Офломелід відгуки

Мазь «Офломелід»: відгуки пацієнтів, інструкція із застосування, аналоги препарату і ціна

Одним з ефективних антибактеріальних засобів для зовнішнього застосування, що входять в групу фторхінолонів і надають протизапальний, протимікробний, що регенерує, місцевоанестезуючий ефект, є мазь «Офломелід9raquo ;. Відгуки про препарат пацієнти залишають переважно позитивні. Детальніше про даний засобі поговоримо в статті.

В 1 г мазі «Офломелід9raquo; міститься:

Допоміжними речовинами кошти виступають: макрогол 400 (низькомолекулярний поліетиленгліколь 400, поліетиленоксид 400), макрогол 1500 (низькомолекулярний поліетиленгліколь 1500, поліетиленоксид 1500), метилпарагідроксибензоат (метилпарабен або нипагин), пропіленгліколь, пропілпарагідроксибензоат (пропілпарабен або ніпазол).

Мазь «Офломелід9raquo; містить речовини, які надають наступну дію:

 • Офлоксацин - ефективне протимікробний засіб, що володіє широким спектром дії. Під його впливом блокується ДНК-гіраза в бактеріальних клітинах. Речовина активно по відношенню до різних мікроорганізмів: внутрішньоклітинних, грамнегативних і грампозитивних.
 • Метилурацил - речовина, під дією якого стимулюється репарація тканин. Під його впливом прискорюється клітинна регенерація в тканинах, зростання тканини, її грануляційної дозрівання, епітелізація.
 • Лідокаїн - володіє местноанестезирующим ефектом в результаті блокади Na + -каналів, попереджає генерацію імпульсів в закінченнях нейронів і перешкоджає їх проведенню по нервових волокнах. При зовнішньому використанні речовина розширює судини, не надаючи при цьому місцевоподразнюючої дії.

Мазь «Офломелід9raquo; (Інструкція із застосування буде описана нижче) застосовують при гнійних ранах з різною етіологією і локалізацією в гнійно-некротичному періоді раневого процесу, в тому числі при яскраво вираженому больовому синдромі. Показаннями до застосування медикаменту є:

 • інфіковані опіки (2-4-го ступеня);
 • трофічні виразки;
 • пролежні;
 • посттравматичні і післяопераційні свищі і рани;
 • рани після хірургічного усунення карбункулів, фурункулів, ліпом, нагноившихся атером, гідраденіти, флегмон, абсцесів.

Однак не займайтеся самолікуванням, це може негативним чином позначитися на вашому самопочутті. Використання будь-якого медикаменту, препарату «Офломелід9raquo; в тому числі, починайте тільки після консультації з фахівцем.

Ті пацієнти, які застосовували мазь «Офломелід9raquo ;, відгуки залишають переважно позитивні. У них зазначається, що медикамент:

 • дійсно надає не тільки регенеруючу, але і протимікробну дію;
 • рани загоює в короткі терміни;
 • ефективно усуває набряк і знімає хворобливі відчуття;
 • економно витрачається.

Мазь «Офломелід9raquo ;: інструкція із застосування

Застосовують препарат зовнішньо, 1 раз на добу, не менше 1-2 тижнів. Рани та опіки спочатку обробляють стандартним способом, потім безпосередньо на поверхню рани наносять мазь «Офломелід9raquo; тонким шаром і зверху покривають стерильною пов'язкою. Можна засіб наносити на марлеву пов'язку і накладати на уражену ділянку шкіри. Після хірургічної чистки гнійних ран тампони просочують маззю і пухко заповнюють ними порожнину, в Свищева ходи вводять турунди з маззю.

При гнійних ранах ліки «Офломелід9raquo; використовують 1 раз на добу, при опіках (залежно від кількості гнійного вмісту) медикамент застосовують за призначенням лікаря кожен день або ж тільки 2-3 рази в тиждень. Максимальна доза препарату на добу - 100 г.

На тривалість лікування впливає динаміка очищення рани від гнійного вмісту і терміни купірування запального процесу.

Препарат «Офломелід9raquo; (Мазь): аналоги

На сьогоднішній день структурних аналогів препарату, мають таку саму діючу речовину, не існує. Замінити ліки допоможе лікар, підібравши медикамент з іншим діючою речовиною, але з такими ж властивостями. Це можуть бути такі препарати: «Вітон9raquo ;,« Ванкоцін9raquo ;, «Ксімедон9raquo ;,« Десітін9raquo ;, «Стелланін9raquo ;,« Лемод9raquo ;.

