Офломелід мазь ціна

One more step

Please complete the security check to access stavropol.003ms.ru

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Cloudflare Ray ID: 3d7fcac565e62318 • Your IP: 2a02: c207: 2008: Додати 7822 :: 1 • Performance & security by Cloudflare

Офломелід

Офломелід: інструкція із застосування і відгуки

Латинська назва: Oflomelide

Діюча речовина: Офлоксацин + Метилурацил + Лідокаїну гідрохлорид (Ofloxacine + Metyluracil + Lidocaine)

Виробник: Синтез ВАТ (Росія)

Актуалізація опису і фото: 15.11.2017

Ціни в аптеках: від 96 руб.

Офломелід - комбіноване протимікробний засіб для зовнішнього застосування.

Лікарська форма Офломеліда - біла або майже біла мазь для зовнішнього застосування (в алюмінієвих тубах і закупорених пластмасовими кришками банках з оранжевого скла по 30, 50 і 100 г, в полімерних банках з контролем першого розкриття по 200 і 400 г; кожна туба / банку в картонній пачці; упаковка для стаціонарів: полімерні банки з контролем першого розкриття по 200 і 400 г, полімерні банки з нагвинчується кришкою по 1000 г, закупорені пластмасовими кришками банки з помаранчевого скла по 1000 і 2000 р).

Зміст активних речовин в 100 г мазі:

 • метилурацил (метилурацил) - 4 г;
 • лідокаїну гідрохлориду моногідрат - 3 г (в перерахунку на лідокаїну гідрохлорид);
 • офлоксацин - 1 м

Додаткові компоненти: макрогол-1500 (поліетиленгліколь низькомолекулярний-1500, поліетиленоксид-1500), пропілпарагідроксибензоат (ніпазол або пропілпарабен), метилпарагідроксибензоат (ніпагін або метилпарабен), пропіленгліколь, макрогол-400 (поліетиленгліколь низькомолекулярний-400, поліетиленоксид-400).

Офломелід - препарат комбінованого складу з протимікробну, местноанестезирующим, протизапальну і регенерує дією.

Гідрофільну (водорастворимую) і гіперосмолярну основу мазі складає суміш поліетиленоксид (поліетіленгліколей) з молекулярною масою 400 і 1500 (ВЕО-400 і ПЕО-1500 або ПЕГ-400 і ПЕГ-1500). Вона забезпечує вологопоглинаючого (дегидратирующее) і осмотичний вплив препарату на тканини, в 20 разів перевершує за силою дії розчин натрію хлориду 10%, що триває до 18-20 годин.

Активні речовини препарату: офлоксацин, метилурацил і лідокаїн.

Являє собою протимікробний засіб з групи фторхінолонів, має широкий спектр дії. Надає бактерицидний ефект за рахунок блокади в бактеріальних клітинах ферменту ДНК-гірази, яка необхідна для транскрипції, реплікації, рекомбінації і репарації бактеріальної ДНК. Внаслідок інгібування цього ферменту розкручується і дестабілізується бактеріальна ДНК, що призводить до загибелі мікробної клітини.

Найбільш чутливими (мінімальна переважна концентрація < 0,5 мг / л) до офлоксацину є такі мікроорганізми:

 • грамнегативні аероби: Citrobacter spp. (Включаючи freundii), Campylobacter jejuni, Bordetella spp., Aeromonas hydrophila, Brucella spp., Vibrio spp. (Включаючи V. cholerae, V. parahaemolyticus), Salmonella spp., Yersinia spp. (Включаючи Y. enterocolitica), Serratia (включаючи S. marcescens), Providencia spp., Shigella spp. (Включаючи S. sonnei), Enterobacter spp. [В т. Ч. Enterobacter aerogenes, Enterobacter cloacae, Klebsiella spp. (Включаючи K. pneumonia), Plesiomonas spp., Haemophilus parainfluenzae, Haemophilus influenzae, Neisseria meningitides, Neisseria gonorrhoeae, Morganella morganii, Proteus spp. (P. mirabilis, indole + і indole - P. vulgaris), Haemophilus ducreyi, Escherichia coli, Moraxella (Branhamella) catarrhalis];
 • грампозитивні аероби: Staphylococcus aureus methi-S (метицилін штами), Staphylococcus coagulase negative (коагулазонегатівние стафілококи: S. haemolyticus, S. saprophyticus, S. hominis, S. epidermidis і ін.);
 • анаероби: Helicobacter pylori, Clostridium perfringens, Propionibacterium acnes;
 • інші: Mycoplasma spp. (Включаючи hominis), Legionella spp., Chlamydia trachomatis.

