Офломелід мазь

Мазь «Офломелід»: відгуки пацієнтів, інструкція із застосування, аналоги препарату і ціна

Одним з ефективних антибактеріальних засобів для зовнішнього застосування, що входять в групу фторхінолонів і надають протизапальний, протимікробний, що регенерує, місцевоанестезуючий ефект, є мазь «Офломелід9raquo ;. Відгуки про препарат пацієнти залишають переважно позитивні. Детальніше про даний засобі поговоримо в статті.

В 1 г мазі «Офломелід9raquo; міститься:

Допоміжними речовинами кошти виступають: макрогол 400 (низькомолекулярний поліетиленгліколь 400, поліетиленоксид 400), макрогол 1500 (низькомолекулярний поліетиленгліколь 1500, поліетиленоксид 1500), метилпарагідроксибензоат (метилпарабен або нипагин), пропіленгліколь, пропілпарагідроксибензоат (пропілпарабен або ніпазол).

Мазь «Офломелід9raquo; містить речовини, які надають наступну дію:

 • Офлоксацин - ефективне протимікробний засіб, що володіє широким спектром дії. Під його впливом блокується ДНК-гіраза в бактеріальних клітинах. Речовина активно по відношенню до різних мікроорганізмів: внутрішньоклітинних, грамнегативних і грампозитивних.
 • Метилурацил - речовина, під дією якого стимулюється репарація тканин. Під його впливом прискорюється клітинна регенерація в тканинах, зростання тканини, її грануляційної дозрівання, епітелізація.
 • Лідокаїн - володіє местноанестезирующим ефектом в результаті блокади Na + -каналів, попереджає генерацію імпульсів в закінченнях нейронів і перешкоджає їх проведенню по нервових волокнах. При зовнішньому використанні речовина розширює судини, не надаючи при цьому місцевоподразнюючої дії.

Мазь «Офломелід9raquo; (Інструкція із застосування буде описана нижче) застосовують при гнійних ранах з різною етіологією і локалізацією в гнійно-некротичному періоді раневого процесу, в тому числі при яскраво вираженому больовому синдромі. Показаннями до застосування медикаменту є:

 • інфіковані опіки (2-4-го ступеня);
 • трофічні виразки;
 • пролежні;
 • посттравматичні і післяопераційні свищі і рани;
 • рани після хірургічного усунення карбункулів, фурункулів, ліпом, нагноившихся атером, гідраденіти, флегмон, абсцесів.

Однак не займайтеся самолікуванням, це може негативним чином позначитися на вашому самопочутті. Використання будь-якого медикаменту, препарату «Офломелід9raquo; в тому числі, починайте тільки після консультації з фахівцем.

Ті пацієнти, які застосовували мазь «Офломелід9raquo ;, відгуки залишають переважно позитивні. У них зазначається, що медикамент:

 • дійсно надає не тільки регенеруючу, але і протимікробну дію;
 • рани загоює в короткі терміни;
 • ефективно усуває набряк і знімає хворобливі відчуття;
 • економно витрачається.

Мазь «Офломелід9raquo ;: інструкція із застосування

Застосовують препарат зовнішньо, 1 раз на добу, не менше 1-2 тижнів. Рани та опіки спочатку обробляють стандартним способом, потім безпосередньо на поверхню рани наносять мазь «Офломелід9raquo; тонким шаром і зверху покривають стерильною пов'язкою. Можна засіб наносити на марлеву пов'язку і накладати на уражену ділянку шкіри. Після хірургічної чистки гнійних ран тампони просочують маззю і пухко заповнюють ними порожнину, в Свищева ходи вводять турунди з маззю.

При гнійних ранах ліки «Офломелід9raquo; використовують 1 раз на добу, при опіках (залежно від кількості гнійного вмісту) медикамент застосовують за призначенням лікаря кожен день або ж тільки 2-3 рази в тиждень. Максимальна доза препарату на добу - 100 г.

На тривалість лікування впливає динаміка очищення рани від гнійного вмісту і терміни купірування запального процесу.

