Офтаквікс очні краплі

Препарат "Офтаквікс" (очні краплі): інструкція, аналоги, відгуки

Бактеріальні захворювання очей зустрічаються досить часто, супроводжуються вони почервонінням склери, сверблячкою, гнійними виділеннями. Виною всьому хвороботворні мікроби, які при порушенні правил особистої гігієни, після респіраторних захворювань або тривалого перебування людини на вітрі проникають в слизову оболонку очей і викликають запальні процеси. Справитися з цим неприємним недугою допоможуть краплі для очей «Офтаквікс9raquo; на основі антибактеріальних речовин.

Препарат «Офтаквікс9raquo; (Очні краплі) інструкція характеризує як лікарський засіб фторхинолонового ряду для місцевого використання в офтальмологічній практиці. Виробником медикаменту є японська компанія АТ «Сантен9raquo ;, розташована в Фінляндії. Випускається препарат у вигляді розчину блідо-жовтого або зеленуватого відтінку, з однорідною консистенцією і слабким запахом хлору. Розфасований медикамент по 5 мл у флакони з крапельницями. Засіб має протимікробну дію на багато штамів патогенних бактерій, які неможливо знищити препаратами пеніцилінової групи.

Міжнародним найменуванням препарату є «Левофлоксацін9raquo ;, яке походить від назви діючої речовини - левофлоксацина. Склад ліки «Офтаквікс9raquo; (Очні краплі) інструкція описує з розрахунку на 1 мл розчину, в якому міститься 5,12 мг левофлоксацину у вигляді гемігідрату. Це кількість прирівнюється до 5 мг вільного левофлоксацина.

Для створення стабільного розчину використовуються додаткові компоненти: бензалконію хлорид, натрію хлорид, натрію гідроксид, кислота соляна та вода для ін'єкцій. Речовина бензалконіюхлорид спільно з левофлоксацином має місцеву антисептичну дію.

На фармацевтичному ринку Росії присутні лікарські засоби з однаковою діючою речовиною - левофлоксацином. Подібно препарату «Офтаквікс9raquo; аналоги його випускаються в формі очних крапель. Перш за все, до них відносяться медикаменти «Левофлоксацін9raquo ;,« Сігніцеф9raquo ;, «Л-Оптик Ромфарм», які надають антибактеріальну дію при лікуванні запалення очей.

Якщо з якихось причин неможливо купити краплі «Офтаквікс9raquo ;, аналоги його цілком можуть підійти для лікування.

Опис механізму впливу препарату «Офтаквікс9raquo; (Очні краплі) інструкція містить в розділі «Фармакологічна дія». Активна речовина левофлоксацин є L-ізомером офлоксацину. Він може існувати в двох рацемічних формах. Вважається, що саме лівообертальна конфігурація має антибактеріальний ефект.

Дія левофлоксацина направлено на блокування ферментів гіразу і топоізомераз бактерій, на зміни в суперспіралізації і зшивці ділянок молекули ДНК, що призводить до пригнічення утворення ДНК, зміни морфологічної структури цитоплазми, стінок клітин і мембран.

Ізомер офлоксацину порушує генетичну структуру аеробних грамнегативних бактерій, таких як моракселла катараліс, представлена ​​оксидази-позитивними диплококами, хемофілус інфлуенца у вигляді гемофільних паличок, нейссерія гонорея, або гонорейні диплококки, псевдомонас аеругіноза, або паличка синьогнійна. Згубним є левофлоксацин для грампозитивних організмів, а саме для стафілококкус ауреус, або стафілокока золотистого, стрептококкус пневмонії в вигляді пневмококів, стрептококкус піогенес, або гемолітичного стрептококу. Всі ці бактерії чинять негативний вплив на структуру ока.

