Офтальгель інструкція

Офтагеля ІНСТРУКЦІЯ

Офтагель містить карбомер, який є високомолекулярним карбоксівінілполімер (поліакрілат) .Карбомер збільшує в'язкість сльози, утворюючи захисну зволожуючу плівку на поверхні рогівки, потовщує муціновий і водний шари слізної пленкі.Офтагель зменшує симптоми подразнення, викликані «синдромом сухого ока» .Симптоми сухого ока можуть включати компенсаторное сльозотеча, свербіж, печіння, відчуття чужорідного тіла в оці і зорове утомленіе.Длітельний контакт слізної плівки з рогівкою надає сприятливо е вплив, коли знижена секреція слези.Офтагель може пролонгувати всмоктування інших очних препаратів при одночасному застосуванні.

Через відносно великого розміру молекули Карбомер проникнення через рогівку малоймовірно.

Показаннями до застосування препарату Офтагель є: сухий кератокон'юнктивіт та інші захворювання, що супроводжуються синдромом «сухого ока», який виражається в сльозотечі, втоми, свербінні і печінні, відчутті чужорідного тіла в глазу.В тому числі подразнення очей (в результаті впливу пилу, диму, при роботі на комп'ютері - «офісний очний синдром»), недостатнє сльозовиділення, синдром Стівенса Джонсона, хвороба Шегрена, захворювання повік, що призводять до недостатнього контакту рогівки із сльозою, відновлювальна терапія після лазерних і хірургічних втручань на ріг віце.

1 крапля препарату Офтагель 1 - 4 рази на добу в залежності від ступеня вираженості симптомів.

Перед закапуванням препарату вимийте рукі.Наклоніте голову назад.

Відтягніть нижню повіку і закапати одну краплю гелю у кон'юнктивальний мішок між нижньою повікою і глазом.Не торкайтеся очі і століття кінчиком піпетки.

Закрийте флакон.Пожалуйста, пам'ятайте, що флакон з очним гелем призначений для застосування тільки в однієї людини.

Відразу після закапування можливе тимчасове затуманення зору, короткочасне відчуття печіння і подразнення очей.

протипоказано застосовувати Офтагель при гіперчутливості до одного з компонентів препарату.

Чи не проводилося адекватних контрольованих випробувань препарату за участю вагітних жінок.

застосування препарату Офтагель в період вагітності і лактації тільки за призначенням лікаря.

лікарська взаємодія Офтагель з іншими препаратами не вивчено.

Про випадки, пов'язаних з передозуванням препарату Офтагель, не повідомлялося.

В захищеному від світла місці, при температурі від 15 ° до 25 ° С.

Між закапуваннями флакон слід зберігати в картонній пачці в перевернутому вигляді, для полегшення надходження гелю.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

По 10 г в прозорий флакон, місткістю 10 мл.ізготовленний з поліетилену низької плотності.Флакон закупорена піпеткою, з Навинчивающийся ковпачком і кільцем, для контролю розтину флакона.Флакон з інструкцією поміщають в картонну пачку.

1 г гелю Офтагель містить активну речовину: Карбомер 974Р 2,5 мг.

Допоміжні речовини: бензалконію хлорид 0,06 мг, сорбітол, лізину моногідрат, натрію ацетат, полівініловий спирт, вода для ін'єкцій.

Бензалконію хлорид може абсорбуватися і знебарвлювати контактні лінзи.Перед закапуванням препарату їх слід зняти і встановити знову через 30 хвилин після закапування препарату.

При призначенні більш одного виду крапель, Офтагель слід закапувати останнім, з інтервалом не менше 15 хвилин.

Вплив на професійну діяльність

Очний гель Офтагель може викликати тимчасове затуманення зору.

Перед початком керування автомобілем або роботи з механічним пристроями слід зачекати, поки гострота зору повністю відновиться.

Офтагель від синдрому сухості очей

аналоги Офтагеля

Відгуки про медицину. Каталог медикаментів, аптек, медичних установ, база лікарів.

Офтагель

Опис актуально на 24.10.2014

 • Латинська назва: Oftagel
 • Код АТС S01XA20
 • Діюча речовина: Карбомер (Carbomer)
 • Виробник: SANTEN, OY (Фінляндія)

Форма випуску

Ліки випускається як гель очний у флаконах.

Засіб утворює плівку на поверхні рогівки, яка підвищує в'язкість сльози і сприяє потовщення водного і муцинового шару слізної плівки.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Чинний компонент препарату є високомолекулярним карбоксівінілполімером. Гель для очей призначений для зволоження рогівки. Він створює прозору зволожуючу і змазує плівку. pH даного засобу має значення, близьке до pH природних сліз. Воно прибирає прояви роздратування, а також симптоми, які виникають внаслідок синдрому сухого ока (компенсаторное сльозотеча, печіння, свербіж, зоровестомлення, відчуття на оці стороннього тіла), перешкоджає висиханню рогівки.

Проникнення в тканину очного яблука і накопичення малоймовірно. Препарат не всмоктується в шлунково-кишковому тракті і кров.

Ліки застосовується при сухому кератокон'юнктивіт. Крім того, воно ефективно при синдромі сухого ока для лікування симптомів.