Помірно чутливі до офлоксацину наступні мікроорганізми: Mycobacterium tuberculosis, Acinetobacter spp. (Включаючи A. calcoaceticus), Chlamydia psittaci, Bacteroides fragilis, Mycobacterium leprae, Gardnerella vaginalis, Bacteroides urealyticus, Enterococcus faecalis, Ureaplasma urealyticum, пеніціллінчувствітельние штами анаеробних коків [в т. Ч. Streptococcus spp. (Включаючи S. pneumoniae, S. pyogenes, S. viridans), Pseudomonas spp. (Включаючи P. aeruginosa), Peptostreptococcus spp., Peptococcus spp.).

Наступні мікроорганізми стійкі (мінімальна переважна концентрація > 1 мг / л) до впливу офлоксацину: більшість штамів Enterococcus spp., Treponema pallidum, Acinetobacter baumannii, Nocardia spp. (Включаючи N. asteroids), Listeria monocytogenes, метицилін штами Staphylococcus aureus і Staphylococcus spp. (Staphylococci methi-R).

Є стимулятором репарації тканин. Покращує процес клітинної регенерації в ранах за рахунок прискорення зростання, грануляционного дозрівання тканини і епітелізації.

Є анестезуючу засобом, механізм дії якого обумовлений блокадою Na + -каналів, завдяки чому попереджається генерація імпульсів у закінченнях чутливих нейронів і проведення імпульсів по нервових волокнах.

При зовнішньому застосуванні лідокаїн розширює судини, при цьому не чинить місцевої подразнювальної дії.

Мазь Офломелід застосовується для лікування інфікованих ран різної природи походження та локалізації, що знаходяться в першій фазі раневого процесу (гнійно-некротичної).

Так, препарат призначають в наступних випадках: трофічні виразки, пролежні, інфіковані опіки II-IV ступенів, посттравматичні і післяопераційні свищі і рани, а також рани після розтину флегмони або абсцесів, після хірургічної обробки гідраденіти, ліпом, карбункулів, нагноившихся атером, абсцедирующих фурункулів та ін.

 • вік до 18 років;
 • вагітність і період лактації;
 • підвищена індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу мазі.

Інструкція по застосуванню Офломеліда: спосіб і дозування

Мазь Офломелід застосовують зовнішньо, при гнійних ранах - 1 раз на добу, при опіках - 1 раз на добу щодня або 2-3 рази на тиждень, що залежить від кількості гнійного ексудату.

Після стандартної обробки опіків і ран мазь необхідно тонким шаром наносити прямо на поверхню рани і закривати стерильною марлевою пов'язкою. Також можна наносити мазь на марлеву пов'язку і використовувати її в якості аплікації на вогнище ураження. У Свищева ходи вводять марлеві турунди з препаратом. Порожнинні гнійні рани після їх хірургічної обробки пухко заповнюють просоченими маззю тампонами.

У добу можна використовувати не більше 100 г мазі.

Тривалість лікування Офломелідом зазвичай становить 1-2 тижні, конкретна тривалість терапії визначається індивідуально в залежності від динаміки очищення ран від гнійних виділень і ефективності усунення запального процесу.

Згідно з інструкцією, Офломелід може викликати алергічні реакції.

Наслідки передозування при нанесенні препарату на шкірні покриви в надмірних кількостях не описані в інструкції до Офломеліду.

Вплив на здатність керувати автотранспортом і складними механізмами

При зовнішньому застосуванні компоненти Офломеліда не знижують швидкість реакцій і не впливають на здатність до концентрації уваги.

Застосування при вагітності та лактації

Протипоказано призначення Офломеліда вагітним і годуючим груддю жінкам.

Протипоказано призначення препарату дітям і підліткам у віці до 18 років.

Чи не надходили повідомлення про випадки лікарських взаємодій, внаслідок яких знизилася б ефективність і / або безпечність використаних одночасно препаратів.

Структурних аналогів Офломеліда немає.

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці з температурою 15-25 ° С.

Термін придатності - 4 роки. Мазь в банках після першого розтину можна зберігати не більше 3 місяців.

Відпускається за рецептом.

Травматологи, хірурги і комбустіологи (лікарі, що спеціалізуються в опіковій медицині) часто призначають Офломелід, оскільки вважають його ефективним засобом, що дозволяє запобігти інфікуванню і нагноєння ранових поверхонь.

Пацієнти також залишають позитивні відгуки про Офломеліде. На їхню думку, препарат швидко загоює рани і опіки, добре знеболює, зручний в застосуванні (т. К. Наноситься не частіше ніж один раз на добу), не робить побічних ефектів.