Як видно з механізму дії, препарат «Офтаквікс9raquo; ефективний при неглибоких очних ураженнях бактеріального характеру. До них відносять бактеріальні виразки на рогівці, гострі і хронічні запальні процеси в оці. Це можуть бути запалення слизової оболонки ока (кон'юнктивіти), країв століття (блефарити), рогівки (кератити), слізного мішка (дакріоциститу) і мейбомиевой залози (мейбоміти).

У хірургічній практиці не обійтися без крапель «Офтаквікс9raquo ;. Інструкція по застосуванню включає в себе інформацію про використання даного засобу в профілактичних цілях після проведення операцій і лазерної корекції зору. Ці маніпуляції можуть супроводжуватися бактеріальним інфікуванням очей, тому лікарі в період відновлення радять використовувати протимікробні краплі.

Як правильно користуватися краплями

Краплі «Офтаквікс9raquo; інструкція із застосування рекомендує використовувати для закапування в куточки очей або безпосередньо на уражену слизову оболонку. На початковому етапі лікування перші 2 дні доводиться капати в кожне око по 2 краплі розчину через двогодинний проміжок, але не більше 8 разів. У наступні дні дозування змінюють до 2 крапель по 4 рази на добу. Період лікування препаратом в середньому триває від 5 до 10 діб і визначається окулістом, який, в залежності від динаміки і характеру захворювання, встановлює кількість крапель на добу.

Якщо лікування проводиться відразу декількома офтальмологічними медикаментами, слід дотримуватися 15-хвилинний інтервал між використанням цих коштів. Чи не поєднують їх з контактними лінзами.

Застосування крапель «Офтаквікс9raquo; при вагітності та лактації

Краплі «Офтаквікс9raquo; інструкція забороняє використовувати при вагітності або годуванні груддю, щоб уникнути негативного впливу активного компонента на дитину. Є дані про негативний вплив левофлоксацину, як і інших інгібіторів гіразних ферментів, на розвиток осьових суглобів тварин.

Чи не лікують хвороби очей маленьким дітям краплями «Офтаквікс9raquo ;, застосування даного препарату можливо тільки після 1 року життя.

Головною умовою використання медикаменту є відсутність непереносимості хінолонових похідних і окремих компонентів розчину. Вона проявляється підвищеною гіперемією, сильним свербінням, фолікулярним розростанням кон'юнктиви, сухістю слизової оболонки.

Крім вищевказаних ознак непереносимості препарату «Офтаквікс9raquo; (Очні краплі) інструкція містить інформацію про побічні явища, що відносяться до різних систем організму.

До числа шкірних реакцій відносять прояви алергії, печіння, свербіж, кропив'янку, набряк Квінке, дерматит, еритема, лущення і підвищення потовиділення.

Спостерігаються порушення в роботі нервової системи у вигляді головного болю, запаморочення, психічні розлади, збоїв в рухової координації, астенічного синдрому, сонливості, підвищеної стомлюваності, шуму у вухах.

Серцево-судинна система може реагувати на очні краплі підвищеним тиском, серцевою недостатністю, порушенням кровообігу, флебіти, інфарктом серцевого м'яза, аритмією, тахікардією, тромбоцитопенією.

Порушення в роботі органів дихання проявляються синусити, риніти, задишкою, астмою бронхіальної, кашлем сухим, бронхітами, недостатністю дихальної системи.

На травлення препарат також може впливати, яке супроводжується сухістю в ротовій порожнині, блювотою, нудотою, метеоризмом, різким схудненням, порушенням всмоктуваності, болями в області шлунка і кишечника, підвищеним слиновиділенням, гепатитами, порушенням роботи печінки, коліти, гастрити.

Неполадки в функціонуванні сечовидільної та статевої систем проявляються вагінітами, свербінням і палінням в статевих органах, статевою дисфункцією, порушенням в роботі нирок.

Побічні реакції опорно-рухового апарату характеризуються артрозами, подагрою, ревматоїдний артрит, болем у м'язах, суглобах, спазмами м'язів, ослабленням тонусу м'язової тканини.