Препарат «Офломелід9raquo; (Мазь): аналоги

На сьогоднішній день структурних аналогів препарату, мають таку саму діючу речовину, не існує. Замінити ліки допоможе лікар, підібравши медикамент з іншим діючою речовиною, але з такими ж властивостями. Це можуть бути такі препарати: «Вітон9raquo ;,« Ванкоцін9raquo ;, «Ксімедон9raquo ;,« Десітін9raquo ;, «Стелланін9raquo ;,« Лемод9raquo ;.

Мазь «Офломелід9raquo; може викликати алергічні реакції. Ліків, які б не чинили побічної дії на організм, практично не існує. Небажані явища розвиваються, як правило, при використанні більш високих доз медикаменту, застосуванні препарату протягом тривалого часу, одночасному прийомі декількох ліків. Також не виключена індивідуальна непереносимість конкретного компонента ліків. При будь-яких відхиленнях від норми необхідно негайно припинити застосування медикаменту і проконсультуватися з лікарем щодо подальшого лікування.

Випадки передозування даним препаратом на сьогоднішній день не виявлено. Також відомі випадки взаємодії медикаменту «Офломелід9raquo; з іншими лікарськими препаратами, які б стали причиною зниження безпеки та ефективності застосовуваного ліки.

Мазь «Офломелід9raquo; не можна використовувати для дітей і підлітків, які не досягли 18 років, а також при:

 • вагітності;
 • грудному вигодовуванні;
 • підвищеній чутливості до компонентів засобу.

Багато ліків можуть чинити негативний вплив на плід і навіть стати причиною вад розвитку майбутньої дитини. Прийняті медикаменти разом з молоком проникають в організм немовляти і впливають на нього. З цієї причини вагітним жінкам і жінкам в період лактації застосовувати ліки необхідно особливо обережно і виключно за рекомендацією лікаря.

Умови зберігання медикаменту «Офломелід9raquo;

Ліки повинні зберігатися в місці, захищеному від проникнення прямих сонячних променів і недоступному для дітей, при температурі не вище 15-20 ° C. Годен препарат протягом двох років з дня виготовлення.

Ні в якому разі не використовуйте медикаменти, у яких закінчився термін придатності. Такі препарати не нададуть належного терапевтичного ефекту, а в деяких випадках можуть завдати непоправної шкоди організму.

Отже, скільки коштує препарат «Офломелід9raquo; (Мазь)? Ціна медикаменту коливається в межах 100 рублів за 30 г. Відпускається препарат за рецептом.

Від порізів, опіків та інших уражень шкіри не застрахований ніхто. У такій ситуації дуже важливо вчасно почати лікування правильно підібраним ліками. Це буде гарантувати швидке одужання з мінімальними наслідками. Одним з якісних медикаментів, що дозволяють в короткі терміни значно поліпшити стан пацієнта, є мазь «Офломелід9raquo ;. Такий засіб має бути в кожній аптечці. Будьте здорові!

Офломелід

Офломелід: інструкція із застосування і відгуки

Латинська назва: Oflomelide

Діюча речовина: Офлоксацин + Метилурацил + Лідокаїну гідрохлорид (Ofloxacine + Metyluracil + Lidocaine)

Виробник: Синтез ВАТ (Росія)

Актуалізація опису і фото: 15.11.2017

Ціни в аптеках: від 96 руб.

Офломелід - комбіноване протимікробний засіб для зовнішнього застосування.

Лікарська форма Офломеліда - біла або майже біла мазь для зовнішнього застосування (в алюмінієвих тубах і закупорених пластмасовими кришками банках з оранжевого скла по 30, 50 і 100 г, в полімерних банках з контролем першого розкриття по 200 і 400 г; кожна туба / банку в картонній пачці; упаковка для стаціонарів: полімерні банки з контролем першого розкриття по 200 і 400 г, полімерні банки з нагвинчується кришкою по 1000 г, закупорені пластмасовими кришками банки з помаранчевого скла по 1000 і 2000 р).

