Офта

Содержание

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН

VOLTAREN OFTA - латинська назва лікарського препарату ВОЛЬТАРЕН ОФТАН

Власник реєстраційного посвідчення:

NOVARTIS PHARMA AG

Аналоги препарату ВОЛЬТАРЕН ОФТАН за кодами АТС

Перед використанням препарату ВОЛЬТАРЕН ОФТАН ви повинні проконсультуватися з лікарем. Дана інструкція із застосування призначена виключно для ознайомлення. Для отримання більш повної інформації просимо звертатися до анотації виробника.

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН: Клініко-фармакологічна група

26.017 (НПЗЗ для місцевого застосування в офтальмології)

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН: Форма випуску, склад і упаковка

Краплі очні 0.1% у вигляді прозорого розчину світло-жовтого кольору.

Допоміжні речовини: бензалконію хлорид, динатрію едетат, гідроксипропил-γ-циклодекстрин, соляна кислота 1M, пропіленгліколь, трометамол, тілоксапол, вода д / і.

5 мл - флакони поліпропіленові (1) з крапельницею - пачки картонні.

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН: Фармакологічна дія

НПЗЗ для місцевого застосування в офтальмології.

Диклофенак має протизапальну і аналгетичну дію. Механізм дії обумовлений невибіркову інгібуванням активності ЦОГ-1 і ЦОГ-2, що призводить до пригнічення синтезу простагландинів.

При використанні в формі 0.1% очних крапель диклофенак зменшує запалення очей і больовий синдром, пов'язані з країнами, що розвиваються після хірургічних втручань дефектами епітелію рогівки; зменшує міоз при хірургічних операціях з приводу катаракти.

Застосування диклофенаку не впливає на час регенерації ран.

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН: Фармакокінетика

В експериментальних дослідженнях при закапуванні в кон'юнктивальну порожнину Тmax диклофенаку в рогівці і кон'юнктиві становило 30 хв. Препарат швидко виводився з організму, повна елімінація спостерігається через 6 ч.

При закапуванні препарату Вольтарен ® Офта людям відбувається проникнення диклофенаку в передню камеру ока. Однак концентрація лікарської речовини, що досягається в крові, значно нижче межі виявлення та не має клінічної значущості.

Тривалість лікування препаратом залежить від перебігу захворювання, потреби пацієнта і визначається лікарем.

Для профілактики розвитку ускладнень під час і після операції: перед операцією слід закопувати препарат в кон'юнктивальний мішок по 1 краплі 5 разів протягом 3 год. В першу добу після операції - по 1 краплі 3 рази / добу. Починаючи з другої доби - по 1 краплі 3-5 разів / добу.

Для зниження вираженості больового синдрому та фотофобії, лікування посттравматичного запального процесу при непроникаючих травмах очного яблука препарат слід закапувати по 1 краплі протягом 4-6 ч.

Для зниження вираженості больового синдрому після хірургічного втручання на очному яблуці (після рефракційних операцій) Вольтарен ® Офта слід закапувати по 1-2 краплі / ч до операції, по 1-2 краплі в перші 15 хв після операції і по 1 краплі кожні 4-6 ч протягом 3 діб після операції.

Пацієнти літнього віку не потребують корекції дози препарату.

Не можна застосовувати очні краплі Вольтарен ® Офта для субкон'юнктивальних ін'єкцій або вводити в передню камеру ока.

Дані про передозування препарату Вольтарен ® Офта відсутні.

Очні краплі Вольтарен ® Офта безпечні при випадковому прийомі всередину, оскільки в 5 мл розчину міститься 5 мг диклофенаку (3% від максимальної пероральної добової дози диклофенаку для дорослих).

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН: Лікарська взаємодія

Слід дотримуватися обережності при застосуванні препарату Вольтарен ® Офта разом з ГКС у пацієнтів з вираженим корнеального запаленням, оскільки закопування в кон'юнктивальну порожнину НПЗЗ, включаючи диклофенак, разом з ГКС у пацієнтів з вираженим корнеального запаленням може призводити до прогресування ураження рогівки.

