 1-2 краплі двічі на день протягом 25-30 днів.

Інструкція по застосуванню Офтальмоферон в профілактичних цілях

 • Ускладнення після втручань ексімерлазерной рефракційної хірургії на рогівці ока: застосовувати краплі слід щодня з першого дня операції за схемою: по 1-2 кап. 2 рази за день, курс - не менше 10 днів.
 • хвороба трансплантата або попередження рецидивів герпетичний кератит, виник після кератопластики: застосовувати препарат слід щодня по схемі: по 1-2 кап. в оперований очей 3-4 рази за день, курс - не менше 14 днів, починаючи з першої доби після операції.

Увага! При використанні контактних лінз, краплі можна використовувати тільки після зняття лінз, надіти їх можна лише через 15-20 хвилин після процедури закапування.

Випадків передозування раніше зареєстровано не було.

Встановлено, що Офтальмоферон сумісний і може застосовуватися в комбінації з препаратами, що мають протизапальну, антибактеріальну, кортикостероїдним, репаративну дію і іншими лікарськими засобами офтальмологічної форми, включаючи препарати слезозаместітельной терапії.

У державній аптеці можна придбати дані очні краплі без рецепта.

Захищене від світла, прохолодне місце (2-8 ° Цельсія), за межами доступу дітей.

За умови цілісності упаковки препарат може зберігатися до 2 років, після відкриття флакона - до 30 діб.

Головне питання в інструкції по застосуванню Офтальмоферон дітям - з якого віку можна його закопувати і як часто? Лікарі стверджують, що вікових обмежень застосування препарату не існує, так як при місцевому кон'юнктивальному використанні концентрації активних сполук в кровотоці настільки малі, що не викликають небажаних побічних реакцій.

Так як Офтальмоферон містить інтерферон і діє імуномодулюючий та противірусний він більш кращий для новонароджених. Крім того, він діє протисвербіжні і відновлює пошкоджені тканини ока, купируя запальний процес.

Для новонароджених препарат не протипоказаний, однак перед використанням, матері слід звернутися до лікаря-окуліста, який в залежності від віку дитини та перебігу захворювання визначить дозування і схему лікування індивідуально.

Офтальмоферон при вагітності і лактації

При вагітності терапію Офтальмоферон проводять тільки після детального вивчення реакції на препарат матері і плоду, стану і картини перебігу хвороби вузьким фахівцем і лікарем, і призначають в разі імовірно більшого позитивного ефекту, ніж можливі ризики ускладнень у плода і у майбутнього новонародженого.

Відомі аналоги очних крапель, що володіють також противірусною або імуностимулюючу дію:

На сьогоднішній день досить популярні і затребувані очні краплі Офтальмоферон, відгуки та обговорення яких можна зустріти на різних інтернет-ресурсах і форумах. Найчастіше коментарі позитивні, адже їх можна використовувати як у дітей, так і у літніх пацієнтів, які страждають від проблем з очима - різної етіології кон'юнктивітів, при «сухому» оці, а також з метою профілактики.

Мами хвалять Офтальмоферон, відзначаючи його безпеку застосування, доступність, відсутність свербіння і алергії.

Ціна Офтальмоферон, де купити

Багатьом пацієнтам подобаються прості в застосуванні і доступні очні краплі Офтальмоферон, ціна яких не перевищує 350 руб. за 10 мл. Ціна крапель для очей меншого обсягу - 5 мл зазвичай становить до 200 руб.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

БІОСФЕРА

Освіта: Закінчила Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського, отримала диплом спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Ембріолог, цитолог, гістолог». Також, закінчила магістратуру за фахом «Фізіологія людини і тварин, викладач біології». З відзнакою пройдений курс з дисципліни «Фармакологія».