Зміст активних речовин в 100 г мазі:

 • метилурацил (метилурацил) - 4 г;
 • лідокаїну гідрохлориду моногідрат - 3 г (в перерахунку на лідокаїну гідрохлорид);
 • офлоксацин - 1 м

Додаткові компоненти: макрогол-1500 (поліетиленгліколь низькомолекулярний-1500, поліетиленоксид-1500), пропілпарагідроксибензоат (ніпазол або пропілпарабен), метилпарагідроксибензоат (ніпагін або метилпарабен), пропіленгліколь, макрогол-400 (поліетиленгліколь низькомолекулярний-400, поліетиленоксид-400).

Офломелід - препарат комбінованого складу з протимікробну, местноанестезирующим, протизапальну і регенерує дією.

Гідрофільну (водорастворимую) і гіперосмолярну основу мазі складає суміш поліетиленоксид (поліетіленгліколей) з молекулярною масою 400 і 1500 (ВЕО-400 і ПЕО-1500 або ПЕГ-400 і ПЕГ-1500). Вона забезпечує вологопоглинаючого (дегидратирующее) і осмотичний вплив препарату на тканини, в 20 разів перевершує за силою дії розчин натрію хлориду 10%, що триває до 18-20 годин.

Активні речовини препарату: офлоксацин, метилурацил і лідокаїн.

Являє собою протимікробний засіб з групи фторхінолонів, має широкий спектр дії. Надає бактерицидний ефект за рахунок блокади в бактеріальних клітинах ферменту ДНК-гірази, яка необхідна для транскрипції, реплікації, рекомбінації і репарації бактеріальної ДНК. Внаслідок інгібування цього ферменту розкручується і дестабілізується бактеріальна ДНК, що призводить до загибелі мікробної клітини.

Найбільш чутливими (мінімальна переважна концентрація < 0,5 мг / л) до офлоксацину є такі мікроорганізми:

 • грамнегативні аероби: Citrobacter spp. (Включаючи freundii), Campylobacter jejuni, Bordetella spp., Aeromonas hydrophila, Brucella spp., Vibrio spp. (Включаючи V. cholerae, V. parahaemolyticus), Salmonella spp., Yersinia spp. (Включаючи Y. enterocolitica), Serratia (включаючи S. marcescens), Providencia spp., Shigella spp. (Включаючи S. sonnei), Enterobacter spp. [В т. Ч. Enterobacter aerogenes, Enterobacter cloacae, Klebsiella spp. (Включаючи K. pneumonia), Plesiomonas spp., Haemophilus parainfluenzae, Haemophilus influenzae, Neisseria meningitides, Neisseria gonorrhoeae, Morganella morganii, Proteus spp. (P. mirabilis, indole + і indole - P. vulgaris), Haemophilus ducreyi, Escherichia coli, Moraxella (Branhamella) catarrhalis];
 • грампозитивні аероби: Staphylococcus aureus methi-S (метицилін штами), Staphylococcus coagulase negative (коагулазонегатівние стафілококи: S. haemolyticus, S. saprophyticus, S. hominis, S. epidermidis і ін.);
 • анаероби: Helicobacter pylori, Clostridium perfringens, Propionibacterium acnes;
 • інші: Mycoplasma spp. (Включаючи hominis), Legionella spp., Chlamydia trachomatis.

Помірно чутливі до офлоксацину наступні мікроорганізми: Mycobacterium tuberculosis, Acinetobacter spp. (Включаючи A. calcoaceticus), Chlamydia psittaci, Bacteroides fragilis, Mycobacterium leprae, Gardnerella vaginalis, Bacteroides urealyticus, Enterococcus faecalis, Ureaplasma urealyticum, пеніціллінчувствітельние штами анаеробних коків [в т. Ч. Streptococcus spp. (Включаючи S. pneumoniae, S. pyogenes, S. viridans), Pseudomonas spp. (Включаючи P. aeruginosa), Peptostreptococcus spp., Peptococcus spp.).

Наступні мікроорганізми стійкі (мінімальна переважна концентрація > 1 мг / л) до впливу офлоксацину: більшість штамів Enterococcus spp., Treponema pallidum, Acinetobacter baumannii, Nocardia spp. (Включаючи N. asteroids), Listeria monocytogenes, метицилін штами Staphylococcus aureus і Staphylococcus spp. (Staphylococci methi-R).