При необхідності препарат можна застосовувати одночасно з іншими очними краплями: антибіотиками і бета-адреноблокаторами. При цьому перерва між аплікаціями повинен бути не менше 5 хв для запобігання вимивання діючих речовин наступними дозами.

Даних про зниження згортання крові у пацієнтів на тлі лікування препаратом Вольтарен ® Офта немає. Однак теоретично при застосуванні препарату Вольтарен ® Офта разом з лікарськими засобами, що знижують згортання крові, або у пацієнтів з зниженим згортанням крові час кровотечі може зростати.

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН: Вагітність і лактація

Застосування препарату Вольтарен ® Офта в I і II триместрах вагітності та в період лактації можливо тільки в тому випадку, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду або дитини.

Диклофенак не слід застосовувати в III триместрі вагітності в зв'язку з можливим пригніченням скорочувальної здатності матки і передчасним закриттям артеріальної протоки у плода.

В експериментальних дослідженнях негативний вплив диклофенаку на перебіг вагітності, ембріональний і постанатальное розвиток встановлено не було. Клінічні дослідження по застосуванню диклофенаку у вагітних пацієнток не проводилися.

При застосуванні матір'ю, яка годує таблеток диклофенаку всередину в дозі, еквівалентній 50 мл 0.1% очних крапель Вольтарен ® Офта, з грудним молоком виділялося незначне слідові кількості препарату, не надає небажаного впливу на дитину.

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН: Побічні дії

З боку органу зору: часто - тимчасове легке або помірне подразнення очей; іноді - свербіж в очах, гіперемія кон'юнктиви, нечіткість зорового сприйняття (відразу після закапування препарату).

У рідкісних випадках при використанні препарату Вольтарен ® Офта (зазвичай після багаторазового застосування) відзначався точковий кератит або ураження рогівки.

У пацієнтів з ризиком розвитку уражень рогівки (в т.ч. при застосуванні ГКС, в результаті різних захворювань / інфекції, ревматоїдний артрит /), при багаторазовому застосуванні препарату Вольтарен ® Офта в рідкісних випадках можливий розвиток загрозливих зору ускладнень: виразкового або точкового кератиту, дефектів епітелію рогівки, набряку і стоншування рогівки.

Алергічні реакції: рідко - гіперемія кон'юнктиви, алергічний кон'юнктивіт, гіперемія, свербіж і набряк повік, кропив'янка, висип, екзема, свербіж, реакції гіперчутливості, кашель, риніт; в одиничних випадках - задишка, погіршення перебігу бронхіальної астми.

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН: Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 ° С. Термін придатності - 2 роки.

Після відкриття флакона препарат слід використати протягом 1 міс.

 • запобігання розвитку миоза під час операції з приводу катаракти;
 • профілактика кістозного набряку макули після видалення кришталика і імплантації інтраокулярної лінзи;
 • лікування запального процесу після операції з приводу катаракти або інших хірургічних втручань на очному яблуці;
 • зниження вираженості больового синдрому в офтальмології та фотофобії після хірургічних втручань на очному яблуці і при алергічних кон'юнктивітах;
 • лікування посттравматичного запального процесу при непроникаючих травмах очного яблука.

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН: Протипоказання

 • напади бронхіальної астми,
 • кропив'янка,
 • гострий риніт в анамнезі,
 • провокуються прийомом застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗЗ;
 • III триместр вагітності;
 • підвищена чутливість до диклофенаку натрію або інших компонентів препарату.

Препарат не слід застосовувати у дітей і підлітків у віці до 18 років. Є обмежений досвід застосування препарату у дітей при проведенні операцій по корекції косоокості.

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН: Особливі вказівки

Протизапальну дію НПЗЗ, включаючи диклофенак, може ускладнювати діагностику очних інфекційних процесів. Пацієнтам з інфекцією очей або при потенційний ризик її розвитку слід призначати препарат разом з відповідною антибактеріальною терапією.