Досвід роботи: Працювала старшим лаборантом кафедри фізіології та біохімії Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського в 2010 - 2011 рр.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Дарина: Так, риб'ячий жир дійсно працює, пройшла сухість шкіри, ламкість волосся і нігтів. Навіть.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Офтальмоферон - інструкція із застосування, аналоги, відгуки, ціна

 • основною діючою речовиною Офтальмоферон є інтерферон (його концентрація не менше 10000 МО в 1 мл), який має противірусну дію і підвищує місцевий імунітет;
 • Димедрол чинить протиалергічну та протизапальну дію; крім того, Димедрол має місцеву знеболюючу дію на кон'юнктиву і рогівку ока;
 • Борна кислота має антисептичну (знезаражуючу) дію на вторинну бактеріальну інфекцію, часто приєднуються до вірусного ураження ока.

Інтерферон, що входить до складу Офтальмоферон - препарат, отриманий шляхом генної інженерії, що дає йому ряд переваг перед інтерфероном, що одержуються з лейкоцитів крові людини: він більшою мірою очищений (до 99%), безпечний щодо передачі інших вірусів (ВІЛ, цитомегаловірусу, вірусів гепатиту), дає можливість застосування більш високих концентрацій інтерферону.

Інструкція по застосуванню Офтальмоферон

 • Запальні захворювання очей (кон'юнктивіти, увеїти, кератити, іридоцикліти) вірусної та мікробної природи;
 • поліноз (алергічний кон'юнктивіт), так званий "весняний кон'юнктивіт", гострий атопічний кон'юнктивіт;
 • перед і після оперативного втручання на очах з метою профілактики інфекційних ускладнень;
 • лікування виразок рогівки (завдяки гарному регенерує дії);
 • "Штучна сльоза" допомагає при лікуванні вторинного сухого ока.

Побічна дія

Офтальмоферон для дітей

Офтальмоферон при вагітності

Офтальмоферон при кон'юнктивіті

 • Альтевір;
 • Інтерферон-альфа2b людського рекомбінантного;
 • Інтерферон-альфа 2 людського рекомбінантного;
 • Альфарона;
 • Лайфферон;
 • Інтрон А;
 • Реаферон ЄС;
 • Реальдирон;
 • Еберон альфа Р.

Ціна препарату

Залишити відгук

Ви можете додати свої коментарі та відгуки до цієї статті за умови дотримання Правил обговорення.

Офтальмоферон: показання до застосування, відгуки ...

У маленьких дітей проблеми, пов'язані з очима зустрічаються дуже часто. Практично кожні батьки в перші дні, тижні, місяці і роки життя малюка стикаються з таким діагнозом, як кон'юнктивіт. Симптоми кон'юнктивіту, такі:

 • почервоніння очей і області навколо них
 • свербіж (і відповідно бажання почухати оченята)
 • роздратування
 • постійні мокрі виділення (сльози)
 • хворобливі відчуття при яскравого освітлення
 • сльозоточивість на вулиці (на морозі або при сильному вітрі)

Причини появи і розвитку кон'юнктивіту - це бактерії, віруси, алергічні реакції, тривале сидіння за комп'ютером, постійна напруга очей і інші впливи на організм.

Вибір очних крапель донині досить великий. При зверненні до лікаря, як дітям, так і дорослим при захворюванні очей цілком можуть призначити препарат Офтальмоферон.

Офтальмоферон - це противірусний препарат у вигляді очних крапель на основі дифенгидрамина і інтерферону, що має протизапальну, протимікробну, противірусну, регенеруючу, местоанестезірующее, імуномодулюючу дію. Звідси, видно, що даний препарат захищає від бактерій, вірусів, добре допомагає позбутися від алергічних реакцій, сприяє відновленню тканин і знімає запалення. Застосовується місцево в офтальмології.

