Офломелід мазь інструкція із застосування

Офломелід - офіційна інструкція із застосування

для медичного застосування препарату

Торгова назва препарату: Офломелід ®

Лікарська форма: Мазь для зовнішнього застосування

активні речовини: офлоксацин - 1 г, метилурацил (метилурацил) - 4 г, лідокаїну гідрохлориду моногідрат (в перерахунку на лідокаїну гідрохлорид) - 3 г;

допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (ніпагін або метилпарабен), пропілпарагідроксибензоат (ніпазол або пропілпарабен), пропіленгліколь, макрогол-1500 (поліетиленгліколь низькомолекулярний-1500, поліетиленоксид-1500), макрогол-400 (поліетиленгліколь низькомолекулярний-400, поліетиленоксид-400).

опис: Мазь білого або майже білого кольору.

Фармакотерапевтична група: Протимікробну комбінований засіб

Офломелід ® комбінований препарат має протимікробну, протизапальну, місцевоанестезуючу, регенеруючу дію. Активними речовинами є офлоксацин, метилурацил і лідокаїн.

Офлоксацин протимікробний засіб широкого спектру дії з групи фторхінолонів. Виявляє бактерицидну дію за рахунок блокади ДНК-гірази в бактеріальних клітинах. Активний відносно грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів.

Метилурацил стимулятор репарації тканин. Має анаболічну активність.

Прискорює процеси клітинної регенерації в ранах, прискорюючи зростання і грануляційної дозрівання тканини і епітелізацію.

Лідокаїн чинить місцевоанестезуючу дію внаслідок блокади Na + -каналів, що перешкоджає генерації імпульсів у закінченнях чутливих нейронів і проведенню імпульсів по нервових волокнах. При зовнішньому застосуванні розширює судини, не чинить місцевоподразнюючої дії.

Основу мазі складає суміш поліетилен оксидів з молекулярної масою 400 і 1500, що забезпечує дегидратирующее дію на тканини в 20 разів перевершує за силою дії 10% розчин хлориду натрію.

Інфіковані рани різної локалізації та етіології в першій (гнійно-некротичної) фазі ранового процесу в т.ч. супроводжуються вираженим больовим синдромом (інфіковані опіки II-IV ст., пролежні, трофічні виразки, післяопераційні і посттравматичні рани і свищі, рани після розтину абсцесів, флегмон, після хірургічної обробки абсцедирующих фурункулів, карбункулів, гідраденіти, нагноившихся атером, ліпом і т.д .).

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату, вагітність, період лактації, дитячий вік до 18 років.

Зовнішньо, 1 раз на день протягом 1-2 тижнів. Після стандартної обробки ран і опіків мазь наносять безпосередньо на ранову поверхню тонким шаром (після чого накладають стерильну марлеву пов'язку) або на марлеву пов'язку з наступною аплікацією на вогнище ураження. Тампонами, просоченими маззю, пухко заповнюють порожнини гнійних ран після їх хірургічної обробки, а марлеві турунди з маззю вводять в Свищева ходи. При лікуванні гнійних ран мазь застосовують 1 раз на добу, при лікуванні опіків - щоденно або 2-3 рази на тиждень в залежності від кількості гнійних виділень. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 100 г. Тривалість лікування залежить від динаміки очищення ран від гнійного ексудату і строків купірування запального процесу. Алергічні реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не виявлено випадків взаємодії з лікарськими засобами, які привели б до зменшення ефективності та безпеки застосовуваних препаратів.

Мазь для зовнішнього застосування. По 30 г в туби алюмінієві. По 30 г, 50 г або 100 г у банки оранжевого скла.

Кожну тубу або банку по 30 г, 50 г, 100 г з інструкцією із застосування поміщають в пачку з картону. За 1000 р, 2000 р в банки оранжевого скла для стаціонару.

В захищеному від світла місці при температурі від 15 до 25 ° С.

Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Виробник / організація, яка бере претензії:

Відкрите акціонерне товариство "Акціонерне Курганське товариство медичних препаратів та виробів" Синтез "(ВАТ" Синтез ").