Препарат застосовують тільки після зняття контактних лінз. Встановлювати контактні лінзи слід не раніше, ніж через 15 хвилин після закапування.

Очні краплі Вольтарен ® Офта містять як консервант бензаклонія хлорид, який може викликати подразнення очей і змінювати колір м'яких контактних лінз.

До складу очних крапель Вольтарен ® Офта входить циклодекстрин (ЦД) і гідроксипропил-γ-циклодекстрин (ГП-γ-ЦД). ЦД збільшує розчинність в воді деяких ліпофільних водонерозчинних лікарських засобів. Передбачається, що ЦД відіграє роль переносника, який утримує молекули гідрофобних лікарських засобів в розчиненому стані і доставляє їх до біологічних мембран.

При розтині оригінальної упаковки порушується стерильність крапельниці. Для запобігання забруднення розчину препарату при закапуванні пацієнтам слід уникати контакту кінчика крапельниці з оком і шкірою.

Притиснення нижньої слізної точки або закриття очей протягом 3 хвилин після закапування в кон'юнктивальний мішок зменшує потрапляння диклофенаку в системний кровотік, що сприяє більш ефективному місцевому дії препарату і зниження частоти розвитку системних побічних ефектів.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

У пацієнтів під час терапії препаратом Вольтарен ® Офта можливо затуманення зору, що надає негативний вплив на здатність керувати автотранспортом і працювати з механізмами. При появі таких симптомів пацієнту слід відмовитися від керування автомобілем або роботи з механізмами до повного зникнення зорових порушень.

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН: Умови відпустки з аптек

Препарат відпускається за рецептом.

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН: Реєстраційні номера

краплі очні 0.1%: фл. 5 мл з крапельним. П N013506 / 01 (2016-01-08 - 0000-00-00)

Експериментальне визначення аналогів препаратів:

Додати коментар Скасувати відповідь

Експериментальне визначення аналогів препаратів:

 • Диклофенак 26.017 (НПЗЗ для місцевого застосування в офтальмології), склад ...
 • Діклі-Ф 26.017 (НПЗЗ для місцевого застосування в офтальмології), склад ...
 • Диклофенак 26.017 (НПЗЗ для місцевого застосування в офтальмології), склад ...
 • ІНДОКОЛЛІР 26.017 (НПЗЗ для місцевого застосування в офтальмології), склад ...
 • ІНДОКОЛЛІР 26.017 (НПЗЗ для місцевого застосування в офтальмології), склад ...
 • ВОЛЬТАРЕН Емульгелю 05.003 (НПЗЗ для зовнішнього застосування), склад ...
 • Вітабакт 26.025 (Антисептик для місцевого застосування в офтальмології), склад ...
 • Айстім 26.032 (Препарат для зволоження і захисту рогівки), склад ...
 • ІНОКАІН 26.034 (Місцевий анестетик для застосування в офтальмології), склад ...
 • ІНОКАІН 26.034 (Місцевий анестетик для застосування в офтальмології), склад ...
 • Аллергодил 26.013 (Протиалергічний препарат для місцевого застосування в офтальмології), ...
 • МЕТІЛЕТІЛПІРІДІНОЛ Клініко-фармакологічні группи26.036 (Препарат з ангіопротекторною і поліпшує мікроциркуляцію дією для застосування ...

Інформація, розміщена на сайті, носить довідковий характер і не може вважатися консультацією медичного працівника або замінити її. Для отримання більш докладної інформації ми рекомендуємо вам звернутися до фахівця.

Вольтарен Офта - опис препарату, інструкція із застосування, відгуки

Клініко-фармакологічна група

 • Не вказано. Див. Інструкцію

фармакологічна група

 • офтальмологічні засоби
 • НПЗЗ - Похідні оцтової кислоти і споріднені сполуки

Краплі очні Вольтарен Офта (Voltaren Ophtha)

Інструкція для медичного застосування препарату

Опис фармакологічної дії

Форма випуску

Використання під час вагітності

- III триместр вагітності;

- підвищена чутливість до диклофенаку натрію або інших компонентів препарату.