Мазь «Офломелід9raquo; може викликати алергічні реакції. Ліків, які б не чинили побічної дії на організм, практично не існує. Небажані явища розвиваються, як правило, при використанні більш високих доз медикаменту, застосуванні препарату протягом тривалого часу, одночасному прийомі декількох ліків. Також не виключена індивідуальна непереносимість конкретного компонента ліків. При будь-яких відхиленнях від норми необхідно негайно припинити застосування медикаменту і проконсультуватися з лікарем щодо подальшого лікування.

Випадки передозування даним препаратом на сьогоднішній день не виявлено. Також відомі випадки взаємодії медикаменту «Офломелід9raquo; з іншими лікарськими препаратами, які б стали причиною зниження безпеки та ефективності застосовуваного ліки.

Мазь «Офломелід9raquo; не можна використовувати для дітей і підлітків, які не досягли 18 років, а також при:

 • вагітності;
 • грудному вигодовуванні;
 • підвищеній чутливості до компонентів засобу.

Багато ліків можуть чинити негативний вплив на плід і навіть стати причиною вад розвитку майбутньої дитини. Прийняті медикаменти разом з молоком проникають в організм немовляти і впливають на нього. З цієї причини вагітним жінкам і жінкам в період лактації застосовувати ліки необхідно особливо обережно і виключно за рекомендацією лікаря.

Умови зберігання медикаменту «Офломелід9raquo;

Ліки повинні зберігатися в місці, захищеному від проникнення прямих сонячних променів і недоступному для дітей, при температурі не вище 15-20 ° C. Годен препарат протягом двох років з дня виготовлення.

Ні в якому разі не використовуйте медикаменти, у яких закінчився термін придатності. Такі препарати не нададуть належного терапевтичного ефекту, а в деяких випадках можуть завдати непоправної шкоди організму.

Отже, скільки коштує препарат «Офломелід9raquo; (Мазь)? Ціна медикаменту коливається в межах 100 рублів за 30 г. Відпускається препарат за рецептом.

Від порізів, опіків та інших уражень шкіри не застрахований ніхто. У такій ситуації дуже важливо вчасно почати лікування правильно підібраним ліками. Це буде гарантувати швидке одужання з мінімальними наслідками. Одним з якісних медикаментів, що дозволяють в короткі терміни значно поліпшити стан пацієнта, є мазь «Офломелід9raquo ;. Такий засіб має бути в кожній аптечці. Будьте здорові!

ОФЛОМЕЛІД

Мазь для зовнішнього застосування білого або майже білого кольору.

Допоміжні речовини: макрогол 1500 (поліетиленоксид 1500, поліетиленгліколь низькомолекулярний 1500), макрогол 400 (поліетиленоксид 400, поліетиленгліколь низькомолекулярний 400), пропіленгліколь, метилпарагідроксибензоат (ніпагін або метилпарабен), пропілпарагідроксибензоат (ніпазол або пропілпарабен).

30 г - туби алюмінієві (1) - пачки картонні.

200 г - банки полімерні.

400 г - банки полімерні.

1000 г - банки полімерні.

1000 г - банки темного скла.

2000 р - банки темного скла.

Комбінований препарат, має протимікробну, протизапальну, місцевоанестезуючу, регенеруючу дію.

офлоксацин - протимікробний засіб широкого спектру дії з групи фторхінолонів. Виявляє бактерицидну дію за рахунок блокади ДНК-гірази в бактеріальних клітинах. Має високу активність відносно грампозитивних мікроорганізмів: Staphylococcus spp. (В т.ч. Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis), Streptococcus spp .; грамнегативнихмікроорганізмів: Pseudomonas aeruginosa, Acinetobacter spp., Escherichia coli, Klebsiella spp., Proteus spp., Enterobacter spp., Citrobacter spp .; анаеробів: Propionibacterium acnes; внутрішньоклітинних мікроорганізмів: Chlamydia spp. (В т.ч. Chlamydia trachomatis), Legionella spp., Mycoplasma spp.

метилурацил - стимулятор репарації тканин. Має анаболічну активність. Прискорює процеси клітинної регенерації в ранах, прискорюючи зростання і грануляційної дозрівання тканини і епітелізацію.

лідокаїн надає місцевоанестезуючу дію внаслідок блокади натрієвих каналів, що перешкоджає генерації імпульсів у закінченнях чутливих нейронів і проведенню імпульсів по нервових волокнах. При зовнішньому застосуванні розширює судини, не чинить місцевоподразнюючої дії.

Водорастворимую гидрофильную (гіперосмолярну) основу мазі складає суміш поліетиленоксид (поліетіленгліколей) з молекулярною масою 400 і 1500, що забезпечує дегидратирующее (вологопоглинаючого) дію на тканини, в 20 разів перевершує за силою гіперосмотичним дію 10% розчину натрію хлориду.