Вважається, що з будь-якими лікарськими засобами можна застосовувати спільно краплі «Офтаквікс9raquo ;. Відгуки про можливі взаємодії левофлоксацину з компонентами інших препаратів не надходили. Спеціальні дослідження також не проводилися. Це пов'язано з тим, що кількість активного антибактеріального компонента в крові після закапування в очі набагато нижче дози, яка могла б взаємодіяти з іншими речовинами.

Відгуки про лікування краплями «Офтаквікс9raquo;

Позитивний ефект від лікування антибактеріальним препаратом «Офтаквікс9raquo; у вигляді очних крапель можливий за умови встановлення правильного діагнозу, при якому показано їх застосування. Згідно з інструкцією даний лікарський засіб може пригнічувати ріст і розвиток тільки бактеріальних клітин, а ось на вірусну або грибкову інфекцію його дія не поширюється. Самостійно дуже важко визначити збудника, тому тільки лікар може призначати лікування препаратом «Офтаквікс9raquo; (очні краплі). Відгуки про самолікування цим засобом часто бувають негативними через відсутність ефективності.

Не завжди можна відрізнити бактеріальний кон'юнктивіт від алергічних реакцій на зовнішні або внутрішні подразники, адже часто вони супроводжуються схожими симптомами. При лікуванні алергічних проявів препаратом «Офтаквікс9raquo; відгуки про неефективність цих крапель не змусять себе чекати. Запалення очей, яке виникає від частого використання комп'ютерної техніки, усувається іншими засобами.

При своєчасному виявленні інфекції очей і правильному застосуванні медикаментів на основі левофлоксацина поліпшення стану відбувається практично в перший же день лікування. Головні симптоми запалення, такі як печіння, почервоніння, набряк слизової, починають поступово сходити нанівець. Уже після триденного закапування очей краплями спостерігається повне зникнення ознак запалення. Але все ж варто продовжити застосування даного засобу до 5 діб, як зазначено в інструкції, щоб повністю придушити бактерії.

Завдяки цьому засобу вдається запобігти зараженню слизової оболонки очей бактеріальними збудниками і не допустити розвитку запальних реакцій при попаданні сторонніх дрібних частинок на поверхню очного яблука або інші ділянки. Антибактеріальні краплі «Офтаквікс9raquo; відгуки отримують позитивні при використанні в профілактичних цілях після хірургічних втручань або лазерної корекції зору, коли велика ймовірність інфікування поверхні рани.

Недоліком препарату «Офтаквікс9raquo; при закапуванні запалених очей може бути сильне печіння на початкових стадіях лікування, яке триває близько 20 хвилин. Для працюючих людей не завжди зручно застосовувати даний засіб через кожні дві години протягом дня. Багато пацієнтів вважають краплі занадто дорогими і шукають їм альтернативу.

Лікування дітей краплями «Офтаквікс9raquo;

Велика ймовірність бактеріального кон'юнктивіту у дітей дошкільного віку під час звикання до нової обстановки дитячого саду, коли інфекція заноситься в очі брудними руками або при використанні чужих предметів особистої гігієни. У цьому випадку без протимікробних препаратів просто не обійтися.

Багато позитивних думок про застосування очних крапель «Офтаквікс9raquo; для дітей старше 1 року. Використання у малюків, яким не виповнилося 12 місяців, не рекомендується інструкцією. Однак деякі лікарі на свій розсуд можуть призначати цей препарат немовлятам, наприклад, для лікування непрохідності слізного каналу. Батьки таких дітей часто знаходяться в роздумах, чи варто використовувати дані ліки і наскільки це безпечно? Самі краплі не усувають закупорку просвіту каналу, вони тільки можуть перешкоджати розвитку бактеріальних інфекцій.