Спосіб застосування та дози

Взаємодії з іншими препаратами

Умови зберігання

Належність до ATX-класифікації:

 • Йоддицерин (Ioddicerinum) Розчин для місцевого застосування
 • Біопарокс (Bioparox) Аерозоль
 • Мараславін (Maraslavin) Розчин для місцевого застосування
 • Алтея сироп (Althaeae sirupus) Сироп
 • Аваміс (Avamys) Спрей назальний
 • Левометіл (Levometil) Мазь для зовнішнього застосування
 • Долопрокт (Doloproct) Супозиторії ректальні
 • Пантенол-ратіофарм (Panthenol-ratiopharm) Мазь для зовнішнього застосування
 • Натрію альгінат (Sodium alginate) Порошок
 • Индовазин (Indovasin) Гель для зовнішнього застосування

** Довідник ліків призначений виключно для ознайомлювальних цілей. Для отримання більш повної інформації просимо Вас звертатися до анотації виробника. Не займайтеся самолікуванням; перед початком застосування препарату Вольтарен Офта Ви повинні звернутися до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації. Будь-яка інформація на сайті не містять помилок і не може служити гарантією позитивного ефекту лікарського засобу.

Вас цікавить препарат Вольтарен Офта? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд лікаря? Або ж Вам необхідний огляд? Ви можете записатися на прийом до лікаря - клініка Eurolab завжди до ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, проконсультують, нададуть необхідну допомогу і поставлять діагноз. ви також можете викликати лікаря додому. клініка Eurolab відкрита для Вас цілодобово.

** Увага! Інформація, представлена ​​в даному довіднику ліків, призначена для медичних фахівців і не повинна бути підставою для самолікування. Перед застосуванням препарату Вольтарен Офта наведено для ознайомлення і не призначене для призначення лікування без участі лікаря. Пацієнтам необхідна консультація фахівця!

Якщо Вас цікавлять ще якісь лікарські засоби і медикаменти, їх опису та інструкції по застосуванню, інформація про склад і формі випуску, показання до застосування і побічні ефекти, способи застосування, ціни і відгуки про лікарські препарати або ж у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам, ми обов'язково постараємося Вам допомогти.

 • Лікування геморою Важливо!
 • Рішення проблем вагінального дискомфорту, сухості і свербіння Важливо!
 • Комплексне лікування застуди Важливо!
 • Лікування спини, м'язів, суглобів Важливо!
 • Комплесного лікування захворювань нирок Важливо!
Ми в соціальних мережах:

Лікування препаратом Вольтарен Офта - інструкція, застосування, відгуки на портале EUROLAB.

При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт є обов'язковим.

Торгова марка і торговий знак EUROLAB ™ зареєстровані. Всі права захищені.

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН

Препарат: ВОЛЬТАРЕН ® ОФТАН

Активна речовина: diclofenac

Код АТС S01BC03

КФГ: НПЗЗ для місцевого застосування в офтальмології

Коди МКХ-10 (показання): H10.1, H16, H16.2, S05, Z29.8, Z51.4

Код КФУ: 05.01.03.03

Реєстр. номер: П №013506 / 01

Дата реєстрації: 16.01.08

Власник рег. удост .: NOVARTIS PHARMA AG

ЛІКАРСЬКА ФОРМА, СКЛАД І УПАКОВКА

Краплі очні 0.1% у вигляді прозорого розчину світло-жовтого кольору.

Допоміжні речовини: бензалконіюхлорид, динатрію едетат, гідроксипропил -? - циклодекстрин, соляна кислота 1M, пропіленгліколь, трометамол, тілоксапол, вода д / і.

5 мл - флакони поліпропіленові (1) з крапельницею - пачки картонні.

ВОЛЬТАРЕН ОФТАН ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ФАХІВЦЯ.

Перед застосуванням препарату ВОЛЬТАРЕН ОФТАН затверджено компанією-виробником.

НПЗЗ для місцевого застосування в офтальмології.

Диклофенак має протизапальну і аналгетичну дію. Механізм дії обумовлений невибіркову інгібуванням активності ЦОГ-1 і ЦОГ-2, що призводить до пригнічення синтезу простагландинів.