Ціна на Офломелід в залежності від обсягу туби / банки: 30 г - 90-180 рублів, 50 г - 130-220 рублів, 100 г - 275-365 рублів, 400 г - 770-1080 рублів.

Офломелід 30г мазь для зовнішнього застосування

Офломелід мазь 30 г

Офломелід мазь 30 г

Офломелід мазь д / наруж.прім. 30г n1

Офломелід мазь 50 г

Офломелід 50г мазь для зовнішнього застосування

Офломелід мазь 50 г

Освіта: Ростовський державний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа".

Інформація про препарат є узагальненою, надається в ознайомлювальних цілях і не замінює офіційну інструкцію. Самолікування небезпечно для здоров'я!

У нашому кишечнику народжуються, живуть і вмирають мільйони бактерій. Їх можна побачити тільки при сильному збільшенні, але, якби вони зібралися разом, то помістилися б у звичайній кавовій чашці.

Шлунок людини непогано справляється зі сторонніми предметами і без лікарського втручання. Відомо, що шлунковий сік здатний розчиняти навіть монети.

Навіть якщо серце людини не б'ється, то він все одно може жити протягом тривалого проміжку часу, що і продемонстрував нам норвезький рибалка Ян Ревсдал. Його "мотор" зупинився на 4 години після того як рибалка заблукав і заснув в снігу.

Загальновідомий препарат «Віагра» спочатку розроблявся для лікування артеріальної гіпертонії.

Людина, яка приймає антидепресанти, в більшості випадків знову буде страждати депресією. Якщо ж людина впорався з пригніченістю своїми силами, він має всі шанси назавжди забути про цей стан.

Під час чхання наш організм повністю припиняє працювати. Навіть серце зупиняється.

Люди, які звикли регулярно снідати, набагато рідше страждають ожирінням.

Кожна людина має не тільки унікальні відбитки пальців, але і мови.

Саме рідкісне захворювання - хвороба Куру. Хворіють їй тільки представники племені фор в Новій Гвінеї. Хворий помирає від сміху. Вважається, що причиною виникнення хвороби є поїдання людського мозку.

Людські кістки міцніше бетону в чотири рази.

Робота, яка людині не до душі, набагато шкідливіше для його психіки, ніж відсутність роботи взагалі.

Освічена людина менше схильна до захворювань мозку. Інтелектуальна активність сприяє утворенню додаткової тканини, що компенсує хвору.

Впавши з осла, ви з більшою ймовірністю звернете собі шию, ніж впавши з коня. Тільки не намагайтеся спростувати це твердження.

74-річний житель Австралії Джеймс Харрісон ставав донором крові близько 1000 разів. У нього рідкісна група крові, антитіла якій допомагають вижити новонародженим з важкою формою анемії. Таким чином, австралієць врятував близько двох мільйонів дітей.

Карієс - це найпоширеніше інфекційне захворювання в світі, змагатися з яким не може навіть грип.

Як вам уже відомо, традиційні методи боротьби з сечокам'яною хворобою (зокрема, літотрипсія) мають безліч побічних ефектів, а деякими пацієнтами п.

Офломелід

Опис актуально на 11.07.2015

 • Латинська назва: Oflomelide
 • Код АТС D06BX
 • Діюча речовина: Офлоксацин + Метилурацил + Лідокаїну гідрохлорид (Ofloxacine + Metyluracil + Lidocaine)
 • Виробник: Синтез ВАТ (Росія)

Мазь Офломелід містить 3 активних компоненти:

Додаткові компоненти: метилпарагідроксибензоат, макрогол 400 і 1500, пропіленгліколь, пропілпарагідроксибензоат.

Біла мазь упакована в банки з полімеру (по 200 і 400 г), туби з алюмінію (по 30 г) і банки зі скла темного кольору (по 1000/2000 р). У пачці з картону знаходиться інструкція від виробника до рекомендацій і 1 туба / банку.

Медикамент з антимікробної, місцево знеболюючою, протизапальною і регенерує активностями, які забезпечуються входять до складу Офломеліда компонентами.

офлоксацин належить до групи фторхінолонів і надає антимікробний ефект, який проявляється у ставленні більшості мікроорганізмів. За рахунок блокади ферменту ДНК-гірази в мікробної клітині розвивається бактерицидний ефект. Лікарський засіб впливає на стафілококи, анаероби, хламідії, ешерихії коли, легіонелли, мікоплазми, псевдомонади, стрептококи, протеї та інші мікроорганізми.

