Офтагель відгуки

Офтагель /

Офтагель очні краплі - офтальмологічний гель з групи кератопротекторов, який застосовується в якості замінника природної слізної рідини у пацієнтів з роздратуванням очей і синдромом сухого ока.

Володіє вираженою адгезією по відношенню до мембран епітеліальних клітин і муцинового шару в слізної плівці. Потовщення слізної плівки сприятливо діє при станах, коли змінюються властивості муцину, наприклад при простудних захворюваннях, бактеріальних, грибкових і запальних ураженнях очей. Захисна функція потовщеного шару сльози особливо помітна при травмах і ерозіях кон'юнктиви і рогівки. Тривалий контакт слізної плівки з рогівкою сприятливо діє при зниженні секреції сльози.

Часто ознакою синдрому «сухого ока» є компенсаторне сльозотеча. Препарат стабілізує слізну плівку і сльозотеча припиняється.

Показання препарату Офтагель®

Сухий кератокон'юнктивіт та інші захворювання, що супроводжуються синдромом «сухого ока».

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування при вагітності та грудному вигодовуванні можливо, якщо сприятливу дію на матір перевищує ризик для плоду або дитини.

10 липня 2015 в 00:25

Кілька років тому я носила контактні лінзи замість окулярів, користувалася

ними в робочі дні щодня, у вихідні одягала на менший час. виявилося,

що для мене таке навантаження на очі була великою, адже в будні я була в лінзах

майже 12 годин, до того ж працювала в них за комп'ютером. Одного разу я з ними

розлучилася назавжди, тепер тільки іноді в святкові дні використовую одноразові контактні лінзи. Почалося все з того, що очі різко запалилися, здавалося, що в них щось потрапило. Звернулася до лікаря-окуліста, яка мені заборонила в

Надалі носити контактні лінзи, так як у мене по краях очей проявилися

початкові ознаки катаракти, тепер я довічно змушена капати Тауфон, тут я про нього вже писала. Щоб усунути запалення лікар призначила мені капати Офтагель. саме

назва препарату говорить про те, що ліки не рідке, як зазвичай

використовується в формі крапель, а гелеообразное, вперше з таким зіткнулася, але мені сподобалося, якщо так можна сказати про фармацевтичному засобі. Офтагель ніжно обволікає очне яблуко, при цьому не відчуваєш ні найменшого помутніння, жодного пощипування, печіння, переноситься добре. Офтагель досить швидко привів мої очі в нормальний стан, почервоніння, інший дискомфорт з очей зникли.

Відгуки про Santen Офтагель Гель очний

  • Має побічні ефекти

  • При кератокон'юнктивіт,
  • При синдромі сухого ока.

  • Гіперчутливість до компонентів.

Цей препарат я купила, щоб позбутися синдрому сухого ока. Цей стан мене приводило в жах. Роздратовані очі були червоними і сильно боліли. А після використання гелю, все прийшло в норму. Закопувала по 2 краплі двічі на день. Симптоми зникли, особливо набридливий свербіж.

Дуже шкода, що його потрібно використовувати швидко, а так він незамінний помічник при довгій роботі за комп'ютером або при довгому читанні.

Склад гелю для очей:

Наконечник тюбика закруглений. Тому немає можливості поранити очей під час застосування препарату.

Гель густий і тому не відразу розподіляється по поверхні. Як і зазначено в інструкції буде невелике помутніння, це нормально.

Але зате потім відчувається реальне полегшення. Біль в очах знижується, поступово зникає відчуття чужорідного тіла в оці.

Ціна складає близько 240 рублів (10 грам).

Офтагеля

гель очний безбарвний або злегка опалесцентний.

Допоміжні речовини: бензалконію хлорид - 0.06 мг, сорбітол - 45 мг, лізину моногідрат - 4.7 мг, натрію ацетат - 0.7 мг, полівініловий спирт - 5 мг, вода д / і - 942.04 мг.

10 г - флакони з поліетилену низької щільності місткістю 10 мл (1) з піпеткою - пачки картонні.

Препарат для зволоження і захисту рогівки. Офтагель містить карбомер, який представляє собою високомолекулярний карбоксівінілполімер (поліакрілат). Карбомер збільшує в'язкість сльози, утворюючи захисну зволожуючу плівку на поверхні рогівки, потовщує муціновий і водний шари слізної плівки. Офтагель зменшує симптоми подразнення, пов'язані з синдромом сухого ока, який включає компенсаторное сльозотеча, свербіж, печіння, відчуття чужорідного тіла в оці і зорове стомлення.

Тривалий контакт слізної плівки з рогівкою сприятливо діє при зниженні секреції слізної рідини. При одночасному застосуванні Офтагель може пролонгувати всмоктування інших офтальмологічних лікарських засобів.

Через відносно великого розміру молекули Карбомер проникнення через рогівку малоймовірно.

Захворювання, що супроводжуються синдромом сухого ока, що виявляється компенсаторним сльозотечею, сверблячкою, печіння, відчуттям стороннього тіла в оці, в т.ч .:

- подразнення очей (в результаті впливу пилу, диму, при роботі на комп'ютері - "офісний очний синдром");

- захворювання повік, що призводять до недостатнього контакту рогівки із сльозою (в т.ч. ектропіон, ентропіон, блефарит).

Відновлювальна терапія після лазерних і хірургічних втручань на рогівці.

- інфекційні захворювання повік, кон'юнктиви і рогівки;

- підвищена чутливість до компонентів препарату.

Офтагель закапують по 1 краплі 1-4 рази / добу в залежності від ступеня вираженості симптомів.

Перед застосуванням препарату необхідно вимити руки; перед закапуванням Офтагеля голову слід нахилити назад, відтягнути нижню повіку і закапати 1 краплю гелю у кон'юнктивальний мішок між нижньою повікою і оком.

Не слід торкатися ока і століття кінчиком піпетки. Після застосування препарату необхідно відразу закрити флакон.

Місцеві реакції: відразу після закапування можливі минуще затуманення зору, короткочасне відчуття печіння і подразнення очей.

Лікарська взаємодія препарату Офтагель з іншими препаратами не вивчено.

Бензалконію хлорид, що входить до складу препарату, може абсорбуватися і знебарвлювати контактні лінзи. Тому перед застосуванням Офтагеля контактні лінзи слід вийняти і встановити знову через 30 хвилин після закапування препарату.

При необхідності одночасного застосування інших очних крапель Офтагель слід закапувати останнім з інтервалом не менше 15 хв.

Слід мати на увазі, що флакон з препаратом призначений для використання тільки в однієї людини.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

Гель очний Офтагель може викликати тимчасове затуманення зору. Перед початком керування автомобілем або роботи з механічними пристроями слід зачекати, поки гострота зору повністю відновиться.

Чи не проводилося адекватних контрольованих досліджень застосування препарату Офтагель у вагітних жінок.

Застосування препарату при вагітності та в період лактації можливо тільки за призначенням лікаря в тому випадку, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду та дитини.

Препарат слід зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від 15 ° до 25 ° C. Термін придатності - 30 міс. Не вживати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Після розкриття флакон з препаратом слід зберігати в картонній упаковці в перевернутому вигляді (для полегшення надходження гелю). Термін придатності після відкриття флакона - 1 міс.

Щоб задати питання про роботу проекту або зв'язатися з редакцією, скористайтеся цією формою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+ 78 = 85