640008, Росія, м Курган, пр. Конституції, 7

Офломелід

Опис актуально на 11.07.2015

 • Латинська назва: Oflomelide
 • Код АТС D06BX
 • Діюча речовина: Офлоксацин + Метилурацил + Лідокаїну гідрохлорид (Ofloxacine + Metyluracil + Lidocaine)
 • Виробник: Синтез ВАТ (Росія)

Мазь Офломелід містить 3 активних компоненти:

Додаткові компоненти: метилпарагідроксибензоат, макрогол 400 і 1500, пропіленгліколь, пропілпарагідроксибензоат.

Біла мазь упакована в банки з полімеру (по 200 і 400 г), туби з алюмінію (по 30 г) і банки зі скла темного кольору (по 1000/2000 р). У пачці з картону знаходиться інструкція від виробника до рекомендацій і 1 туба / банку.

Медикамент з антимікробної, місцево знеболюючою, протизапальною і регенерує активностями, які забезпечуються входять до складу Офломеліда компонентами.

офлоксацин належить до групи фторхінолонів і надає антимікробний ефект, який проявляється у ставленні більшості мікроорганізмів. За рахунок блокади ферменту ДНК-гірази в мікробної клітині розвивається бактерицидний ефект. Лікарський засіб впливає на стафілококи, анаероби, хламідії, ешерихії коли, легіонелли, мікоплазми, псевдомонади, стрептококи, протеї та інші мікроорганізми.

Метіураціл здатний стимулювати регенеративні процеси в тканинах. виявляється анаболічні активність. Чинний компонент здатний прискорювати епітелізацію, Грануляційна тканинне дозрівання і зростання, прискорювати клітинні регенеративні процеси при ранових ушкодженнях.

лідокаїн відомий своїм місцево знеболюючим ефектом, який досягається за рахунок блокування натрієвих каналів і перешкоди імпульсної генерації в закінченнях нейронів чутливості. Активна речовина перешкоджає передачі больового імпульсу по нервових волокнах. Местнораздражающєє вплив не проявляється при зовнішньому застосуванні. Діюча речовина здатне розширювати просвіт судин.

Гіперосмолярну (гідрофільну), водорастворимую основу мазі представляє суміш поліетіленгліколей (поліетиленоксид), молекулярна маса яких становить 400-1500 одиниць. Основа забезпечує влагопоглощающий, дегідратувальний ефект при нанесенні на тканини. У порівнянні з розчином хлориду натрію (10%) сила гіперосмотичним впливу мазевої основи в 20 разів сильніше.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Виробником опис фармакодинамики і показники фармакокінетики не представлені.

Показання, застосування Офломеліда

Протимікробний засіб призначається при гнійних, інфікованих ранових ураженнях різної етіології і локалізації в гнійно-некротичної (першої) фазі ранового процесу, в тому числі при супутньому больовому синдромі:

 • трофічні виразки;
 • пролежні;
 • інфіковані опіки 2-4 ступеня;
 • рани після оперативного розтину флегмони і абсцесів;
 • після хірургічної обробки гідраденіти, карбункулів, абсцедирующих фурункулів, нагноившихся ліпом і атером;
 • посттравматичні і післяопераційні свищі і рани.
 • лактація;
 • вагітність;
 • індивідуальна гіперчутливість;
 • обмеження за віком - до 18 років.

Офломелід, інструкція із застосування (Спосіб і дозування)

Мазь застосовується тільки зовнішньо, кратність - 1 раз на добу, тривалість терапії 7-14 днів. Курс визначається в індивідуальному порядку в залежності від динаміки очищення ранових поверхонь від гнійних ексудатів, зменшення запального процесу. Максимально допустима виробником добова доза мазі - 100 мг.

Після обробки опікових і ранових поверхонь від бруду тонким шаром наносять мазь, після чого накладають марлеву стерильну пов'язку. Можливо накладення пов'язки з марлі з подальшою аплікацією на рановий вогнище.

При порожнинних гнійних ранах їх рекомендується пухко заповнювати спеціальними тампонами, просоченими маззю Офломелід. У Свищева ходи вводять турунди з марлі з маззю.

При інфікованих опікових ранах лікарський засіб наносять 2-3 рази на тиждень або частіше в залежності від обсягу гнійних виділень.

Виробником не описані випадки передозування при нанесенні медикаменту в великих кількостях на шкірні покриви.

Зміна ефективності самого Офломеліда і інших препаратів при їх одночасній терапії не зареєстровано. Лікарський засіб не впливає на безпеку інших медикаментів.