Окремі компоненти препарату Офтальмоферон впливають на організм як анестезія, надаючи заспокійливі ефекти і знімаючи неприємні відчуття в області слизової оболонки ока. Нижче представлений механізм впливу препарату виходячи з дії окремо входять в його склад компонентів:

 • людський інтерферон рекомбінантний є основною діючою речовиною препарату, що забезпечує противірусний ефект і володіє місцевим імуностимулюючу дію
 • димедрол гальмує дію брадикініну, гістаміну, калікреїну, метіоніллізілбрадікініна і серотініна; діє местноанестезірующе, протиалергічну, протизапальну і антигістамінну на оболонку ока
 • борна кислота має антисептичні властивості проти вторинної бактеріальної інфекції
 • полімерна основа очних крапель зволожує очей, дозволяючи виконувати функцію «штучної сльози»

Народна медицина здатна запропонувати свої рецепти у вигляді відварів, настоянок і примочок для очей, які сприяють лікуванню хвороби. Проте, краплі Офтальмоферон і інші аналогічні препарати для лікування очей здатні впоратися з хворобами набагато швидше, ніж трав'яні настої і не мають яких-небудь особливих протипоказань і негативних побічних ефектів. Серед асортименту лікарських препаратів можна знайти безпечні і не роблять шкідливих наслідків на організм.

Препарат застосовують при:

 • аденовірусної, герпетичної, ентеровірусної (геморагічному) кон'юнктивіті

Відео про захворювання очей кон'юнктивіті Ви зможете побачити тут:

 • герпетическом або аденовірусної кератокон'юнктивіт
 • кератоувеіт
 • герпетическом увеіте
 • герпетическом (точковому, везикулезном, картообразной, деревовидному, стромальном) і аденовірусної кератиті
 • профілактиці інфекцій очей перед операціями і в післяопераційний період для попередження ускладнень після хірургічного втручання і кератопластики
 • симптоматичної і протизапальної терапії вторинного сухого ока

Прийом медикаменту проводиться місцево. При гострій формі захворювання закопують по 1 або 2 краплі в око 6 або 8 разів на добу. Після значного поліпшення загального стану слизової оболонки ока, число інгаляцій зменшується до 2 або 3 разів на добу. Курс лікування триває до цілковитого одужання.

Єдиним протипоказанням лікарського препарату Офтальмоферон є гіперчутливість до окремих компонентів ліки або препарату в цілому.

Якщо поліпшення при використанні краплею не відбувається протягом 3-5 днів, слід звернутися до лікаря і по можливості призначить інший препарат.

Очні краплі Офтальмоферон випускаються в пластикових стерильних флаконах-крапельницях по 5 і 10 мл, що є зручним у використанні. Зовні краплі представлені безбарвної прозорою рідиною.

Відгуки про препарат Офтальмоферон підтверджують швидке вплив в лікуванні від захворювань очей і безпеку застосування.

Були відзначені відгуки і про те, що препарат не діє належним чином. Це може говорити про те, що діагноз поставлений не вірно або самостійно без відвідування фахівця. Ще одним прикладом невірного висновку про вплив препарату на організм може бути те, що у маленьких дітей очі можуть часто закисати при занадто вузьких очних каналах (з даною проблемою допоможе впорається спеціальний масаж, а не краплі).

Сподобалося? Лайкні і збережи у себе на сторінці!

3 коментаря до "Офтальмоферон: показання до застосування, відгуки ..."

Моїй доньці ці краплі дуже допомагають. Коли вона хворіє з високою температурою, у неї завжди сльозяться і болять очі. Така особливість організму. І я їй кожен раз капають Офтальмоферон, допомагає практично відразу.

Нам офтальмоферон виписала лікар спільно з левоміцітін при кон'юнктивіті, який з'явився на тлі ГРВІ. Дитина скаржиться на печіння після них, але від вірусів позбавлятися потрібно. На третій день поліпшення були значні, почервоніння спала, очі перестали злипатися.

Нам рік. Моїй доньці поставили діагноз стафілокок лівого ока а виліз на правий ячмінь. Прокапали місяць лікар призначив флоксал мазь тетрацеклін і секстафаг і ніякого ефекту, поліпшення не було. Ось офтальмаферон призначили. І ми захворіли Бронхітом і місяць нічого не капали. От не знаємо офтальмаферон допоможе чи який-небудь ефект.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

9 + 1 =