Офтадек очні краплі інструкція ціна

Офтадек

Опис актуально на 03.08.2016

  • Латинська назва: Oftadek
  • Код АТС S01AX
  • Діюча речовина: Декаметоксин (Decamethoxin)
  • Виробник: Досвідчений Завод ДНЦЛЗ ДП Укрмедпром, ДАК (Україна)

Форма випуску

Краплі для очей - прозора безбарвна рідина 0,02% в скляному флаконі 5 мл в комплекті з крапельницею в картонній упаковці №1.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Офтадек надає антисептичну дію. До препарату високочутливі стафілококи, стрептококи, пневмококи, гонококи, менингококки, ентеробактерії, коринебактерии, найпростіші, гриби роду Candida, дерматофіти, хламідії і деякі віруси. При цьому, стійкість мікроорганізмів до препарату формуються вкрай повільно. При спільному використанні з іншими антимікробними засобами Офтадек підсилює їх дію.

Показання до застосування

  • кон'юнктивіт в гострій і хронічній формі, гонобленнорея, блефарокон'юнктівіт, хламідіозная ураження кон'юнктиви;
  • З метою попередження розвитку бленнореи у новонароджених дітей;
  • Для профілактики ускладнень запального характеру в після і перед операційний період операцій на очах;
  • Для асептичної обробки контактних лінз.

Висока чутливість до препарату.

Офтадек, інструкція із застосування (Спосіб і дозування)

Очні краплі Офтадек в терапії кон'юнктивітів, гонобленнореи, хламідіозного ураження кон'юнктиви, блефарокон'юнктивітів закопують 2 краплі в кон'юнктивальний мішок 5 - 6 разів на добу до одужання.

З метою попередження розвитку бленнореи у новонароджених закапують по 3 краплі відразу після народження і після пологів через 2 години.

З профілактичною до операції на очах втручання метою закапують 2 - 3 краплі 6 разів на добу і в такому ж дозуванні після операції протягом 4 - 7 діб.

Обробка контактних лінз відбувається шляхом їх пгоруженія на 10 - 15 хвилин, в розчин Офтадекса, споліскуючи їх потім в розчині хлориду натрію.

взаємодія

Вираженої клінічної симптоматики взаємодії препарату з іншими ЛЗ немає.

Продаж за рецептом.

При температурі 15 - 25 ° C.

аналоги Офтадек

Відгуки про препарат переважно сприятливі. Пацієнти кажуть про його високу ефективність.

«... Практично кожну весну запалюються очі, раніше зверталася до офтальмолога, а тепер і сама знаю - хронічний кон'юнктивіт. Використовую краплі Офтадек. Через кілька днів всі неприємні симптоми зникають. Цей препарат вже давно знаходиться в моїй аптечці».

Дуже багато позитивних відгуків про Офтодеке від жінок, які мають дітей.

«... У дитини почав гноїтися око. Лікар приписав Офтадек. Поєднували закопування з масажем слізного мішка, результату хороші».

Ціна очних крапель Офтадек 5 мл варіює в межах 58-72 рублів за упаковку. Купити препарат або його аналоги в більшості аптек Москви не викликає складності.

Освіта: Закінчив Свердловське медичне училище (1968 - 1971 рр.) За фахом «Фельдшер». Закінчив Донецький медичний інститут (1975 - 1981 рр.) За фахом «Лікар епідеміолог, гігієніст». Проходив аспірантуру в Центральному НДІ епідеміології р Москва (1986 - 1989 рр.). Вчений ступінь - кандидат медичних наук (ступінь присуджена в 1989 році, захист - Центральний НДІ епідеміології м.Москва). Пройдені численні курси підвищення кваліфікації з епідеміології та інфекційних захворювань.

Досвід роботи: Робота завідуючим відділенням дезінфекції та стерилізації 1981 - 1992 рр. Робота завідуючим відділенням особливо небезпечних інфекцій 1992 - 2010 рр. Викладацька діяльність в Медінституті 2010 - 2013 рр.

Марина: Мені 52года.Пол роки тому у мене припинилися месячние.Питалась боротися с.

Неля: Доброго дня! Хто небудь знає де купити цей препарат?! По всій Москві не можу.

Володимир: Сон втратив після важкого інфекційного захворювання в 2013 році. Прокидаюся регулярно в.

Ірина: Скажіть термін 7-8 тижнів можна перервати вагітність цим препаратом

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Офтадек ІНСТРУКЦІЯ

Офтадек надає антисептичну і широке антимікробну дію відносно грампозитивної (пневмококи, стафілококи, стрептококи), а також грамнегативної (гонококи, менінгококи, псевдомонади, ентеробактерії) мікрофлори, коринебактерій, дерматофітів, дріжджоподібних грибів Candida, найпростіших, хламідій і вірусов.В процесі застосування препарату резистентні організми формуються медленно.Прі комплексному лікуванні препарат здатний підсилювати дію традиційних антибіотиків.