При використанні в формі 0.1% очних крапель диклофенак зменшує запалення очей і больовий синдром, пов'язані з країнами, що розвиваються після хірургічних втручань дефектами епітелію рогівки; зменшує міоз при хірургічних операціях з приводу катаракти.

Застосування диклофенаку не впливає на час регенерації ран.

В експериментальних дослідженнях при закапуванні в кон'юнктивальну порожнину Тmax диклофенаку в рогівці і кон'юнктиві становило 30 хв. Препарат швидко виводився з організму, повна елімінація спостерігається через 6 ч.

При закапуванні препарату Вольтарен ® Офта людям відбувається проникнення диклофенаку в передню камеру ока. Однак концентрація лікарської речовини, що досягається в крові, значно нижче межі виявлення та не має клінічної значущості.

- запобігання розвитку миоза під час операції з приводу катаракти;

- профілактика кістозного набряку макули після видалення кришталика і імплантації інтраокулярної лінзи;

- лікування запального процесу після операції з приводу катаракти або інших хірургічних втручань на очному яблуці;

- зниження вираженості больового синдрому в офтальмології та фотофобії після хірургічних втручань на очному яблуці і при алергічних кон'юнктивітах;

- лікування посттравматичного запального процесу при непроникаючих травмах очного яблука.

Тривалість лікування препаратом залежить від перебігу захворювання, потреби пацієнта і визначається лікарем.

для профілактики розвитку ускладнень під час і після операції: перед операцією слід закопувати препарат в кон'юнктивальний мішок по 1 краплі 5 разів протягом 3 год. В першу добу після операції - по 1 краплі 3 рази / добу. Починаючи з другої доби - по 1 краплі 3-5 разів / добу.

для зниження вираженості больового синдрому та фотофобії, лікування посттравматичного запального процесу при непроникаючих травмах очного яблука препарат слід закапувати по 1 краплі протягом 4-6 ч.

для зниження вираженості больового синдрому після хірургічного втручання на очному яблуці (після рефракційних операцій) Вольтарен ® Офта слід закапувати по 1-2 краплі / ч до операції, по 1-2 краплі в перші 15 хв після операції і по 1 краплі кожні 4-6 год протягом 3 діб після операції.

Пацієнти похилого віку не потребують корекції дози препарату.

Не можна застосовувати очні краплі Вольтарен ® Офта для субкон'юнктивальних ін'єкцій або вводити в передню камеру ока.

З боку органу зору: часто - тимчасове легке або помірне подразнення очей; іноді - свербіж в очах, гіперемія кон'юнктиви, нечіткість зорового сприйняття (відразу після закапування препарату).

У рідкісних випадках при використанні препарату Вольтарен ® Офта (зазвичай після багаторазового застосування) відзначався точковий кератит або ураження рогівки.

У пацієнтів з ризиком розвитку уражень рогівки (в т.ч. при застосуванні ГКС, в результаті різних захворювань / інфекції, ревматоїдний артрит /), при багаторазовому застосуванні препарату Вольтарен ® Офта в рідкісних випадках можливий розвиток загрозливих зору ускладнень: виразкового або точкового кератиту, дефектів епітелію рогівки, набряку і стоншування рогівки.

Алергічні реакції: рідко - гіперемія кон'юнктиви, алергічний кон'юнктивіт, гіперемія, свербіж і набряк повік, кропив'янка, висип, екзема, свербіж, реакції гіперчутливості, кашель, риніт; в одиничних випадках - задишка, погіршення перебігу бронхіальної астми.

- напади бронхіальної астми, кропив'янка, гострий риніт в анамнезі, що провокуються прийомом застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або інших НПЗЗ;

- III триместр вагітності;

- підвищена чутливість до диклофенаку натрію або інших компонентів препарату.

Препарат не слід застосовувати у дітей і підлітків у віці до 18 років. Є обмежений досвід застосування препарату у дітей при проведенні операцій по корекції косоокості.

