Офтагель інструкція

Офтагель

Опис актуально на 24.10.2014

 • Латинська назва: Oftagel
 • Код АТС S01XA20
 • Діюча речовина: Карбомер (Carbomer)
 • Виробник: SANTEN, OY (Фінляндія)

Форма випуску

Ліки випускається як гель очний у флаконах.

Засіб утворює плівку на поверхні рогівки, яка підвищує в'язкість сльози і сприяє потовщення водного і муцинового шару слізної плівки.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Чинний компонент препарату є високомолекулярним карбоксівінілполімером. Гель для очей призначений для зволоження рогівки. Він створює прозору зволожуючу і змазує плівку. pH даного засобу має значення, близьке до pH природних сліз. Воно прибирає прояви роздратування, а також симптоми, які виникають внаслідок синдрому сухого ока (компенсаторное сльозотеча, печіння, свербіж, зоровестомлення, відчуття на оці стороннього тіла), перешкоджає висиханню рогівки.

Проникнення в тканину очного яблука і накопичення малоймовірно. Препарат не всмоктується в шлунково-кишковому тракті і кров.

Ліки застосовується при сухому кератокон'юнктивіт. Крім того, воно ефективно при синдромі сухого ока для лікування симптомів.

Серед протипоказань вказана гіперчутливість до складових лікарського засобу. Приймати його при годуванні грудьми і вагітності можна тільки при призначенні фахівця.

Повідомляється про появу місцевих реакцій: минуще затуманення зору, печіння очей, короткочасне відчуття місцевого подразнення.

Інструкція по застосуванню Офтагель (Спосіб і дозування)

Для тих, хто вирішив використовувати очні краплі Офтагель, інструкція із застосування рекомендує закопувати по краплині 1-4 рази / добу. Точне дозування залежить від виявляються симптомів. Потрібно перед тим, як застосовувати їх, вимити руки.

Інструкція на Офтагель радить відхилити голову, відтягнути нижню повіку і закапати засіб в кон'юнктивальний мішок між нижнім оком і століттям. При цьому потрібно намагатися не торкнутися століття і очі кінчиком піпетки. Після процедури потрібно відразу ж закривати флакон з ліками.

Про передозування ліками не повідомлялося. Воно не накопичується в тканинах ока, на поверхні ока не утримується більше 1 краплі гелю.

Клінічно значуща взаємодія з іншими речовинами не вивчено.

Можна купити в аптечній мережі без рецепта лікаря.

Бажано зберігати флакон після розтину в перевернутому вигляді. Після цього не рекомендується використовувати його довше місяця.

Ліки потрібно зберігати не довше двох років.

Аналоги Офтагеля в аптеках можна дістати такі:

Ці краплі для очей практично не відрізняються за ціною від Офтагеля.

Очні краплі Офтагель відгуки отримують переважно позитивні. Пацієнти відзначають швидкодію і ефективність даного засобу. Відгуки про Офтагеля також повідомляють про те, що його дуже зручно використовувати. Нерідко його застосовують при втомі очей після довгого читання або перебування за комп'ютером.

В аптеках дуже часто можна зустріти очні краплі Офтагель, ціна їх вважається цілком доступною серед аналогів. Їх вартість в Україні - близько 50 гривень. Ціна Офтагеля в Росії - приблизно 200 рублів.

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

Аптека24

У мене від довгого носіння контактних лінз буває дискомфорт і без очного гелю зовсім ніяк. Але я Корнерегель люблю, він відмінно допомагає в таких випадках, так як містить декспантенол. Але це звичайно вибір кожного, я особисто написала про свій.

Хто купував це очної гель? Як по ефективності? Дискомфорт проходить?

Лариса: Будь ласка дайте відповідь. Мені зробили ендопротезування коліна, але у мене проблеми з.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Офтагель

Офтагель: інструкція із застосування і відгуки

Латинська назва: Oftagel

Код ATX: S01XA20

Діюча речовина: Карбомер (Carbomer)

Виробник: SANTEN, OY (Фінляндія)

Актуалізація опису і фото: 02.11.2017

Ціни в аптеках: від 299 руб.

Офтагель - лікарський засіб, що сприяє зволоженню і захисту рогівки очей.

Лікарська форма - гель очної: безбарвний або трохи опалесцентний (по 10 г у поліетиленових флаконах місткістю 10 мл, оснащених піпеткою, 1 флакон в пачці картонній).

Активна речовина: карбомер 974Р, його зміст в 10 г гелю становить 0,025 г.

Допоміжні компоненти: вода для ін'єкцій, полівініловий спирт, лізину моногідрат, сорбітол, натрію ацетат, бензалконіюхлорид.