Мазь продається в спеціалізованих аптечних пунктах. Необхідно пред'являти фармацевту рецептурний бланк від лікаря.

Туби з алюмінію, банки з полімеру і скла можна транспортувати і зберігати при дотриманні температурного режиму (15-25 градусів).

особливі вказівки

Лікарський засіб не робить впливу на здатності пацієнта керувати складними механізмами, автотранспортом.

Структурні аналоги не розроблені.

Офломелід може застосовуватися в педіатричній практиці після досягнення 18 років.

вигодовування і вагітність - абсолютні протипоказання до застосування медикаменту (можливе попадання активних компонентів в системний кровотік при обробці ранових поверхонь).

Мазь активно призначається хірургами, травматологами, комбустіологами, тому що дозволяє в короткі терміни запобігти інфікуванню і нагноєння ранових поверхонь.

Пацієнти відзначають, що препарат зручний у застосуванні, не має специфічного запаху, добре знеболює і сприяє закриттю ран і опіків. Лікарський засіб добре допомагає при фурункульозі, трофічних виразках і пролежнях.

У Росії туба об'ємом 30 г коштує близько 100 рублів.

Вартість Офломеліда варіює залежно від регіону продажу, упаковки (туба / банку) і аптечної мережі.

WER.RU

Аптека ІФК

Освіта: Закінчила Башкирська державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». У 2011 році отримала диплом і сертифікат по Терапії. У 2012 році отримала 2 сертифікати і дипломи за «Функціональної діагностики» і «кардіології». У 2013 році пройшла курси по «Актуальним питанням оториноларингології в терапії». У 2014 році пройшла курси підвищення кваліфікації за фахом «Клінічна ехокардіографія» і курси за спеціальністю «Медична реабілітація».

Досвід роботи: З 2011 по 2014 рік працювала терапевтом і кардіологом в МБУЗ ​​Поліклініка №33 м Уфа. З 2014 року працює кардіологом і лікарем функціональної діагностики в МБУЗ ​​Поліклініка №33 м Уфа.

Я використовував мазь Офломелід для загоєння шраму після операції. Спочатку шов рубцеваться активно, гоївся. Зняли шви. Через пару днів помітив, що з-під кірки з'являється гній. Шов опух і тканину навколо теж. Піднялась температура. Офломелід купив відразу бо чув був про його ефективності. Все почуте виявилося правдою - за пару днів прімпененія мазь витягнула гній і шрам сформувався повністю.

За допомогою Офломеліда я врятувалася від нагноєння рани після падіння зі сходів. Як і всі нормальні люди я відразу рану обробила після події, але, мабуть, якась частина пилу або сміття залишилася і рана стала наривати. Тканина почервоніла, піднялася температура. Купила я Офломелід на другий день і не пошкодувала. Мазь варто мало, але загоює прямо на очах. Від рани за тиждень перев'язок практично не залишилося і сліду!

Мазь Офломелід прекрасно допомагає загоїти опікові рани. Я в минулому році з цим столнулась і дуже рада, що тоді мені попався Офломелід, інакше страшенно уявити, чим могло справа скінчитися. У мене рани від опіків НЕ підсихали. а стали плисти. З них почав виділятися гній (з-під корок). Я обробляла по кілька разів на день перекисом і мазала Офломелідом. За три дні мазь витягнула гній і рани почали рубцеваться.

Офломелідом мазала шов після операції. Спочатку все йшло за планом: шов став рубцеваться, набряк спав, почервоніння зійшло. Через якийсь час я зазначила, що шов став хворіти, причому біль була пульсуючою. Потім став виділятися гній. Я відразу купила Офломелід, вар мазь абсолютно недорого, знайти її можна в будь-якій аптеці. Мазь усунула проблему за лічені дні. Шов спух, почервоніння зійшла, гній Офломелід витягнув назовні.

Мені Офломелід допомагає при будь-яких травмах. Пару раз мала опіки і завжди ця мазь мене здорово виручала. Особливо, коли в рану потрапила інфекція і вона стала нагноюватися. Офломелід не створює жирної плівки на рані, швидко вбирається і загоює за лічені дні. Мазь витягнула гній з-під утворилася скоринки і підсушила. Тепер тримаю в аптечці на випадок травми. адже впевнена в ефективності кошти.

