Офлоксацин ціна таблетки 200 мг

офлоксацин

Опис актуально на 21.04.2016

 • Латинська назва: Ofloxacin
 • Код АТС J01MA01
 • Діюча речовина: Офлоксацин (Ofloxacin)
 • Виробник: Фармстандарт-Лексредства, Синтез Акціонерне Курганське товариство медичних препаратів та виробів ВАТ, Валента Фармацевтика, Скопинський фармацевтичний завод, МАКІЗ-ФАРМА, Оболенський - фармацевтичне підприємство, Рафарма ЗАТ, Озон ТОВ, Красфарма, Біосинтез ВАТ (Росія)
 • В 1 таблетці - 200 і 400 мг офлоксацину. Кукурудзяний крохмаль, МКЦ, тальк, магнію стеарат, полівінілпіролідон, аеросил, як допоміжні компоненти.
 • У 100 мл розчину - 200 мг активної речовини. Натрію хлорид і вода, як допоміжні компоненти.
 • В 1 г мазі - 0,3 г активної речовини. Ніпагін, вазелін, ніпазол, як допоміжні компоненти.
 • мазь в тубах по 3 г або 5 г;
 • таблетки в оболонці по 200 і 400 мг;
 • розчин для інфузій у пляшках по 100 мл.

Фармакодинаміка і фармакокінетика

Офлоксацин це антибіотик чи ні? Це не антибіотик, а антибактеріальний засіб з групи фторованих хінолонів, що не одне і теж. Відрізняється від антибіотиків за структурою і походженням. фторхінолони не мають аналога в природі, а антибіотики - продукти природного походження.

Бактерицидну дію пов'язано з пригніченням ДНК-гірази, що тягне порушення синтезу ДНК і поділу клітини, зміни в клітинній стінці, цитоплазмі і загибель клітини. Включення атома фтору в молекулу хіноліну змінило спектр антибактеріальної дії - він значно розширився і включає також мікроорганізми, стійкі до антибіотиків і штами, що виробляють бета-лактамази.

До препарату чутливі грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми, а також хламідії, уреаплазми, мікоплазми, гарднерели. Пригнічує ріст мікобактерій туберкульозу. Не діє на Treponema pallidum. Резистентність мікрофлори розвивається повільно. Характерний виражений постантібіотіческій ефект.

Абсорбція після прийому всередину хороша. Біодоступність 96%. Незначна частина препарату зв'язується з білками. Максимальна концентрація визначається через 1 год. Добре розподіляється в тканинах, органах і рідинах, проникає всередину клітин. Значні концентрації спостерігаються в слині, мокротинні, легкому, міокарді, слизовій оболонці кишечника, кістках, тканини передміхурової залози, жіночих статевих органах шкірі і клітковині.

Добре проникає через всі бар'єри і в спинно-мозкову рідину. Біотрансформується в печінці близько 5% дози. Період напіввиведення дорівнює 6-7 год. При багаторазовому введенні кумуляція не виражена. Виводиться нирками (80-90% дози) і незначна частина з жовчю. При нирковій недостатності Т1 / 2 збільшується. При печінковій недостатності теж може сповільнюватися виведення.

 • бронхіти, пневмонії;
 • захворювання Лор органів (фарингіт, синусит, отит, ларингіт);
 • захворювання нирок і сечовивідних шляхів (пієлонефрит, уретрит, цистит);
 • інфекції шкіри, м'яких тканин, кісток;
 • ендометрит, сальпінгіт, параметрит, оофорит, цервицит, кольпіт, простатит, епідидиміт, орхіт;
 • гонорея, хламідіоз;
 • виразки рогівки, блефарит, кон'юнктивіт, кератит, ячмінь, хламідійні ураження очей, профілактика інфекції після травм і операцій (для мазі).
 • вік до 18 років;
 • підвищена чутливість;
 • вагітність;
 • грудне годування;
 • епілепсія або підвищена судомна готовність після черепно-мозкових травм, порушень мозкового кровообігу та інших захворюваннях ЦНС;
 • раніше відзначалося ураження сухожиль після прийому фторхінолонів;
 • периферична нейропатія;
 • непереносимість лактози;
 • вік до 1 року (для мазі).