Фармакодинаміка

Діючою речовиною Офтагеля є карбомер, який представляє собою високомолекулярний карбоксівінілполімер (поліакрілат). Дана речовина підвищує в'язкість сльози, формуючи захисну зволожуючу плівку на зовнішній поверхні рогівки, а також сприяє потовщення водного і муцинового шарів слізної плівки.

Карбомер усуває симптоми подразнення, які супроводжують синдром «сухого ока». До симптомів цього стану відносять стомлення органу зору, компенсаторное сльозотеча, печіння, свербіж, відчуття стороннього тіла в оці. Тривале зіткнення слізної плівки з рогівкою сприятливо впливає на стан пацієнта при недостатньому виробленні сльози. Офтагель здатний пролонгувати всмоктування інших очних препаратів, що застосовуються в комбінації з ним. Його рН практично ідентично рН природної сльози.

При місцевому застосуванні лікарського засобу малоймовірно проникнення його активного компонента через рогівку і в системний кровотік внаслідок відносно великого розміру молекул Карбомер.

Офтагель - препарат, призначений для лікування захворювань, що супроводжуються синдромом сухого ока, що виявляються компенсаторним сльозотечею, відчуттям стороннього тіла в оці, печіння, свербінням:

 • Подразнення очей внаслідок роботи на комп'ютері ( «офісний очний синдром»), впливу диму або пилу та ін .;
 • Сухий кератокон'юнктивіт;
 • Синдром Стівенса-Джонсона;
 • Захворювання повік, при яких відбувається недостатній контакт рогівки із сльозою;
 • Хвороба Шегрена;
 • Недостатнє сльозовиділення.

Також Офтагель застосовується при проведенні відновлювальної терапії після хірургічних або лазерних втручань на рогівці.

Препарат не слід застосовувати при наявності відомої гіперчутливості до будь-якого входить до його складу компоненту.

Адекватні контрольовані дослідження з приводу безпеки застосування Карбомер 974Р під час вагітності та лактації не проводилися, тому Офтагель може бути призначений тільки після оцінки очікуваної користі і можливих ризиків.

Інструкція по застосуванню Офтагеля: спосіб і дозування

Згідно з інструкцією, Офтагель застосовується Кон'юнктивальна.

Гель слід закапувати по 1 краплі від 1 до 4 разів на добу залежно від вираженості симптомів.

Перед інстиляцією необхідно вимити руки, після цього нахилити голову назад, відтягнути нижню повіку і закапати препарат в кон'юнктивальний мішок між оком і нижнім століттям.

Тривалість лікування визначається індивідуально.

Відразу після закапування можливі наступні місцеві реакції: подразнення очей, короткочасне відчуття печіння, минуще затуманення зору.

Випадки передозування Офтагеля зареєстровані не були.

Один флакон призначений для лікування тільки одну людину.

Не слід торкатися кінчиком піпетки очі, століття і інших поверхонь.

Після закапування потрібно відразу закривати флакон.

Що входить до складу Офтагеля бензалконіюхлорид може абсорбуватися контактними лінзами і знебарвлювати їх, тому необхідно знімати їх перед інстиляцією, а після встановлювати не раніше ніж через 30 хвилин.

При одночасному призначенні інших офтальмологічних препаратів Офтагель слід закапувати останнім з мінімальним інтервалом 15 хвилин.

Оскільки очної гель може викликати короткочасне зниження гостроти зору, відразу після закапування не слід керувати автомобілем і виконувати потенційно небезпечні види робіт, що вимагають чіткості зорового сприйняття.

Фармакологічна взаємодія Офтагеля з іншими лікарськими засобами не вивчено.

Аналогами Офтагеля є: Відіск, Офтагель Уно, Лакропос, Сікалос.

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці з дотриманням температурного режиму від 15 до 25 ºС. Після розкриття флакон рекомендується зберігати в паперовому коробці в перевернутому вигляді (для полегшення надходження гелю).

Термін придатності - 30 місяців, після першого відкриття флакона - 1 місяць.

Відпускається без рецепта.

Практично всі відгуки про Офтагеля позитивні. Пацієнти повідомляють про ефективність і швидкодію даного препарату. Також вони відзначають зручність його застосування. Найчастіше гель використовують при втомі очей при тривалій роботі за комп'ютером або тривалому читанні. Однак його вартість досить висока.

Приблизна ціна за флакон Офтагеля коливається в межах від 360 до 405 рублів.

Офтагель гель 2.5 мг / г 10 г

Офтагель 0,25% гель очної 10г (з піпеткою)

Офтагель гель очної 10 г

Освіта: Перший Московський державний медичний університет імені І.М. Сеченова, спеціальність "Лікувальна справа".

Інформація про препарат є узагальненою, надається в ознайомлювальних цілях і не замінює офіційну інструкцію. Самолікування небезпечно для здоров'я!

