Офтагель очні краплі ціна

One more step

Please complete the security check to access podolsk.003ms.ru

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Cloudflare Ray ID: 3d9b8fb955c56463 • Your IP: 2a02: c207: 2008: Додати 7822 :: 1 • Performance & security by Cloudflare

Офтагель - інструкція із застосування, аналоги, відгуки, ціна

форми випуску

Інструкція по застосуванню Офтагеля

 • сухий кератокон'юнктивіт, який розвивається внаслідок прогресуючої атрофії (порушення функціонування) слізних залоз;
 • зниження секреторної здатності слізної залози (недостатнє сльозовиділення) різної етіології;
 • хвороба Шегрена - захворювання, яке характеризується ураженням залоз, переважно слинних і слізних;
 • синдром Стівенса-Джонсона - злоякісний тип еритема (шкірне захворювання), що супроводжується появою множинних пухирів на всіх зовнішніх слизових організму, в тому числі і на слизовій оболонці очей;
 • подразнення рогівки, отримане внаслідок впливу піску, пилу, диму та інших факторів навколишнього середовища, а також в результаті тривалої роботи на комп'ютері або впливу кондиціонера ( "офісний очний синдром");
 • хвороби століття, які характеризуються їх неповним контактом з рогівкою, через що постійно виникає її сухість;
 • відновна терапія в післяопераційний період і під час реабілітації після процедури лазерної корекції зору;
 • ерозії і різні травми рогівки;
 • запальні процеси в організмі, які сприяють витончення слізної плівки (простудні та інфекційні захворювання різної етіології).

Побічна дія

1. Печіння, короткочасний зуд, поколювання і інші види роздратування.

2. Нечітке зір (затуманення).

3. Алергічна реакція, що виявляється такими симптомами:

 • почервоніння і набряк кон'юнктиви;
 • відчуття печіння в очах;
 • посилене сльозотеча.

У разі розвитку алергічної реакції необхідно припинити користуватися препаратом і промити очі чистою водою. Після чого звернутися до лікаря. Цілком можливо, що Офтагель доведеться замінити його аналогом.

Перед процедурою необхідно ретельно вимити руки. Якщо є тверді контактні лінзи, обов'язково їх зняти. Потім нахилити голову назад, відтягнути нижню повіку і видавити 1 краплю ліки в кон'юнктивальний мішок (простір між нижнім століттям і оком). При цьому небажано торкатися кінчиком піпетки самого очі.

Препарат застосовують кон'юнктивальний, тобто закопують в очі по 1 краплі 1-4 рази на добу. Частота закапування і курс лікування залежать від тяжкості захворювання.

Офтагель при вагітності і лактації

Лікарська взаємодія Офтагеля

Відгуки про препарат

Читати ще:
Залишити відгук

Ви можете додати свої коментарі та відгуки до цієї статті за умови дотримання Правил обговорення.

Очні краплі Офтагель: інструкція із застосування, ціна, відгуки

Офтагель - очні краплі, які призначаються для зволоження рогівки та її захисту. Основною діючою речовиною є карбоксиполіметилен. Так як препарат має особливу будову молекул, то він здатний тривалий час контактувати з рогівкою і чудово її зволожує. Через дії Карбомер, що є основним компонентом засобу, починає збільшуватися в'язкість сльози.

Це сприяє появі додаткового захисного шару слізної плівки, який вкрай необхідний при різних травмах рогівки і ерозіях. У тканини яблука очі карбомер не здатний потрапити через вагу і великого розміру своїх молекул. Крім цього, він не всмоктується в кров з слізних проток. Є багато позитивних відгуків про цей препарат.

Очні краплі Офтагель випускають у вигляді рідкої консистенції білого кольору однорідної структури. Зміст основної діючої речовини (карбомер) становить 2,5 мг на 1 г препарату. Крім того, до складу препарату входять наступні допоміжні компоненти:

 • очищена вода;
 • полівініловий спирт;
 • сорбітол;
 • ацетат натрію;
 • хлорид бензоалконія;
 • лізину моногідрат.

Міститься Офтагель в поліетиленовому флаконі разом з піпеткою для закапування і інструкцією із застосування.

Основна діюча речовина Офтагеля - карбомер, який сприяє збільшенню в'язкості слізної рідини, приводячи до формування на рогівці і слизової оболонки ока тонкої плівки, яка захищає їх від зайвого висушування в разі нестачі слізної рідини. Це допомагає зменшити такі симптоми подразнення ока, як печіння, свербіж, викликані надмірним висушуванням. При спільному використанні з іншими медикаментозними препаратами Офтагель покращує абсорбцію їх діючих речовин.