Показаннями до застосування препарату Офтадек є:

- гострий і хронічний кон'юнктивіт, блефарокон'юнктивіт;

- гонорея у новонароджених (гонобленнорея);

- хламідіозная ураження слизової очі;

- профілактика розвитку гнійно-запальних ускладнень при проведенні офтальмологічних операцій;

- дезінфекція контактних лінз.

краплі Офтадек потрібно закопувати місцево в кон'юнктивальний мішок.

При лікуванні гострого або хронічного кон'юнктивіту, блефарокон'юнктивітів, хламідіозного ураження кон'юнктиви, гонобленнореи використовують 2-3 краплі до 6 разів на день.Продолжітельность лікування - згідно клінічними показаннями.

Для профілактики гонококових запалень очей у новонароджених закапують 2 краплі Офтадек відразу після народження і ще 2 краплі через 2 години.

Профілактика хірургічних інфекцій - 2-3 краплі до 6 разів на добу за день до операції і протягом 5 днів після втручання.

Для дезінфекції контактних лінз їх занурюють в розчин Офтадек на 10-15 хв., Після чого споліскують в стерильному розчині натрію хлориду.

При застосуванні препарату Офтадек можливо місцеве подразнення очей.

Не рекомендується застосування крапель Офтадек в період вагітності і лактації, внаслідок маловивченою дії препарату в цей період.

При одночасному призначенні препарату Офтадек з антибіотиками для місцевого застосування Офтадек здатний підсилювати їх действіе.Не сумісний з милом та іншими аніонними сполуками.

Передозування не відбувається в зв'язку з відсутністю всмоктування.

зберігають Офтадек в затемненому, недоступному дітям місці.

Термін зберігання нерозкриті флакони - 3 роки; флакона після розтину - 14 діб.

Офтадек - очні краплі; флакони поліетиленові по 5 мл з кришкою-дозатором.

Основне актівнодействующіе речовина Офтадек: Декаметоксин - 0,002 мг.

Допоміжні компоненти: натрію хлорид, вода.

аналоги Офтадек

Відгуки про медицину. Каталог медикаментів, аптек, медичних установ, база лікарів.

Офтадек

Виробник: ДНЦЛЗ Діапазон цін: Доступні

Загальна інформація

Офтадек краплі очні - безбарвна прозора рідина.

Основне актівнодействующіе речовина: декаметоксин - 0,002 мг.

Допоміжні компоненти: натрію хлорид, вода.

Упаковка: флакони поліетиленові по 5 мл з кришкою-дозатором.

Офтадек надає антисептичну і широке антимікробну дію відносно грампозитивної (пневмококи, стафілококи, стрептококи), а також грамнегативної (гонококи, менінгококи, псевдомонади, ентеробактерії) мікрофлори, коринебактерій, дерматофітів, дріжджоподібних грибів Candida, найпростіших, хламідій і вірусів. У процесі застосування препарату резистентні організми формуються повільно. При комплексному лікуванні препарат здатний підсилювати дію традиційних антибіотиків.

• гострий і хронічний кон'юнктивіт, блефарокон'юнктивіт;

• гонорея у новонароджених (гонобленнорея);

• хламідіозная ураження слизової очі;

• профілактика розвитку гнійно-запальних ускладнень при проведенні офтальмологічних операцій;

• дезінфекція контактних лінз.

Офтадек застосовується при хворобах:

Закапувати місцево в кон'юнктивальний мішок.

При лікуванні гострого або хронічного кон'юнктивіту, блефарокон'юнктивітів, хламідіозного ураження кон'юнктиви, гонобленнореи використовують 2-3 краплі до 6 разів на день. Тривалість лікування - згідно клінічними показаннями.

Для профілактики гонококових запалень очей у новонароджених закапують 2 краплі Офтадек відразу після народження і ще 2 краплі через 2 години.

Профілактика хірургічних інфекцій - 2-3 краплі до 6 разів на добу за день до операції і протягом 5 днів після втручання.

Для дезінфекції контактних лінз їх занурюють в розчин Офтадек на 10-15 хв., Після чого споліскують в стерильному розчині натрію хлориду.

Побічна дія

Можливо місцеве подразнення очей.

Передозування не відбувається в зв'язку з відсутністю всмоктування.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами

При одночасному призначенні з антибіотиками для місцевого застосування Офтадек здатний підсилювати їх дію. Не сумісний з милом та іншими аніонними сполуками.

Особливі вказівки і запобіжні заходи

Не має токсичної дії.

Не рекомендується в період вагітності і лактації, внаслідок маловивченою дії препарату в цей період.

Зберігають Офтадек в затемненому, недоступному дітям місці.

Термін зберігання нерозкриті флакони - 3 роки; флакона після розтину - 14 діб.

Ефективні антибактеріальні краплі широкого спектру дії, що застосовуються в лікуванні інфекцій очей: кон'юнкітвітов, кератитів і т.д. (Т.зв. "гострий червоний очей").

Очна мазь "Флоксал"

Застосовується при захворюваннях повік: травмах і запаленнях (в т.ч. при ячмені). Забезпечує загибель поширених збудників інфекцій очей, в т.ч. хламідій.

Кандидат медичних наук, фахівець з глаукомі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

− 2 = 1