Офлоксацин ціна таблетки 400 мг

One more step

Please complete the security check to access internet-apteka.ru

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property.

What can I do to prevent this in the future?

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware.

If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

Cloudflare Ray ID: 3d99c5bad0c897e6 • Your IP: 2a02: c207: 2008: Додати 7822 :: 1 • Performance & security by Cloudflare

офлоксацин

Опис актуально на 21.04.2016

 • Латинська назва: Ofloxacin
 • Код АТС J01MA01
 • Діюча речовина: Офлоксацин (Ofloxacin)
 • Виробник: Фармстандарт-Лексредства, Синтез Акціонерне Курганське товариство медичних препаратів та виробів ВАТ, Валента Фармацевтика, Скопинський фармацевтичний завод, МАКІЗ-ФАРМА, Оболенський - фармацевтичне підприємство, Рафарма ЗАТ, Озон ТОВ, Красфарма, Біосинтез ВАТ (Росія)
 • В 1 таблетці - 200 і 400 мг офлоксацину. Кукурудзяний крохмаль, МКЦ, тальк, магнію стеарат, полівінілпіролідон, аеросил, як допоміжні компоненти.
 • У 100 мл розчину - 200 мг активної речовини. Натрію хлорид і вода, як допоміжні компоненти.
 • В 1 г мазі - 0,3 г активної речовини. Ніпагін, вазелін, ніпазол, як допоміжні компоненти.
 • мазь в тубах по 3 г або 5 г;
 • таблетки в оболонці по 200 і 400 мг;
 • розчин для інфузій у пляшках по 100 мл.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Офлоксацин це антибіотик чи ні? Це не антибіотик, а антибактеріальний засіб з групи фторованих хінолонів, що не одне і теж. Відрізняється від антибіотиків за структурою і походженням. фторхінолони не мають аналога в природі, а антибіотики - продукти природного походження.

Бактерицидну дію пов'язано з пригніченням ДНК-гірази, що тягне порушення синтезу ДНК і поділу клітини, зміни в клітинній стінці, цитоплазмі і загибель клітини. Включення атома фтору в молекулу хіноліну змінило спектр антибактеріальної дії - він значно розширився і включає також мікроорганізми, стійкі до антибіотиків і штами, що виробляють бета-лактамази.

До препарату чутливі грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми, а також хламідії, уреаплазми, мікоплазми, гарднерели. Пригнічує ріст мікобактерій туберкульозу. Не діє на Treponema pallidum. Резистентність мікрофлори розвивається повільно. Характерний виражений постантібіотіческій ефект.

Абсорбція після прийому всередину хороша. Біодоступність 96%. Незначна частина препарату зв'язується з білками. Максимальна концентрація визначається через 1 год. Добре розподіляється в тканинах, органах і рідинах, проникає всередину клітин. Значні концентрації спостерігаються в слині, мокротинні, легкому, міокарді, слизовій оболонці кишечника, кістках, тканини передміхурової залози, жіночих статевих органах шкірі і клітковині.

Добре проникає через всі бар'єри і в спинно-мозкову рідину. Біотрансформується в печінці близько 5% дози. Період напіввиведення дорівнює 6-7 год. При багаторазовому введенні кумуляція не виражена. Виводиться нирками (80-90% дози) і незначна частина з жовчю. При нирковій недостатності Т1 / 2 збільшується. При печінковій недостатності теж може сповільнюватися виведення.

 • бронхіти, пневмонії;
 • захворювання Лор органів (фарингіт, синусит, отит, ларингіт);
 • захворювання нирок і сечовивідних шляхів (пієлонефрит, уретрит, цистит);
 • інфекції шкіри, м'яких тканин, кісток;
 • ендометрит, сальпінгіт, параметрит, оофорит, цервицит, кольпіт, простатит, епідидиміт, орхіт;
 • гонорея, хламідіоз;
 • виразки рогівки, блефарит, кон'юнктивіт, кератит, ячмінь, хламідійні ураження очей, профілактика інфекції після травм і операцій (для мазі).
 • вік до 18 років;
 • підвищена чутливість;
 • вагітність;
 • грудне годування;
 • епілепсія або підвищена судомна готовність після черепно-мозкових травм, порушень мозкового кровообігу та інших захворюваннях ЦНС;
 • раніше відзначалося ураження сухожиль після прийому фторхінолонів;
 • периферична нейропатія;
 • непереносимість лактози;
 • вік до 1 року (для мазі).