Офтаквікс

Інструкція по застосуванню:

Ціни в інтернет-аптеках:

Офтаквікс (міжнародна назва - Левофлоксацин) є протимікробним препаратом з групи фторхінолонів. Препарат призначений для усунення запальних процесів очей і знищення шкідливих мікроорганізмів, які не піддаються лікуванню пеніциліном та іншими антибіотиками.

Основна діюча речовина - Левофлоксацин 5,12 мг.

Допоміжні компоненти: хлорид бензалконію, хлорид натрію, гідроксид натрію, соляна кислота і очищена вода. Офтаквікс випускають у вигляді очних крапель у флаконах з крапельницею по 5 мл, які розміщені в картонну упаковку. Краплі Офтаквікс мають світло-жовтий відтінок, однорідну консистенцію і слабкий хлористий запах.

Фармакологічні властивості Офтаквікса

Очні краплі Офтаквікс є препаратом широкого спектру дії з антибактеріальним, протимікробну і протизапальну дію. Діюча речовина препарату направлено на придушення синтезу ДНК-гірази і зміна морфології в цитоплазмі, мембрані і клітинних структурах.

Офтаквікс діє проти різних очних бактерій і мікроорганізмів, в тому числі Staphylococcus aureus, Streptococcus agalactiae, Enterobacter cloacae, Enterococcus faecalis, Klebsiella oxytoca, Moraxella catarrhalis, Proteus vulgaris, Bordetella pertussis, Chlamydia pneumoniae, Klebsiella oxytoca, Acinetobacter anitratus і т.д.

Активна речовина левофлоксацин має виражену антимікробну дію і пригнічує утворення ДНК мікроорганізмів, а також нейтралізує їх негативний вплив на слизову оболонку очей.

Добрі відгуки Офтаквікс має як лікарський засіб швидкої дії і високого ступеня ефективності при лікуванні захворювань очей, викликаних грампозитивними і грамнегативними бактеріями.

Краплі Офтаквікс після нанесення на слизову оболонку очей можуть затримуватися в слізної плівці. Середня концентрація препарату досягається протягом 5-7 годин, а максимальна концентрація зафіксована на 4 добу застосування і становить 2 мкг / мл.

Терапевтичний ефект препарату зберігається протягом 6 днів після закінчення повного курсу лікування. Активні компоненти Офтаквікса протягом 5-7 днів створюють і підтримують блокування від повторного зараження очними інфекціями і бактеріями.

Краплі Офтаквікс показані до застосування при різних видах поверхневих уражень очей інфекціями, грампозитивними і грамнегативними бактеріями, бактеріальних виразках рогівки, хронічних і гострих запаленнях слизової оболонки очей. Препарат призначають для лікування кон'юнктивіту, блефарити, кератиту, дакриоцистита і мейбоміта.

Позитивні відгуки Офтаквікс отримав як ефективний препарат для профілактики ускладнень після операцій на очах і в період реабілітації.

Безліч хороших відгуків Офтаквікс має як ефективний засіб для лікування інфекційних ускладнень, запальних процесів і впливів чужорідних тіл на очне яблуко і придаткових апарат.

Інструкція по застосуванню Офтаквікса

За інструкцією Офтаквікс застосовують місцево, закопуючи препарат в куточок ока або на уражену область слизової оболонки. Протягом 2-3 діб застосовують по 2 краплі препарату в кожне око, а потім дозування збільшується до 4 крапель на добу. Тривалість лікування повинна бути визначена лікуючим лікарем, який протягом усього курсу коригує дозування відповідно до показань пацієнта і типом захворювання очей. Середня тривалість лікування становить 5-10 днів.

Відповідно до інструкції Офтаквікс не слід призначати вагітним жінкам, так як він надає побічні дії на плід. При високій необхідності призначення препарату грудне вигодовування припиняють.

Інструкція Офтаквікса наказує дотримання інтервалу в прийомі інших офтальмологічних препаратів. Не можна закопувати Офтаквікс в передню камеру очей, а також дані краплі не рекомендують використовувати при носінні м'яких контактних лінз.