Інфіковані гнійні рани різної локалізації та етіології в першій (гнійно-некротичної) фазі ранового процесу, в т.ч. супроводжуються вираженим больовим синдромом:

- інфіковані опіки II-IV ступеня;

- післяопераційні і посттравматичні рани і свищі;

- рани після розтину абсцесів, флегмон, після хірургічної обробки абсцедирующих фурункулів, карбункулів, гідраденіти, нагноившихся атером, ліпом.

- дитячий і підлітковий вік до 18 років;

- підвищена чутливість до компонентів препарату.

Препарат застосовують зовнішньо, 1 раз / добу протягом 1-2 тижнів. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 100 г мазі. Тривалість лікування залежить від динаміки очищення ран від гнійного ексудату і строків купірування запального процесу.

Після стандартної обробки ран і опіків мазь наносять безпосередньо на ранову поверхню тонким шаром (після цього накладають стерильну марлеву пов'язку) або на марлеву пов'язку з наступною аплікацією на вогнище ураження.

Тампонами, просоченими маззю, пухко заповнюють порожнини гнійних ран після їх хірургічної обробки, а марлеві турунди з маззю вводять в Свищева ходи.

при лікуванні інфікованих опіків препарат застосовують щодня або 2-3 рази на тиждень в залежності від кількості гнійних виділень.

Не виявлено випадків взаємодії з лікарськими засобами, які привели б до зменшення ефективності та безпеки застосовуваних препаратів.

Препарат слід зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від 15 ° C до 25 ° C. Термін придатності - 2 роки.

Щоб задати питання про роботу проекту або зв'язатися з редакцією, скористайтеся цією формою.

Офломелід

Дмитро Сидельников 20 червня 2015

Опис і інструкція препарату Офломелід

Офломелід - лікарський протимікробний засіб зовнішнього застосування.

Це багатокомпонентна мазь, яку виготовляють на основі Офлоксацину, метилурацил та лідокаїну гідрохлорид:

 • Офлоксацин має широкий спектр антимікробної дії, справляється з багатьма мікроорганізмами, навіть стійкими до інших антибіотиків.
 • Метилурацил інтенсивний стимулятор відновлення структури тканин організму і зростання. Він широко застосовується для прискорення відновлення тканин, росту клітин, набору м'язової маси і загоєння післяопераційних швів.
 • Лідокаїн - місцевий знеболювальний засіб.

Завдяки комбінованому потужного впливу, Офломелід має широке застосування.

 • інфіковані гнійні рани;
 • опіки II-IV ступеня;
 • трофічні виразки;
 • рани і свищі післяопераційні, посттравматичні і після розтину абсцесів;
 • пролежні.

Офломелід не можна приймати при підвищеній чутливості, а також вагітним і годуючим жінкам, не застосовується він в педіатричній практиці - до 18-річного віку.

Побічних ефектів, за винятком алергічних реакцій, у даного препарату не виявлено.

 • цефотаксим;
 • Бепантен плюс;
 • Ируксол;
 • Колхурі;
 • Лемод;
 • Стелланін;
 • Метросептол.

Відгуки про Офломеліде тільки хороші:

 • Чарівний засіб;
 • Шокуючі результати !;
 • Це засіб, про який ми хірурги довго мріяли.

До його переваг пацієнти відносять:

 • швидке загоєння будь-яких ран і опіків;
 • знімає почервоніння;
 • має разогревающие властивості;
 • слабовиражений запах;
 • приємна текстура;
 • відсутність дискомфорту при використанні;
 • немає побічних ефектів;
 • добре всмоктується;
 • відсутність взаємодії з іншими лікувальними препаратами;
 • не закупорює пори;
 • тривалий термін придатності;
 • невисока ціна.

Дуже багато захоплених відгуків, всі вони підтверджують високу ефективність Офломеліда:

 • Це чарівний засіб для загоєння будь-яких ран, навіть дуже глибоких. Уже через день його застосування рани на ногах почали затягуватися, а на четвертий день вони повністю зникли. Тепер ця мазь завжди буде в моїй аптечці.

До недоліків деякі пацієнти віднесли його жирну структуру, є скарги, що при нанесенні на шкіру розтікається.

Тюбик Офломеліда (30 р) коштує від 103 до 188 р.

Відгуки та коментарі

Відгуки

 • 1 Катерина Ручкина

Нових коментарів: 11

 • 2

  Нових коментарів: 8

 • 3 Катерина Ручкина

  Нових коментарів: 8

 • 4

  Нових коментарів: 7

 • 5 Катерина Ручкина

  Нових коментарів: 6

 • 6

  Нових коментарів: 6

 • 7

 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  + 56 = 59