Найчастіше зустрічаються побічні реакції:

Рідше і дуже рідко зустрічаються побічні реакції:

Інструкція по застосуванню Офлоксацину (Спосіб і дозування)

Мазь Офлоксацин, інструкція із застосування

За нижню повіку закладається 1 -1,5 см мазі 3 рази на добу. При наявності хламідійних уражень очей - 5 разів на добу. Лікування проводиться не більше 2 тижнів. При одночасному застосуванні декількох препаратів мазь використовується останньою.

Таблетки Офлоксацин, інструкція із застосування

Таблетки приймають внутрішньо, цілком, до або під час їжі. Дозу підбирають залежно від тяжкості інфекції, функції печінки і нирок. Звичайна доза - 200-600 мг на добу, розділена на 2 прийоми. При важких інфекціях і при надмірній вазі хворого добова доза збільшується до 800 мг. при гонореї призначається 400 мг в один прийом, одноразово, в першій половині дня.

Дітям призначається за життєвими показаннями, якщо немає заміни іншими засобами. Добова доза становить 7,5 мг на кг ваги.

Хворим з порушенням функції нирок проводиться корекція режиму дозування. У пацієнтів з вираженими порушеннями функції печінки добова доза повинна бути не більше 400 мг. Тривалість лікування визначається тяжкістю захворювання. Лікування продовжують ще 3 дні після нормалізації температури або після лабораторних аналізів, які б підтверджували ерадикацію мікроорганізму. Найчастіше тривалість курсу лікування 7-10 днів, при сальмонеллезах 7 днів, при інфекціях сечовивідних шляхів до 5 днів. Лікування не повинно бути більше 2 місяців. При лікуванні деяких захворювань спочатку призначається Офлоксацин в / в 2 рази на добу з переходом на пероральний прийом.

Краплі з активною речовиною офлоксацин випускаються під назвою Данцев, Флоксал, Уніфлокс. Дивіться інструкцію із застосування цих препаратів.

взаємодія

при призначенні сукральфата, антацидних засобів і препаратів, що містять алюміній, цинк, магній або залізо, знижується всмоктування офлоксацину. Відзначається збільшення ефективності антикоагулянтів непрямої дії при прийомі з даним препаратом. Необхідний контроль згортання.

Підвищується ризик нейротоксичних ефектів і судомної активності при одночасному призначенні НПЗП, похідних нитроимидазола і метилксантинов.

При застосуванні з теофіліном знижується його кліренс і збільшується період напіввиведення.

Одночасне застосування гіпоглікемічних засобів може спричинити гіпо- або гіперглікемічні стану.

При застосуванні з циклоспорином спостерігається збільшення концентрації його в крові і періоду напіввиведення.

Можливо різке зниження артеріального тиску при застосуванні барбітуратів і гіпотензивних препаратів.

При застосуванні з глюкокортикостероидами є ризик розриву сухожиль.

Можливо подовження інтервалу QT при застосуванні нейролептиків, антиаритмічнихпрепаратів, трициклічнихантидепресантів, макролідів, похідних імідазолу, астемизола, терфенадина, ебастину.

Застосування інгібіторів карбоангідрази, натріюгідрокарбонату і цитратів, які ощелачивают сечу, збільшує ризик появи кристалурії і нефротоксичної дії.

Відпускається за рецептом лікаря.

Температура зберігання до 25 ° C.

Офлоксацин і алкоголь

Алкоголь не сумісний з цим препаратом. Під час лікування забороняється вживання алкогольних напоїв.

Відгуки про офлоксацину

фторхінолони займають провідне місце серед антимікробних засобів і розглядаються як альтернатива високоактивним антибіотиків при лікуванні важких інфекцій. В даний час не втратив лідируючого положення монофторірованний представник II покоління -офлоксацин.

Перевагою цього препарату перед іншими фторхінолонами є його дуже висока біодоступність, а також повільно і рідко розвивається стійкість до нього мікроорганізмів.