Серед протипоказань вказана гіперчутливість до складових лікарського засобу. Приймати його при годуванні грудьми і вагітності можна тільки при призначенні фахівця.

Повідомляється про появу місцевих реакцій: минуще затуманення зору, печіння очей, короткочасне відчуття місцевого подразнення.

Інструкція по застосуванню Офтагель (Спосіб і дозування)

Для тих, хто вирішив використовувати очні краплі Офтагель, інструкція із застосування рекомендує закопувати по краплині 1-4 рази / добу. Точне дозування залежить від виявляються симптомів. Потрібно перед тим, як застосовувати їх, вимити руки.

Інструкція на Офтагель радить відхилити голову, відтягнути нижню повіку і закапати засіб в кон'юнктивальний мішок між нижнім оком і століттям. При цьому потрібно намагатися не торкнутися століття і очі кінчиком піпетки. Після процедури потрібно відразу ж закривати флакон з ліками.

Про передозування ліками не повідомлялося. Воно не накопичується в тканинах ока, на поверхні ока не утримується більше 1 краплі гелю.

Клінічно значуща взаємодія з іншими речовинами не вивчено.

Можна купити в аптечній мережі без рецепта лікаря.

Бажано зберігати флакон після розтину в перевернутому вигляді. Після цього не рекомендується використовувати його довше місяця.

Ліки потрібно зберігати не довше двох років.

Аналоги Офтагеля в аптеках можна дістати такі:

Ці краплі для очей практично не відрізняються за ціною від Офтагеля.

Очні краплі Офтагель відгуки отримують переважно позитивні. Пацієнти відзначають швидкодію і ефективність даного засобу. Відгуки про Офтагеля також повідомляють про те, що його дуже зручно використовувати. Нерідко його застосовують при втомі очей після довгого читання або перебування за комп'ютером.

В аптеках дуже часто можна зустріти очні краплі Офтагель, ціна їх вважається цілком доступною серед аналогів. Їх вартість в Україні - близько 50 гривень. Ціна Офтагеля в Росії - приблизно 200 рублів.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

Аптека24

У мене від довгого носіння контактних лінз буває дискомфорт і без очного гелю зовсім ніяк. Але я Корнерегель люблю, він відмінно допомагає в таких випадках, так як містить декспантенол. Але це звичайно вибір кожного, я особисто написала про свій.

Хто купував це очної гель? Як по ефективності? Дискомфорт проходить?

Лариса: Будь ласка дайте відповідь. Мені зробили ендопротезування коліна, але у мене проблеми з.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Офтагель - інструкція із застосування, аналоги, відгуки, ціна

форми випуску

Інструкція по застосуванню Офтагеля

 • сухий кератокон'юнктивіт, який розвивається внаслідок прогресуючої атрофії (порушення функціонування) слізних залоз;
 • зниження секреторної здатності слізної залози (недостатнє сльозовиділення) різної етіології;
 • хвороба Шегрена - захворювання, яке характеризується ураженням залоз, переважно слинних і слізних;
 • синдром Стівенса-Джонсона - злоякісний тип еритема (шкірне захворювання), що супроводжується появою множинних пухирів на всіх зовнішніх слизових організму, в тому числі і на слизовій оболонці очей;
 • подразнення рогівки, отримане внаслідок впливу піску, пилу, диму та інших факторів навколишнього середовища, а також в результаті тривалої роботи на комп'ютері або впливу кондиціонера ( "офісний очний синдром");
 • хвороби століття, які характеризуються їх неповним контактом з рогівкою, через що постійно виникає її сухість;
 • відновна терапія в післяопераційний період і під час реабілітації після процедури лазерної корекції зору;
 • ерозії і різні травми рогівки;
 • запальні процеси в організмі, які сприяють витончення слізної плівки (простудні та інфекційні захворювання різної етіології).

Побічна дія

1. Печіння, короткочасний зуд, поколювання і інші види роздратування.

2. Нечітке зір (затуманення).

3. Алергічна реакція, що виявляється такими симптомами:

 • почервоніння і набряк кон'юнктиви;
 • відчуття печіння в очах;
 • посилене сльозотеча.

У разі розвитку алергічної реакції необхідно припинити користуватися препаратом і промити очі чистою водою. Після чого звернутися до лікаря. Цілком можливо, що Офтагель доведеться замінити його аналогом.

Перед процедурою необхідно ретельно вимити руки. Якщо є тверді контактні лінзи, обов'язково їх зняти. Потім нахилити голову назад, відтягнути нижню повіку і видавити 1 краплю ліки в кон'юнктивальний мішок (простір між нижнім століттям і оком). При цьому небажано торкатися кінчиком піпетки самого очі.

Препарат застосовують кон'юнктивальний, тобто закопують в очі по 1 краплі 1-4 рази на добу. Частота закапування і курс лікування залежать від тяжкості захворювання.

Офтагель при вагітності і лактації

Лікарська взаємодія Офтагеля

Відгуки про препарат

Читати ще:
Залишити відгук

Ви можете додати свої коментарі та відгуки до цієї статті за умови дотримання Правил обговорення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

7 + 2 =