Є стимулятором репарації тканин. Покращує процес клітинної регенерації в ранах за рахунок прискорення зростання, грануляционного дозрівання тканини і епітелізації.

Є анестезуючу засобом, механізм дії якого обумовлений блокадою Na + -каналів, завдяки чому попереджається генерація імпульсів у закінченнях чутливих нейронів і проведення імпульсів по нервових волокнах.

При зовнішньому застосуванні лідокаїн розширює судини, при цьому не чинить місцевої подразнювальної дії.

Мазь Офломелід застосовується для лікування інфікованих ран різної природи походження та локалізації, що знаходяться в першій фазі раневого процесу (гнійно-некротичної).

Так, препарат призначають в наступних випадках: трофічні виразки, пролежні, інфіковані опіки II-IV ступенів, посттравматичні і післяопераційні свищі і рани, а також рани після розтину флегмони або абсцесів, після хірургічної обробки гідраденіти, ліпом, карбункулів, нагноившихся атером, абсцедирующих фурункулів та ін.

 • вік до 18 років;
 • вагітність і період лактації;
 • підвищена індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу мазі.

Інструкція по застосуванню Офломеліда: спосіб і дозування

Мазь Офломелід застосовують зовнішньо, при гнійних ранах - 1 раз на добу, при опіках - 1 раз на добу щодня або 2-3 рази на тиждень, що залежить від кількості гнійного ексудату.

Після стандартної обробки опіків і ран мазь необхідно тонким шаром наносити прямо на поверхню рани і закривати стерильною марлевою пов'язкою. Також можна наносити мазь на марлеву пов'язку і використовувати її в якості аплікації на вогнище ураження. У Свищева ходи вводять марлеві турунди з препаратом. Порожнинні гнійні рани після їх хірургічної обробки пухко заповнюють просоченими маззю тампонами.

У добу можна використовувати не більше 100 г мазі.

Тривалість лікування Офломелідом зазвичай становить 1-2 тижні, конкретна тривалість терапії визначається індивідуально в залежності від динаміки очищення ран від гнійних виділень і ефективності усунення запального процесу.

Згідно з інструкцією, Офломелід може викликати алергічні реакції.

Наслідки передозування при нанесенні препарату на шкірні покриви в надмірних кількостях не описані в інструкції до Офломеліду.

Вплив на здатність керувати автотранспортом і складними механізмами

При зовнішньому застосуванні компоненти Офломеліда не знижують швидкість реакцій і не впливають на здатність до концентрації уваги.

Застосування при вагітності та лактації

Протипоказано призначення Офломеліда вагітним і годуючим груддю жінкам.

Протипоказано призначення препарату дітям і підліткам у віці до 18 років.

Чи не надходили повідомлення про випадки лікарських взаємодій, внаслідок яких знизилася б ефективність і / або безпечність використаних одночасно препаратів.

Структурних аналогів Офломеліда немає.

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці з температурою 15-25 ° С.

Термін придатності - 4 роки. Мазь в банках після першого розтину можна зберігати не більше 3 місяців.

Відпускається за рецептом.

Травматологи, хірурги і комбустіологи (лікарі, що спеціалізуються в опіковій медицині) часто призначають Офломелід, оскільки вважають його ефективним засобом, що дозволяє запобігти інфікуванню і нагноєння ранових поверхонь.

Пацієнти також залишають позитивні відгуки про Офломеліде. На їхню думку, препарат швидко загоює рани і опіки, добре знеболює, зручний в застосуванні (т. К. Наноситься не частіше ніж один раз на добу), не робить побічних ефектів.

Ціна на Офломелід в залежності від обсягу туби / банки: 30 г - 90-180 рублів, 50 г - 130-220 рублів, 100 г - 275-365 рублів, 400 г - 770-1080 рублів.