Очні краплі Офтаквікс протипоказані до призначення при індивідуальній непереносимості і наявності алергічних реакцій на компоненти препарату, вагітності і в період лактації, а також у дитячому віці до 2 років.

З обережністю Офтаквікс призначають пацієнтам із запальними ураженнями шкірних покривів, нирковою та печінковою недостатністю, тяжкими серцево-судинними захворюваннями і в літньому віці.

Офтаквікс може спровокувати появу алергічних реакцій, в тому числі печіння і свербіння, кропив'янки, кон'юнктивіту і набряку Квінке. Краплі можуть викликати розвиток блефарити, набряку повік, дерматиту, еритеми та синдрому подразненого очі.

Діюча речовина левофлоксацин може надавати побічна дія на різні системи організму. До побічних дій можна віднести:

 • з боку центральної нервової системи - головний біль, запаморочення, розлади психіки, порушення координації, астенія, сонливість, підвищена стомлюваність, нічні кошмари, шум у вухах, порушення зору;
 • з боку серцево-судинної системи - гіпертонія, серцева недостатність, флебіт, інфаркт міокарда, аритмія, тахікардія, тромбоцитопенія, порушення серцевого кровообігу;
 • з боку дихальної системи - риніт, синусит, бронхіальна астма, сухий кашель, задишка, бронхіт, дихальна недостатність;
 • з боку травної системи - різке зниження маси тіла, нудота, блювота, метеоризм, диспепсія, больовий синдром в шлунку і кишечнику, сухість у роті, підвищене слиновиділення, коліт, гастрит, гепатит, дисфагія, порушення у функціонуванні печінки;
 • з боку сечостатевої системи - вагініт, свербіж і печіння в геніталіях, порушення роботи нирок, статева дисфункція, імпотенція, порушення сім'явиверження;
 • з боку опорно-рухової системи - артроз, ревматизм, подагра, артрит, міалгія, м'язові спазми, біль у суглобах, тендиніт, ослаблення м'язового тонусу.

Після курсу лікування краплями Офтаквікс можуть з'явитися шкірні реакції, в тому числі ущільнення, гіперемія, шкірний висип, лущення і підвищене потовиділення, які зазвичай проходять протягом 5-7 днів.

Офтаквікс краплі гл. 0,5% 5мл

Офтаквікс краплі 0.5% 5 мл

Офтаквікс 0,5% краплі очні 5мл флакон-крапельниця

Офтаквікс краплі очні 0,5% 5 мл

Інформація про препарат є узагальненою, надається в ознайомлювальних цілях і не замінює офіційну інструкцію. Самолікування небезпечно для здоров'я!

Згідно з дослідженнями ВООЗ щоденний півгодинна розмова по мобільному телефону збільшує ймовірність розвитку пухлини мозку на 40%.

Робота, яка людині не до душі, набагато шкідливіше для його психіки, ніж відсутність роботи взагалі.

Вчені з Оксфордського університету провели ряд досліджень, в ході яких прийшли до висновку, що вегетаріанство може бути шкідливо для людського мозку, так як призводить до зниження його маси. Тому вчені рекомендують не виключати повністю зі свого раціону рибу і м'ясо.

Раніше вважалося, що позіхання збагачує організм киснем. Однак ця думка була спростована. Вчені довели, що позіхаючи, людина охолоджує мозок і покращує його працездатність.

Саме рідкісне захворювання - хвороба Куру. Хворіють їй тільки представники племені фор в Новій Гвінеї. Хворий помирає від сміху. Вважається, що причиною виникнення хвороби є поїдання людського мозку.

Крім людей, від простатиту страждає всього одна жива істота на планеті Земля - ​​собаки. Ось вже дійсно наші найвірніші друзі.

Загальновідомий препарат «Віагра» спочатку розроблявся для лікування артеріальної гіпертонії.