З огляду на високу активність щодо збудників ІПСШ, цей препарат широко застосовується в дерматовенерології при лікуванні ІПСШ: урогенітального хламідіозу, гонореї, гонорейно-хламідійної, мікоплазменної та уреаплазменной інфекції. Ерадикація хламідій спостерігається в 81-100% випадків і його вважають найбільш ефективним з усіх фторхінолонів. Про це свідчать і відгуки про офлоксацину:

 • «... Брала цей препарат, лікувала мікоплазму та уреаплазму. ефективно»;
 • «... Мені допомогло, пила при циститі, побочек немає. Препарат недорогий і ефективний».

Широкий спектр дії, гарне проникнення в тканини статевих органів, сечовивідної системи, секрет передміхурової залози, тривале збереження концентрацій у вогнищі обумовлює застосування його при урологічних та гінекологічних захворюваннях. Так, є відгуки про те, що прийом цього засобу протягом 3 днів показав високу ефективність при рецидивуючих циститах у жінок. Його з профілактичною метою призначали після діатермокоагуляції ерозій шийки матки після введення внутрішньоматкових контрацептивів, після абортів, успішно застосовували при простатитах, епідидимітах.

Не будучи антибіотиком, він не впливає на вагінальну і кишкову флору, не викликає дисбактеріоз. За повідомленнями пацієнтів це засіб погано переноситься. Найчастіше відзначалися побічні ефекти з боку шлунково-кишкового тракту, рідше - з боку ЦНС і шкірно-алергічні реакції, дуже рідко - минущі зміни показників печінкових тестів. Препарат не має гепато-, нефро- і ототоксическим дією.

 • «... була нудота, в животі вирувало, апетит відсутній»;
 • «... Сильно нудило, не могла нічого їсти, але курс лікування закінчила»;
 • «... Після прийому з'явилося безсоння. Підозрюю, що від препарату, так як раніше спала добре»;
 • «... кидало в жар і холодний піт, з'явився панічний страх».

Багатьом пацієнтам з кон'юнктивіту, блефаритами і кератитами призначали очні краплі з діючою речовиною офлоксацин (Уніфлокс, Флоксал, Данцев), Відгуки про які позитивні. Хворі застосовували їх 4-5 разів на добу при блефариті і кон'юнктивіті і відзначали значне поліпшення протягом 2-3 днів. Завдяки високій біодоступності діючої речовини краплі можна застосовувати і при більш глибоких ураженнях - увеитах, склеритах і іридоциклітах.

Придбати препарат можна в будь-якій аптеці. Вартість залежить від виробника. Ціна Офлоксацину в таблетках по 200 мг Російського виробництва (Озон, Макіз фарма, ВАТ Синтез) коливається в межах від 26 руб. до 30 руб. за 10 таблеток, а вартість таблеток 400 мг № 10 від 53 до 59 руб. офлоксацин Тева, випускається тільки в таблетках по 200 мг, коштує дорожче - 163-180 руб. Мазь очна (Курганський ВАТ Синтез) коштує від 38 до 64 руб. в різних аптеках.

Ціна Офлоксацину в Україні становить 11-14 грн. (Таблетки), 35-40 грн. (Розчин для інфузій).

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

Аптека24

БІОСФЕРА

Освіта: Закінчив Свердловське медичне училище (1968 - 1971 рр.) За фахом «Фельдшер». Закінчив Донецький медичний інститут (1975 - 1981 рр.) За фахом «Лікар епідеміолог, гігієніст». Проходив аспірантуру в Центральному НДІ епідеміології р Москва (1986 - 1989 рр.). Вчений ступінь - кандидат медичних наук (ступінь присуджена в 1989 році, захист - Центральний НДІ епідеміології м.Москва). Пройдені численні курси підвищення кваліфікації з епідеміології та інфекційних захворювань.

Досвід роботи: Робота завідуючим відділенням дезінфекції та стерилізації 1981 - 1992 рр. Робота завідуючим відділенням особливо небезпечних інфекцій 1992 - 2010 рр. Викладацька діяльність в Медінституті 2010 - 2013 рр.

Назіма: Бифиформ краще. Ще Максілак. Там більше активних речовин. Але мені лінекс теж подобається.

Марія Євгенівна: Недорогий і ефективний! Голова не так паморочиться як раніше, відчуваю ясність. Приймати.