Офломелід 30г мазь для зовнішнього застосування

Офломелід мазь 30 г

Офломелід мазь 30 г

Офломелід мазь д / наруж.прім. 30г n1

Офломелід мазь 50 г

Офломелід 50г мазь для зовнішнього застосування

Офломелід мазь 50 г

Освіта: Ростовський державний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа".

Інформація про препарат є узагальненою, надається в ознайомлювальних цілях і не замінює офіційну інструкцію. Самолікування небезпечно для здоров'я!

Більшість жінок здатне отримувати більше задоволення від споглядання свого красивого тіла в дзеркалі, ніж від сексу. Так що, жінки, прагнете до стрункості.

Люди, які звикли регулярно снідати, набагато рідше страждають ожирінням.

Робота, яка людині не до душі, набагато шкідливіше для його психіки, ніж відсутність роботи взагалі.

Найвища температура тіла була зафіксована у Уіллі Джонса (США), який надійшов до лікарні з температурою 46,5 ° C.

Під час роботи наш мозок витрачає багато енергії, рівне лампочці потужністю в 10 Ватт. Так що образ лампочки над головою в момент виникнення цікавої думки не так уже й далекий від істини.

Якби ваша печінка перестала працювати, смерть наступила б протягом доби.

Навіть якщо серце людини не б'ється, то він все одно може жити протягом тривалого проміжку часу, що і продемонстрував нам норвезький рибалка Ян Ревсдал. Його "мотор" зупинився на 4 години після того як рибалка заблукав і заснув в снігу.

Під час чхання наш організм повністю припиняє працювати. Навіть серце зупиняється.

За статистикою, по понеділках ризик отримання травм спини збільшується на 25%, а ризик серцевого нападу - на 33%. Будьте обережні.

Карієс - це найпоширеніше інфекційне захворювання в світі, змагатися з яким не може навіть грип.

Багато наркотики спочатку просувалися на ринку, як ліки. Героїн, наприклад, спочатку був виведений на ринок як ліки від дитячого кашлю. А кокаїн рекомендувався лікарями в якості анестезії і як засіб підвищує витривалість.

На ліки від алергії тільки в США витрачається більше 500 млн доларів на рік. Ви все ще вірите в те, що спосіб остаточно перемогти алергію буде знайдений?

У 5% пацієнтів антидепресант Кломіпрамін викликає оргазм.

Саме рідкісне захворювання - хвороба Куру. Хворіють їй тільки представники племені фор в Новій Гвінеї. Хворий помирає від сміху. Вважається, що причиною виникнення хвороби є поїдання людського мозку.

Згідно з дослідженнями ВООЗ щоденний півгодинна розмова по мобільному телефону збільшує ймовірність розвитку пухлини мозку на 40%.

В Італії є така традиція - напередодні Нового Року жителі цієї країни викидають старі речі. Вважається, що в Новому році щасливим стане той, хто позбудеться.

Від чого допомагає мазь Офломелід?

Офломелід - мазь з комбінованим складом, що застосовується для обробки інфікованих пошкоджень цілісності шкірних покривів. Комплексна дія забезпечує одночасно знезаражувальний, знеболюючий і регенерує. Мазь випускається в алюмінієвих тубах і банках зі скла по 30 г, 50 г і 1000 р

Дія негормонального препарату Oflomelide засноване на поєднанні декількох активних інгредієнтів:

Допоміжні компоненти мазі: макрогол 1500, 400, пріпіленгліколь, метил-і пропілпарагідроксибензоат. Випускається препарат у ємностях різного об'єму - по 30 і 50 мл в алюмінієвих тубах для приватного використання, і в великих полімерних банках для медичних установ - по 200, 400 мл, 1 і 2 л.

Препарат Офломелід допомагає при таких проблемах:

 • опіки 2-4 ступеня будь-якого походження (хімічні, термічні, сонячні опіки) з приєднанням інфекції;
 • трофічні виразки;
 • гнійні рани будь-якого походження, інфіковані, з вираженим больовим синдромом;
 • пролежні, в тому числі на початковій стадії некрозу і з наявністю гнійних виділень;
 • рани після хірургічного видалення фурункулів, вогнищ гидраденита, флегмон та ін .;
 • інфекційна екзема;
 • наслідки зробленого тату;
 • панарицій;
 • геморой, запалені вузли;
 • гнійні прищі;
 • післяопераційні рани і свищі;
 • абсцедирующий пародонтит в стоматології.