Понад рік тому у мене з'явився на нозі фурункул, який дуже хворів і не сходив. Мені розкрили оперативним шляхом і продезінфікували його вздовж і поперек, але чомусь через якийсь час рана стала наривати і було відчуття пульсації. Взяв в найближчій аптеці Офломелід і почав робити перев'язки. Дезинфікував рану три рази в день. Потім чекав поки рана висохне і намазував мазь.

Рік тому ця мазь мене просто врятувала. Я рубав дрова і маханул сокирою собі по руці. Рана була значна, але в лікарню їхати не хотів. Домашній догляд привів до інфікування і нагноєння. Звернувся до лікарні лише через 4 дні. Мені там почистили і обробили рану. Купив цю мазь з метою якнайшвидшого загоєння. Мазь дала результат через пару днів використання. Рана почала активно рубцеваться, больові відчуття стали на порядок менше. Через два тижні застосування від рани залишилися спогади у вигляді рожевого шраму.

Я злегка тюхтій, тому травми різного роду у мене бувають часто) Коли в черговий раз я примудрилася потрапити в ситуацію - обпекла зап'ястя молоком, опік вийшов такий, що довелося йти до лікаря, який і прописав мені Офломелід. Опік зажив швидко, хоч мазь дуже недорога. З моїм щастям тепер завжди ношу її з собою =)

Максі: Геп С, генотип 1а, лікуюся 7 тижнів, приймаю Рибавирин + альгерон + Sovriad. Перший місяць це.

Елла: П'ю мелатонін вже років 10, але допомагає він мені тільки в сочитании з седативними.

Інга: Корпоратив недавно був, їжі і алкоголю неймовірну кількість з'їла і випила. А через.

Олексій: Відмінний крем! Чи не гоївся післяопераційний шов майже 2 місяці. Почав мазати допомогло.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Офломелід мазь: інструкція, відгуки, ціна і аналоги

Мазь Офломелід відноситься до антибактеріальних і загоює засобів місцевої дії.

Її можна застосовувати проти різних запальних шкірних захворювань, від геморою і по ряду інших свідчень. Також усуває пролежні і трофічні виразки і застосовується для догляду за післяопераційними і посттравматичними ранами і свищами.

У цій статті ми розглянемо для чого лікарі призначають Офломелід, в тому числі інструкцію із застосування, аналоги і ціни на цей лікарський засіб в аптеках. Реальні ВІДГУКИ людей які вже скористалися маззю Офломелід можна прочитати в коментарях.

Мазь для зовнішнього застосування (іноді помилково називають крем або гель).

 • активні речовини: офлоксацин - 1 г, метилурацил (метилурацил) - 4 г, лідокаїну гідрохлориду моногідрат (в перерахунку на лідокаїну гідрохлорид) - 3 г;
 • допоміжні речовини: метилпарагідроксибензоат (ніпагін або метилпарабен), пропілпарагідроксибензоат (ніпазол або пропілпарабен), пропілентіколь, макрогол-1500 (поліетиленгліколь низькомолекулярний - 1500, поліетиленоксид-1500), макрогол-400 (поліетиленгліколь низькомолекулярний -400, поліетиленоксид-400).

Клініко-фармакологічна група: препарат з антибактеріальною, местноанестезирующим і поліпшує регенерацію тканин дією для зовнішнього застосування.

Мазь Офломелід призначена для зовнішнього застосування. Основні показання до використання препарату:

 • гнійні рани;
 • післяопераційне лікування фурункулів, флегмон і карбункулів;
 • офломелід від прищів гнійного характеру;
 • офломелід і трофічні виразки з гнійним виділенням;
 • опіки різного ступеня тяжкості, інфіковані патогенною мікрофлорою;
 • пролежні за умови початкової стадії некрозу тканин;
 • в комплексному лікуванні гемороїдальних вузлів.

Медикамент з антимікробної, місцево знеболюючою, протизапальною і регенерує активностями, які забезпечуються входять до складу Офломеліда компонентами.