Метіураціл здатний стимулювати регенеративні процеси в тканинах. виявляється анаболічні активність. Чинний компонент здатний прискорювати епітелізацію, Грануляційна тканинне дозрівання і зростання, прискорювати клітинні регенеративні процеси при ранових ушкодженнях.

лідокаїн відомий своїм місцево знеболюючим ефектом, який досягається за рахунок блокування натрієвих каналів і перешкоди імпульсної генерації в закінченнях нейронів чутливості. Активна речовина перешкоджає передачі больового імпульсу по нервових волокнах. Местнораздражающєє вплив не проявляється при зовнішньому застосуванні. Діюча речовина здатне розширювати просвіт судин.

Гіперосмолярну (гідрофільну), водорастворимую основу мазі представляє суміш поліетіленгліколей (поліетиленоксид), молекулярна маса яких становить 400-1500 одиниць. Основа забезпечує влагопоглощающий, дегідратувальний ефект при нанесенні на тканини. У порівнянні з розчином хлориду натрію (10%) сила гіперосмотичним впливу мазевої основи в 20 разів сильніше.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Виробником опис фармакодинамики і показники фармакокінетики не представлені.

Показання, застосування Офломеліда

Протимікробний засіб призначається при гнійних, інфікованих ранових ураженнях різної етіології і локалізації в гнійно-некротичної (першої) фазі ранового процесу, в тому числі при супутньому больовому синдромі:

 • трофічні виразки;
 • пролежні;
 • інфіковані опіки 2-4 ступеня;
 • рани після оперативного розтину флегмони і абсцесів;
 • після хірургічної обробки гідраденіти, карбункулів, абсцедирующих фурункулів, нагноившихся ліпом і атером;
 • посттравматичні і післяопераційні свищі і рани.
 • лактація;
 • вагітність;
 • індивідуальна гіперчутливість;
 • обмеження за віком - до 18 років.

Офломелід, інструкція із застосування (Спосіб і дозування)

Мазь застосовується тільки зовнішньо, кратність - 1 раз на добу, тривалість терапії 7-14 днів. Курс визначається в індивідуальному порядку в залежності від динаміки очищення ранових поверхонь від гнійних ексудатів, зменшення запального процесу. Максимально допустима виробником добова доза мазі - 100 мг.

Після обробки опікових і ранових поверхонь від бруду тонким шаром наносять мазь, після чого накладають марлеву стерильну пов'язку. Можливо накладення пов'язки з марлі з подальшою аплікацією на рановий вогнище.

При порожнинних гнійних ранах їх рекомендується пухко заповнювати спеціальними тампонами, просоченими маззю Офломелід. У Свищева ходи вводять турунди з марлі з маззю.

При інфікованих опікових ранах лікарський засіб наносять 2-3 рази на тиждень або частіше в залежності від обсягу гнійних виділень.

Виробником не описані випадки передозування при нанесенні медикаменту в великих кількостях на шкірні покриви.

Зміна ефективності самого Офломеліда і інших препаратів при їх одночасній терапії не зареєстровано. Лікарський засіб не впливає на безпеку інших медикаментів.

Мазь продається в спеціалізованих аптечних пунктах. Необхідно пред'являти фармацевту рецептурний бланк від лікаря.

Туби з алюмінію, банки з полімеру і скла можна транспортувати і зберігати при дотриманні температурного режиму (15-25 градусів).

особливі вказівки

Лікарський засіб не робить впливу на здатності пацієнта керувати складними механізмами, автотранспортом.

Структурні аналоги не розроблені.

Офломелід може застосовуватися в педіатричній практиці після досягнення 18 років.

вигодовування і вагітність - абсолютні протипоказання до застосування медикаменту (можливе попадання активних компонентів в системний кровотік при обробці ранових поверхонь).

Мазь активно призначається хірургами, травматологами, комбустіологами, тому що дозволяє в короткі терміни запобігти інфікуванню і нагноєння ранових поверхонь.

Пацієнти відзначають, що препарат зручний у застосуванні, не має специфічного запаху, добре знеболює і сприяє закриттю ран і опіків. Лікарський засіб добре допомагає при фурункульозі, трофічних виразках і пролежнях.

У Росії туба об'ємом 30 г коштує близько 100 рублів.

Вартість Офломеліда варіює залежно від регіону продажу, упаковки (туба / банку) і аптечної мережі.

WER.RU

Аптека ІФК

Освіта: Закінчила Башкирська державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа». У 2011 році отримала диплом і сертифікат по Терапії. У 2012 році отримала 2 сертифікати і дипломи за «Функціональної діагностики» і «кардіології». У 2013 році пройшла курси по «Актуальним питанням оториноларингології в терапії». У 2014 році пройшла курси підвищення кваліфікації за фахом «Клінічна ехокардіографія» і курси за спеціальністю «Медична реабілітація».