Американські вчені провели досліди на мишах і прийшли до висновку, що кавуновий сік запобігає розвитку атеросклерозу судин. Одна група мишей пила звичайну воду, а друга - кавуновий сік. В результаті судини другої групи були вільні від холестеринових бляшок.

Для того щоб сказати навіть найкоротші і прості слова, ми задіємо 72 м'язи.

Середня тривалість життя лівшів менше, ніж правшів.

Карієс - це найпоширеніше інфекційне захворювання в світі, змагатися з яким не може навіть грип.

У чотирьох часточках темного шоколаду міститься близько двохсот калорій. Так що якщо не хочете поправитися, краще не їсти більше двох часточок в добу.

Протягом життя середньостатистична людина виробляє ні багато ні мало два великих басейни слини.

Навіть якщо серце людини не б'ється, то він все одно може жити протягом тривалого проміжку часу, що і продемонстрував нам норвезький рибалка Ян Ревсдал. Його "мотор" зупинився на 4 години після того як рибалка заблукав і заснув в снігу.

Шлунок людини непогано справляється зі сторонніми предметами і без лікарського втручання. Відомо, що шлунковий сік здатний розчиняти навіть монети.

Кожен раз, коли у дитини піднімається температура, болить горло, з'являється нежить і кашель, батьків турбує питання - це звичайна застуда або грип? В пов.

Очні краплі Офтаквікс: інструкція, відгуки, ціна і аналоги

Гіперемія склер очей, гнійні виділення, свербіж - все це може бути клінічними ознаками проникнення і розповсюдження на слизової оболонки органу зору хвороботворних мікробів.

Кон'юнктивіти бактеріальної етіології походження частіше розвиваються у дітей, а й дорослі можуть страждати від неприємних симптомів цього захворювання. Інфікування очей може статися при використанні чужих рушників для особи, косметики, часто склери запалюються у вітряну погоду і після перенесених респіраторних захворювань.

Неприємна симптоматика змушує хворих людей шукати засіб, який може впоратися з усуненням симптомів за короткий термін і безпечно для всього організму. До таких препаратів належать очні краплі Офтаквікс, його компоненти мають виражену протимікробну дію по відношенню до широкої групі патогенної мікрофлори.

П'ять мілілітрів розчину поставляють в пластмасовому флаконі (з м'якого поліетилену), ємністю 5 мл з наконечником-крапельницею (з м'якого поліетилену) і жовтувато-коричневої гвинтовою кришкою (з твердого поліетилену).

 • Активна речовина: 5,12 мг левофлоксацину напівгідрату, що еквівалентно 5 мг в перерахунку на левофлоксацин
 • Наповнювачі: бензалконію хлорид, натрію хлорид, кислота хлористоводнева, натрію гідроксид, вода для ін'єкцій.

Клініко-фармакологічна група: антибактеріальний препарат групи фторхінолонів для місцевого застосування в офтальмології.

Краплі Офтаквікс показані до застосування при різних видах поверхневих уражень очей інфекціями, грампозитивними і грамнегативними бактеріями, бактеріальних виразках рогівки, хронічних і гострих запаленнях слизової оболонки очей. Препарат призначають для лікування кон'юнктивіту, блефарити, кератиту, дакриоцистита і мейбоміта.

Позитивні відгуки Офтаквікс отримав як ефективний препарат для профілактики ускладнень після операцій на очах і в період реабілітації.

Безліч хороших відгуків Офтаквікс має як ефективний засіб для лікування інфекційних ускладнень, запальних процесів і впливів чужорідних тіл на очне яблуко і придаткових апарат.

Діюча речовина очних крапель Офтаквікс левофлоксацин є L-ізомером офлоксацину, який входить у групу хімічних сполук фторхінолони, що володіють антибактеріальною активністю.