Ефект досягається за рахунок особливостей впливу кожного з трьох компонентів:

 • офлоксацин - протимікробний компонент з широким спектром активності. Дія надає за рахунок блокування синтезу білків ДНК клітин бактерій, через що вони гинуть. Чутливі до компоненту мікроорганізми: стафілокок, гідрофільна аеромонада, Бруцела, ентеробактерій, стрептокок, псевдомонади, протеус, хламідія, легионелла, мікоплазма;
 • гідрохлорид лідокаїну - компонент відповідає за місцеве знеболення шляхом перешкоди проведення імпульсів по нервових волокнах. Місцеве нанесення речовини викликає розширення судин, посилення припливу кисню і поліпшення живлення клітин;
 • метилурацил - стимулює процеси відновлення елементів тканин, прискорює загоєння ран, прискорює ріст і дозрівання грануляційної тканини. Широке застосування знаходить в хірургії для прискорення загоєння післяопераційних швів.

Комплексний препарат при нанесенні одночасно пригнічує активність патогенних мікроорганізмів, мінімізує запальний процес, прискорює процеси регенерації і має знеболюючу дію. Особливо цінується мазь за рахунок властивості швидко знімати почервоніння, набряклість, і відновлювати складні пошкодження.

Спосіб використання і дозування

Мазь Офломелід наносять зовнішньо на зону пошкодження після антисептичної обробки. Нанесення виробляють обережними рухами, тонким шаром, після чого допускається накладення стерильної пов'язки. Рекомендована періодичність обробки - 1 раз на добу протягом 1-2 тижнів в залежності від складності пошкодження. Опікові поверхні можуть оброблятися частіше - до трьох разів на день. В добу кількість нанесеного складу не повинна перевищувати 100 грам.

Якщо рани глибокі, їх закладають марлевими тампонами, просоченими маззю. У свищі вводять турунди з марлі, також оброблені препаратом. Доцільність продовження терапії встановлює лікар на підставі динаміки процесу загоєння.

Побічні дії і протипоказання

Побічні дії від коректного використання мазі спостерігаються рідко, зазвичай негативна реакція полягає в появі алергії з типовими симптомами (почервоніння, дерматит, свербіж, печіння). Відмовитися від використання мазі необхідно в наступних ситуаціях:

 • дітям у віці до 18-ти років;
 • під час вагітності;
 • період лактації;
 • індивідуальна непереносимість складових кошти.
 1. Інструкція до використання препарату не описує випадки взаємодії з іншими медичними засобами, але при проведенні комплексної терапії варто уважно стежити за своїм станом.
 2. В такому випадку цілісності шкірного покриву антибактеріальні компоненти активніше всмоктуються в кров, і можуть впливати на роботу інших ліків, що приймаються.
 3. У гінекології препарат не використовується, також не варто застосовувати мазь для обробки висипів при вітрянці.
 4. Термін придатності мазі складає 2 роки з дати виробництва, після чого її застосовувати заборонено навіть за умови збереження цілісності упаковки.

Повних структурних аналогів не існує, але в залежності від пріоритетів терапії лікар може замінити Офломелід препаратами з аналогічними властивостями:

 • Офлокаїн-Дарниця;
 • Левомеколь з хлорамфеніколом і метилурацилом;
 • Актовегін;
 • Рятувальник.

Віка: Мазь мене просто врятувала від опіку - все зажило дуже швидко. Мазала нею і руку після удару, хоча такого в інструкції не було, але загоєння теж помітно прискорилося!

Олег: Лікар призначив Офломелід для боротьби з серйозними пролежнями і лежачого родича. На подив, навіть така складна проблема стала менше турбувати.

Анастасія: Хороший комбінований препарат, допомагає у всіх своїх напрямках дії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

+ 76 = 78