Досвід роботи: З 2011 по 2014 рік працювала терапевтом і кардіологом в МБУЗ ​​Поліклініка №33 м Уфа. З 2014 року працює кардіологом і лікарем функціональної діагностики в МБУЗ ​​Поліклініка №33 м Уфа.

Я використовував мазь Офломелід для загоєння шраму після операції. Спочатку шов рубцеваться активно, гоївся. Зняли шви. Через пару днів помітив, що з-під кірки з'являється гній. Шов опух і тканину навколо теж. Піднялась температура. Офломелід купив відразу бо чув був про його ефективності. Все почуте виявилося правдою - за пару днів прімпененія мазь витягнула гній і шрам сформувався повністю.

За допомогою Офломеліда я врятувалася від нагноєння рани після падіння зі сходів. Як і всі нормальні люди я відразу рану обробила після події, але, мабуть, якась частина пилу або сміття залишилася і рана стала наривати. Тканина почервоніла, піднялася температура. Купила я Офломелід на другий день і не пошкодувала. Мазь варто мало, але загоює прямо на очах. Від рани за тиждень перев'язок практично не залишилося і сліду!

Мазь Офломелід прекрасно допомагає загоїти опікові рани. Я в минулому році з цим столнулась і дуже рада, що тоді мені попався Офломелід, інакше страшно уявити, чим могло справа скінчитися. У мене рани від опіків НЕ підсихали. а стали плисти. З них почав виділятися гній (з-під корок). Я обробляла по кілька разів на день перекисом і мазала Офломелідом. За три дні мазь витягнула гній і рани почали рубцеваться.

Офломелідом мазала шов після операції. Спочатку все йшло за планом: шов став рубцеваться, набряк спав, почервоніння зійшло. Через якийсь час я зазначила, що шов став хворіти, причому біль була пульсуючою. Потім став виділятися гній. Я відразу купила Офломелід, вар мазь абсолютно недорого, знайти її можна в будь-якій аптеці. Мазь усунула проблему за лічені дні. Шов спух, почервоніння зійшла, гній Офломелід витягнув назовні.

Мені Офломелід допомагає при будь-яких травмах. Пару раз мала опіки і завжди ця мазь мене здорово виручала. Особливо, коли в рану потрапила інфекція і вона стала нагноюватися. Офломелід не створює жирної плівки на рані, швидко вбирається і загоює за лічені дні. Мазь витягнула гній з-під утворилася скоринки і підсушила. Тепер тримаю в аптечці на випадок травми. адже впевнена в ефективності кошти.

Понад рік тому у мене з'явився на нозі фурункул, який дуже хворів і не сходив. Мені розкрили оперативним шляхом і продезінфікували його вздовж і поперек, але чомусь через якийсь час рана стала наривати і було відчуття пульсації. Взяв в найближчій аптеці Офломелід і почав робити перев'язки. Дезинфікував рану три рази в день. Потім чекав поки рана висохне і намазував мазь.

Рік тому ця мазь мене просто врятувала. Я рубав дрова і маханул сокирою собі по руці. Рана була значна, але в лікарню їхати не хотів. Домашній догляд привів до інфікування і нагноєння. Звернувся до лікарні лише через 4 дні. Мені там почистили і обробили рану. Купив цю мазь з метою якнайшвидшого загоєння. Мазь дала результат через пару днів використання. Рана почала активно рубцеваться, больові відчуття стали на порядок менше. Через два тижні застосування від рани залишилися спогади у вигляді рожевого шраму.

Я злегка тюхтій, тому травми різного роду у мене бувають часто) Коли в черговий раз я примудрилася потрапити в ситуацію - обпекла зап'ястя молоком, опік вийшов такий, що довелося йти до лікаря, який і прописав мені Офломелід. Опік зажив швидко, хоч мазь дуже недорога. З моїм щастям тепер завжди ношу її з собою =)

Лариса: Будь ласка дайте відповідь. Мені зробили ендопротезування коліна, але у мене проблеми з.

Олена: Де можна придбати? Підкажіть будь ласка контакти.Спасібо

Вадим: Після новорічного застілля вже на наступний день відчув ознаки загострення. Лікар.

Панк із Солт-Лейк-Сіті: Уле = ледве кладчіка ВОГОНЬ! Стаф Заєбісь! ЗНЯВ В ТОРКАННЯ

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

66 + = 67