Він надає бактерицидний ефект (призводить до загибелі бактерій) за рахунок придушення ферменту ДНК-гіраза, який каталізує реакцію суперспіралізації ДНК (дезоксирибонуклеїнова кислота) бактеріальної клітини. Придушення активності ферменту призводить до зниження стабільності бактеріальної ДНК із загибеллю клітини. Левофлоксацин активний відносно широкого спектра мікроорганізмів, які включають Branchamella (Moraxella) cataralis, Haemophilus influenzae, Neisseria gonorrhoeae, Pseudomonas aeruginosa, Staphyloccocus aureus, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus pyogenes.

Після закапування очних крапель Офтаквікс в кон'юнктивальний мішок, діюча речовина розподіляється в високих концентрації в слізної рідини, яка у вигляді плівки обволікає поверхню слизової оболонки ока. Висока концентрація зберігається протягом 4-6 годин. У невеликій кількості левофлоксацин може всмоктуватися в системний кровотік.

Згідно з інструкцією із застосування очні краплі Офтаквікс призначають місцево, закопують в уражене око.

 • Протягом перших двох діб в період неспання - кожні 2 год по 1-2 краплі в уражене око, до 8 разів / добу. З 3-го по 5-й день лікування - по 1-2 краплі в уражене око 4 рази / добу.

Тривалість курсу лікування визначається лікарем і зазвичай становить 5 діб.

Протипоказаннями до застосування препарату Офтаквікс є: вагітність; період лактації (грудного вигодовування); підвищена чутливість до препаратів хінолонового ряду; підвищена чутливість до компонентів препарату.

З обережністю слід застосовувати препарат в дитячому віці.

Побічні дії при використанні крапель:

 1. Часто (1-10%): відчуття печіння в оці, зниження гостроти зору, поява слизових тяжів.
 2. Рідко (0.1-1%): блефарит, хемоз, сосочкові розростання на кон'юнктиві, набряк повік, неприємні відчуття в оці, свербіж в оці, біль в оці, гіперемія кон'юнктиви, поява фолікулів на кон'юнктиві, синдром «сухого ока», еритема повік, подразнення ока, контактний дерматит, світлобоязнь і алергічні реакції.
 3. Інші: під час клінічних випробувань - головний біль, риніт.

Очні краплі Офтаквікс протипоказані при вагітності і в період лактації (грудного вигодовування).

Дані очні краплі можна застосовувати субкон'юнктівально або вводити в передню камеру очного яблука.

При спільному застосуванні інших офтальмологічних засобів перерву між їх застосуванням повинен становити більше 15 хвилин. Не слід застосовувати даний препарат під час використання гідрофільних контактних лінз.

Щоб попередити забруднення крапельниці і розчину препарату, не слід торкатися кінчиком крапельниці флакона з околоорбітальная тканинами.

Токсична дія левофлоксацина можливо при прийомі препарату всередину, проте в одному флаконі очних крапель Офтаквікс левофлоксацина міститься незначна кількість, яка не може привести до розвитку токсичних реакцій навіть в результаті випадкового вживання препарату всередину.

При місцевому використанні зайвої дози препарату Офтаквікс очей необхідно промити достатньою кількістю чистої води кімнатної температури.

Відгуки повідомляють про задоволеність результатом від лікування препаратом переважної більшості пацієнтів, які використовували Офтаквікс за призначенням лікаря. Серед недоліків найбільш часто відзначають високу ціну даного лікарського засобу.

За діючою речовиною і терапевтичного ефекту для очних крапель Офтаквікс аналогічними є препарати Сігніцеф, Левофлоксацин.

Середня ціна ОФТАКВІКС, краплі в аптеках (Москва) 245 рублів.

Препарат відпускається за рецептом.

Зберігати при температурі не більше 25 ° C. Берегти від дітей. Термін придатності - 3 роки (після відкриття флакона - 1 місяць).

Скажіть, якщо я ношу контактні лінзи - чи можна капати ці краплі на лінзи? Або треба під час лікування походити просто в окулярах? А то раптом лінзи собі зіпсую. Є відгуки на цей рахунок?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+ 89 = 99