Застосування препарату Вольтарен ® Офта в I і II триместрах вагітності та в період лактації можливо тільки в тому випадку, коли передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плоду або дитини.

Диклофенак не слід застосовувати в III триместрі вагітності в зв'язку з можливим пригніченням скорочувальної здатності матки і передчасним закриттям артеріальної протоки у плода.

В експериментальних дослідженнях негативний вплив диклофенаку на перебіг вагітності, ембріональний і постанатальное розвиток встановлено не було. Клінічні дослідження по застосуванню диклофенаку у вагітних пацієнток не проводилися.

При застосуванні матір'ю, яка годує таблеток диклофенаку всередину в дозі, еквівалентній 50 мл 0.1% очних крапель Вольтарен ® Офта, з грудним молоком виділялося незначне слідові кількості препарату, не надає небажаного впливу на дитину.

Протизапальну дію НПЗЗ, включаючи диклофенак, може ускладнювати діагностику очних інфекційних процесів. Пацієнтам з інфекцією очей або при потенційний ризик її розвитку слід призначати препарат разом з відповідною антибактеріальною терапією.

Препарат застосовують тільки після зняття контактних лінз. Встановлювати контактні лінзи слід не раніше, ніж через 15 хвилин після закапування.

Очні краплі Вольтарен ® Офта містять як консервант бензаклонія хлорид, який може викликати подразнення очей і змінювати колір м'яких контактних лінз.

До складу очних крапель Вольтарен ® Офта входить циклодекстрин (ЦД) і гідроксипропил -? - циклодекстрин (ДП -? - ЦД). ЦД збільшує розчинність в воді деяких ліпофільних водонерозчинних лікарських засобів. Передбачається, що ЦД відіграє роль переносника, який утримує молекули гідрофобних лікарських засобів в розчиненому стані і доставляє їх до біологічних мембран.

При розтині оригінальної упаковки порушується стерильність крапельниці. Для запобігання забруднення розчину препарату при закапуванні пацієнтам слід уникати контакту кінчика крапельниці з оком і шкірою.

Притиснення нижньої слізної точки або закриття очей протягом 3 хвилин після закапування в кон'юнктивальний мішок зменшує потрапляння диклофенаку в системний кровотік, що сприяє більш ефективному місцевому дії препарату і зниження частоти розвитку системних побічних ефектів.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

У пацієнтів під час терапії препаратом Вольтарен ® Офта можливо затуманення зору, що надає негативний вплив на здатність керувати автотранспортом і працювати з механізмами. При появі таких симптомів пацієнту слід відмовитися від керування автомобілем або роботи з механізмами до повного зникнення зорових порушень.

Дані про передозування препарату Вольтарен ® Офта відсутні.

Очні краплі Вольтарен ® Офта безпечні при випадковому прийомі всередину, оскільки в 5 мл розчину міститься 5 мг диклофенаку (3% від максимальної пероральної добової дози диклофенаку для дорослих).

Слід дотримуватися обережності при застосуванні препарату Вольтарен ® Офта разом з ГКС у пацієнтів з вираженим корнеального запаленням, оскільки закопування в кон'юнктивальну порожнину НПЗЗ, включаючи диклофенак, разом з ГКС у пацієнтів з вираженим корнеального запаленням може призводити до прогресування ураження рогівки.

При необхідності препарат можна застосовувати одночасно з іншими очними краплями: антибіотиками і бета-адреноблокаторами. При цьому перерва між аплікаціями повинен бути не менше 5 хв для запобігання вимивання діючих речовин наступними дозами.

Даних про зниження згортання крові у пацієнтів на тлі лікування препаратом Вольтарен ® Офта немає. Однак теоретично при застосуванні препарату Вольтарен ® Офта разом з лікарськими засобами, що знижують згортання крові, або у пацієнтів з зниженим згортанням крові час кровотечі може зростати.

Препарат відпускається за рецептом.

Препарат слід зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 ° С. Термін придатності - 2 роки.

Після відкриття флакона препарат слід використати протягом 1 міс.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

83 − 75 =