Світлана: Я Світлана з Киргизстану, теж пила Ендонорм Фарм. "Фітопанацея" у мене вузловий.

Tanice: Лежу третій лінь з гіпертонічним кризом. Як гіпертонік п'ю корінетек і егілок. 10.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

Офлоксацин - інструкція із застосування, аналоги, відгуки, ціна

форми випуску

 • Таблетки: округлої форми, покриті оболонкою білого відтінку, дозування по 200 мг і 400 мг.
 • Розчин 0,2% для внутрішньовенного введення: блідий прозорий розчин, може мати жовтуватий відтінок, випускається у флаконах об'ємом 100 мл.
 • Мазь - білого кольору, може бути з жовтуватим відтінком, випускається в алюмінієвих тубах по 15 мг і 30 мг.

Інструкція по застосуванню Офлоксацину

 • Запальні захворювання дихальної системи (бронхіт, запалення легенів);
 • кишкові інфекції (крім бактеріального ентериту);
 • шкірні захворювання (рожа);
 • запальні процеси в тканинах кісток і суглобів;
 • інфекції сечостатевої системи (уретрит, цистит);
 • захворювання нирок (пієлонефрит);
 • ЛОР - захворювання (отити, синусити, ларингіти і ін.);
 • як профілактичний засіб для підвищення імунітету.

Мазь застосовується як місцевий засіб при лікуванні грибкових захворювань шкіри, опіків, пролежнів; при інфекційних захворюваннях, які можуть супроводжуватися гнійними ускладненнями.

 • Препарат протипоказаний пацієнтам, у яких була відмічена підвищена чутливість до офлоксацину.
 • Не рекомендується застосовувати вагітним жінкам і дітям до 15 років.
 • Чи не призначають пацієнтам, що страждають на епілепсію, а також при низькому порозі нападів епілепсії.

лікування Офлоксацином

 • Таблетки - приймають всередину за годину до прийому їжі або через 2 години після їжі; не розжовуючи, запивати великою кількістю води.
 • Розчин для інфузії - застосовують у вигляді крапельниці, дози призначаються індивідуально, при цьому перша доза становить 200 мл розчину, повільно протягом 1 години. При позитивній динаміці пацієнта переводять на лікування таблетками.
 • Мазь - для зовнішнього застосування, наноситься у вигляді тонкого шару на оброблену ділянку, після чого накладається стерильна пов'язка. Частота процедури призначається індивідуально в залежності від захворювання і ступеня тяжкості. У деяких випадках показано нанесення мазі безпосередньо на марлеву пов'язку.

Дозування даного антибіотика при різних захворюваннях різна, і призначати її повинен лікар.

Офлоксацин при вагітності і лактації

Офлоксацин при уреаплазмозі

Взаємодія Офлоксацину з іншими лікарськими препаратами

 • Приймати препарати, що містять антациди, сульфати, кальцій, залізо, цинк слід через дві години після прийому Офлоксацину для кращої всмоктуваності.
 • Чи не рекомендовано приймати лікарський засіб з протизапальними препаратами, щоб уникнути додаткової стимуляції роботи ЦНС.
 • При цукровому діабеті необхідно контролювати рівень глюкози.

При лікуванні Офлоксацином необхідно повідомити лікаря, які препарати приймаються крім даного лікарського засобу (щоб уникнути розвитку побічних реакцій).

Відгуки про препарат

"Призначили офлоксацин в лікарні після операції. Мучилася запаленням, були сильні болі. Після 2 днів прийому симптоми пройшли, швидко пішла на поліпшення".

"Поставили діагноз" уреаплазмоз ", думав, що це невиліковно. Брав офлоксацин, через тиждень був здоровий".

"Підхопила кон'юнктивіт, перепробувала купу мазей, ніякого ефекту, в результаті довелося йти до лікаря. Порадив офлоксацин, пролечилась кілька днів, все як рукою зняло".

 • У таблетках по 200 мг - від 25 руб. за упаковку;
 • У флаконах по 100 мл - від 37 руб. за упаковку;
 • Мазь 30 мг - від 65 руб. за упаковку.
Відгуки

Ви можете додати свої коментарі та відгуки до цієї статті за умови дотримання Правил обговорення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

48 + = 58