Шлунок людини непогано справляється зі сторонніми предметами і без лікарського втручання. Відомо, що шлунковий сік здатний розчиняти навіть монети.

На ліки від алергії тільки в США витрачається більше 500 млн доларів на рік. Ви все ще вірите в те, що спосіб остаточно перемогти алергію буде знайдений?

Наші нирки здатні очистити за одну хвилину три літри крові.

Американські вчені провели досліди на мишах і прийшли до висновку, що кавуновий сік запобігає розвитку атеросклерозу судин. Одна група мишей пила звичайну воду, а друга - кавуновий сік. В результаті судини другої групи були вільні від холестеринових бляшок.

Під час чхання наш організм повністю припиняє працювати. Навіть серце зупиняється.

Крім людей, від простатиту страждає всього одна жива істота на планеті Земля - ​​собаки. Ось вже дійсно наші найвірніші друзі.

Освічена людина менше схильна до захворювань мозку. Інтелектуальна активність сприяє утворенню додаткової тканини, що компенсує хвору.

Існують дуже цікаві медичні синдроми, наприклад, нав'язливе заковтування предметів. У шлунку однієї пацієнтки, яка страждає від цієї манії, було виявлено 2500 чужорідних предметів.

Якщо посміхатися всього два рази в день - можна знизити кров'яний тиск і знизити ризик виникнення інфарктів і інсультів.

Якби ваша печінка перестала працювати, смерть наступила б протягом доби.

Перший вібратор винайшли в 19 столітті. Працював він на паровому двигуні і призначався для лікування жіночої істерії.

Загальновідомий препарат «Віагра» спочатку розроблявся для лікування артеріальної гіпертонії.

Робота, яка людині не до душі, набагато шкідливіше для його психіки, ніж відсутність роботи взагалі.

Люди, які звикли регулярно снідати, набагато рідше страждають ожирінням.

Згідно з дослідженнями, жінки, які випивають кілька склянок пива або вина в тиждень, мають підвищений ризик захворіти на рак грудей.

Кожен раз, коли у дитини піднімається температура, болить горло, з'являється нежить і кашель, батьків турбує питання - це звичайна застуда або грип? В пов.

Офтагель - інструкція із застосування, аналоги, відгуки, ціна

форми випуску

Інструкція по застосуванню Офтагеля

 • сухий кератокон'юнктивіт, який розвивається внаслідок прогресуючої атрофії (порушення функціонування) слізних залоз;
 • зниження секреторної здатності слізної залози (недостатнє сльозовиділення) різної етіології;
 • хвороба Шегрена - захворювання, яке характеризується ураженням залоз, переважно слинних і слізних;
 • синдром Стівенса-Джонсона - злоякісний тип еритема (шкірне захворювання), що супроводжується появою множинних пухирів на всіх зовнішніх слизових організму, в тому числі і на слизовій оболонці очей;
 • подразнення рогівки, отримане внаслідок впливу піску, пилу, диму та інших факторів навколишнього середовища, а також в результаті тривалої роботи на комп'ютері або впливу кондиціонера ( "офісний очний синдром");
 • хвороби століття, які характеризуються їх неповним контактом з рогівкою, через що постійно виникає її сухість;
 • відновна терапія в післяопераційний період і під час реабілітації після процедури лазерної корекції зору;
 • ерозії і різні травми рогівки;
 • запальні процеси в організмі, які сприяють витончення слізної плівки (простудні та інфекційні захворювання різної етіології).

Побічна дія

1. Печіння, короткочасний зуд, поколювання і інші види роздратування.

2. Нечітке зір (затуманення).

3. Алергічна реакція, що виявляється такими симптомами:

 • почервоніння і набряк кон'юнктиви;
 • відчуття печіння в очах;
 • посилене сльозотеча.

У разі розвитку алергічної реакції необхідно припинити користуватися препаратом і промити очі чистою водою. Після чого звернутися до лікаря. Цілком можливо, що Офтагель доведеться замінити його аналогом.

Перед процедурою необхідно ретельно вимити руки. Якщо є тверді контактні лінзи, обов'язково їх зняти. Потім нахилити голову назад, відтягнути нижню повіку і видавити 1 краплю ліки в кон'юнктивальний мішок (простір між нижнім століттям і оком). При цьому небажано торкатися кінчиком піпетки самого очі.

Препарат застосовують кон'юнктивальний, тобто закопують в очі по 1 краплі 1-4 рази на добу. Частота закапування і курс лікування залежать від тяжкості захворювання.

Офтагель при вагітності і лактації

Лікарська взаємодія Офтагеля

Відгуки про препарат

Читати ще:
Залишити відгук

Ви можете додати свої коментарі та відгуки до цієї статті за умови дотримання Правил обговорення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

97 − = 88