Показання до застосування Офтагеля

Інструкція по застосуванню вказує, що очні краплі необхідно застосовувати в разі розвитку синдрому «сухого ока», що виникає через недостатню кількість слізної рідини і супроводжуваного відчуттям стороннього тіла, свербінням і палінням при наступних патологічних процесах:

 • сухий кератокон'юнктивіт - це патологія, що супроводжується зниженням вироблення слізної рідини;
 • хвороба Шегрена - аутоімунний недуга, що вражає різні залози зовнішньої секреції;
 • патологія століття, яка веде до неправильного розподілу слізної рідини по поверхні ока;
 • подразнення слизової оболонки ока в результаті несприятливого впливу наступних факторів: електромагнітне випромінювання, надмірне освітлення, аерозолі, пил, дим;
 • синдром Стівенса-Джонсона - важке ураження слизових оболонок і шкірного покриву з утворенням на них хворобливих бульбашок і виразок;
 • недостатнє вироблення слізної рідини.

Крім цього, застосування Офтагеля допомагає поліпшити функціональний стан очей після здійсненої лазерної корекції зору або проведеної хірургічної операції.

Протипоказання і спосіб застосування

Очні краплі Офтагель протипоказані при гіперчутливості до компонентів, що входять до складу препарату. Застосування засобу вагітним і годуючим жінкам можливо після схвалення свого лікуючого лікаря, який оцінить можливі ризики для здоров'я дитини і жінки.

Використовувати Офтагель необхідно наступним чином: перед процедурою миють руки і при наявності твердих контактних лінз знімають їх. Потім голову нахиляють назад, відтягують нижню повіку і видавлюють одну краплю препарату в простір між оком і нижньою повікою. При цьому не можна торкатися кінчиком піпетки безпосередньо самого очі. Закапувати слід по одній краплі 1 - 4 рази на день.

Заборонено використовувати один флакон відразу декільком людям. У кожної людини він повинен бути індивідуальним. Під час лікування не варто носити м'які контактні лінзи, а тверді лінзи надягають через півгодини після проведення процедури. Тим людям, які керують складними механізмами або водять автотранспорт, рекомендується почекати після використання крапель до тих пір, поки гострота зору не відновиться. Займає це кілька хвилин.

Побічні ефекти і особливі вказівки

Перед використанням крапель слід уважно ознайомитися з інструкцією. У ній містяться особливі вказівки до застосування Офтагеля:

 • такий допоміжний компонент, як бензоалконія гідрохлорид, здатний викликати знебарвлення контактних лінз, тому використовувати їх слід не раніше, ніж через 30 хвилин після закапування;
 • якщо одночасно застосовують інші очні краплі, то закопувати їх рекомендується через 15 хвилин після препарату Офтагель;
 • флакон з лікарським засобом повинен використовувати тільки одна людина.

Застосування очних крапель Офтагель може привести до розвитку побічних ефектів:

 • затуманення зору;
 • поколювання, короткочасний свербіж, печіння і інші види роздратування;
 • алергічні реакції: посилена сльозотеча, відчуття печіння в очах, набряк і почервоніння кон'юнктиви.

При розвитку алергічної реакції потрібно негайно припинити користуватися засобом і промити очі водою. Обов'язково слід звернутися до лікаря, який може замінити Офтагель його аналогом. Випадків передозування препаратом не спостерігалось.

Аналогами таких очних крапель є:

 • по активної речовини - Лакропос, Видисик;
 • за механізмом дії - Севітін, Слєзін, Етаден, Таурин, Тауфон, Глекомен, Оптів, Міртікам.

Офтагель випускають багато закордонних фармацевтичних компаній. Ціна однієї упаковки коливається від 175 до 428 рублів.

Цей препарат має велику кількість позитивних відгуків. Через те, що комп'ютер став невід'ємною частиною життя сучасної людини, то часто виникає «Офісний очний синдром». Офтагель допомагає справлятися з дискомфортом і сухістю очей. У негативних відгуках люди найчастіше відзначають наявність бульбашок в ліках і іноді виникнення побічних ефектів.

"Через тривале перебування за комп'ютером стало погіршуватися зір, з'явилася сухість очей, перед очима стали з'являтися" мушки ". Окуліст виписав препарат" Офтагель ". Ці краплі добре зволожують слизову оболонку ока, але після закапування за комп'ютер слід сідати тільки через кілька хвилин. у мене деякий час зазначалося помутніння в очах, а в усьому іншому це чудові краплі.

"Мій чоловік зварювальник, тому його очі постійно наражаються на небезпеку. Від яскравих іскор і гару його очі стали часто червоніти, сльозитися, з'явилося відчуття, ніби в них знаходиться чужорідне тіло. Він використовував багато препаратів, але вони не приносили належного результату. А ось" Офтагель "сподобався відразу, він як би обволікає очей, зволожуючи його і прибираючи запалення. Крім того, завдяки своїй консистенції, препарат не випливає, а рівномірно розподіляється по всьому оці.

Таким чином, Офтагель є чудовим препаратом, що допомагає усунути багато очних проблеми, про що свідчать численні позитивні відгуки. Обов'язково слід ознайомитися з інструкцією із застосування, так як існують протипоказання до використання таких очних крапель, а також побічні ефекти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

81 − = 76