 1. Лідокаїн відомий своїм місцево знеболюючим ефектом, який досягається за рахунок блокування натрієвих каналів і перешкоди імпульсної генерації в закінченнях нейронів чутливості. Активна речовина перешкоджає передачі больового імпульсу по нервових волокнах. Местнораздражающєє вплив не проявляється при зовнішньому застосуванні. Діюча речовина здатне розширювати просвіт судин.
 2. Метіураціл здатний стимулювати регенеративні процеси в тканинах. Виявляється анаболічні активність. Чинний компонент здатний прискорювати епітелізацію, грануляційна тканинне дозрівання і зростання, прискорювати клітинні регенеративні процеси при ранових ушкодженнях.
 3. Офлоксацин належить до групи фторхінолонів і надає антимікробний ефект, який проявляється у ставленні більшості мікроорганізмів. За рахунок блокади ферменту ДНК-гірази в мікробної клітині розвивається бактерицидний ефект. Лікарський засіб впливає на стафілококи, анаероби, хламідії, ешерихії коли, легіонелли, мікоплазми, псевдомонади, стрептококи, протеї та інші мікроорганізми.

Гіперосмолярну (гідрофільну), водорастворимую основу мазі представляє суміш поліетіленгліколей (поліетиленоксид), молекулярна маса яких становить 400-1500 одиниць. Основа забезпечує влагопоглощающий, дегідратувальний ефект при нанесенні на тканини. У порівнянні з розчином хлориду натрію (10%) сила гіперосмотичним впливу мазевої основи в 20 разів сильніше.

Згідно з інструкцією із застосування, Офломелід мазь застосовують зовнішньо, 1 раз / добу протягом 1-2 тижнів. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 100 г мазі. Тривалість лікування залежить від динаміки очищення ран від гнійного ексудату і строків купірування запального процесу.

 1. Після стандартної обробки ран і опіків мазь наносять безпосередньо на ранову поверхню тонким шаром (після цього накладають стерильну марлеву пов'язку) або на марлеву пов'язку з наступною аплікацією на вогнище ураження.
 2. Тампонами, просоченими маззю, пухко заповнюють порожнини гнійних ран після їх хірургічної обробки, а марлеві турунди з маззю вводять в Свищева ходи.

При лікуванні інфікованих опіків препарат застосовують щодня або 2-3 рази на тиждень в залежності від кількості гнійних виділень.

Відмовитися від використання мазі необхідно в наступних ситуаціях:

 • дітям у віці до 18-ти років;
 • під час вагітності;
 • період лактації;
 • індивідуальна непереносимість складових кошти.

Побічні дії від коректного використання мазі спостерігаються рідко, зазвичай негативна реакція полягає в появі алергії з типовими симптомами (почервоніння, дерматит, свербіж, печіння).

При зовнішньому застосуванні компоненти Офломеліда не знижують швидкість реакцій і не впливають на здатність до концентрації уваги.

Чи не надходили повідомлення про випадки лікарських взаємодій, внаслідок яких знизилася б ефективність і / або безпечність використаних одночасно препаратів.

Повних структурних аналогів не існує, але в залежності від пріоритетів терапії лікар може замінити Офломелід препаратами з аналогічними властивостями:

 • Офлокаїн-Дарниця;
 • Левомеколь з хлорамфеніколом і метилурацилом;
 • Актовегін;
 • Рятувальник.

Увага: використання аналогів має бути погоджено з лікарем.

Офломелід або Левомеколь: що краще?

Однозначної відповіді на це питання немає. Обидва препарати мають широкий спектр дії і область застосування. Та й позитивних відгуків про ефективність цих засобів однаково багато. Так що перед лікуванням краще проконсультуватися з фахівцем. Він підбере потрібне лікарський засіб, оцінивши тяжкість захворювання і рівень пошкодження тканин.

Середня ціна мазі Офломелід, в аптеках (Москва) 160 рублів.

Умови зберігання та термін придатності

Препарат слід зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі від 15 до 25 градусів за Цельсієм.

Препарат відпускається за рецептом.

У мене була біда рік тому після операції. Шви ніби як зняли, але рубець був усипаний гнійниками. Нагноєння при загоєнні - це неймовірна проблема. Я в домашніх умовах обробляла хлоргексидином і покривала марлевою пов'язкою з Офломелідом. Препарат витягує гнійні виділення з шва, і він рубцуется дуже швидко. За 3 тижні регулярних перев'язок шов було не впізнати. Рожевий рубець і не більше того.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

54 − 49 =