Найчастіше зустрічаються побічні реакції:

Рідше і дуже рідко зустрічаються побічні реакції:

Інструкція по застосуванню Офлоксацину (Спосіб і дозування)

Мазь Офлоксацин, інструкція із застосування

За нижню повіку закладається 1 -1,5 см мазі 3 рази на добу. При наявності хламідійних уражень очей - 5 разів на добу. Лікування проводиться не більше 2 тижнів. При одночасному застосуванні декількох препаратів мазь використовується останньою.

Таблетки Офлоксацин, інструкція із застосування

Таблетки приймають внутрішньо, цілком, до або під час їжі. Дозу підбирають залежно від тяжкості інфекції, функції печінки і нирок. Звичайна доза - 200-600 мг на добу, розділена на 2 прийоми. При важких інфекціях і при надмірній вазі хворого добова доза збільшується до 800 мг. при гонореї призначається 400 мг в один прийом, одноразово, в першій половині дня.

Дітям призначається за життєвими показаннями, якщо немає заміни іншими засобами. Добова доза становить 7,5 мг на кг ваги.

Хворим з порушенням функції нирок проводиться корекція режиму дозування. У пацієнтів з вираженими порушеннями функції печінки добова доза повинна бути не більше 400 мг. Тривалість лікування визначається тяжкістю захворювання. Лікування продовжують ще 3 дні після нормалізації температури або після лабораторних аналізів, які б підтверджували ерадикацію мікроорганізму. Найчастіше тривалість курсу лікування 7-10 днів, при сальмонеллезах 7 днів, при інфекціях сечовивідних шляхів до 5 днів. Лікування не повинно бути більше 2 місяців. При лікуванні деяких захворювань спочатку призначається Офлоксацин в / в 2 рази на добу з переходом на пероральний прийом.

Краплі з активною речовиною офлоксацин випускаються під назвою Данцев, Флоксал, Уніфлокс. Дивіться інструкцію із застосування цих препаратів.

взаємодія

при призначенні сукральфата, антацидних засобів і препаратів, що містять алюміній, цинк, магній або залізо, знижується всмоктування офлоксацину. Відзначається збільшення ефективності антикоагулянтів непрямої дії при прийомі з даним препаратом. Необхідний контроль згортання.

Підвищується ризик нейротоксичних ефектів і судомної активності при одночасному призначенні НПЗП, похідних нитроимидазола і метилксантинов.

При застосуванні з теофіліном знижується його кліренс і збільшується період напіввиведення.

Одночасне застосування гіпоглікемічних засобів може спричинити гіпо- або гіперглікемічні стану.

При застосуванні з циклоспорином спостерігається збільшення концентрації його в крові і періоду напіввиведення.

Можливо різке зниження артеріального тиску при застосуванні барбітуратів і гіпотензивних препаратів.

При застосуванні з глюкокортикостероидами є ризик розриву сухожиль.

Можливо подовження інтервалу QT при застосуванні нейролептиків, антиаритмічнихпрепаратів, трициклічнихантидепресантів, макролідів, похідних імідазолу, астемизола, терфенадина, ебастину.

Застосування інгібіторів карбоангідрази, натріюгідрокарбонату і цитратів, які ощелачивают сечу, збільшує ризик появи кристалурії і нефротоксичної дії.

Відпускається за рецептом лікаря.

Температура зберігання до 25 ° C.

Офлоксацин і алкоголь

Алкоголь не сумісний з цим препаратом. Під час лікування забороняється вживання алкогольних напоїв.

Відгуки про офлоксацину

фторхінолони займають провідне місце серед антимікробних засобів і розглядаються як альтернатива високоактивним антибіотиків при лікуванні важких інфекцій. В даний час не втратив лідируючого положення монофторірованний представник II покоління -офлоксацин.

Перевагою цього препарату перед іншими фторхінолонами є його дуже висока біодоступність, а також повільно і рідко розвивається стійкість до нього мікроорганізмів.

З огляду на високу активність щодо збудників ІПСШ, цей препарат широко застосовується в дерматовенерології при лікуванні ІПСШ: урогенітального хламідіозу, гонореї, гонорейно-хламідійної, мікоплазменної та уреаплазменной інфекції. Ерадикація хламідій спостерігається в 81-100% випадків і його вважають найбільш ефективним з усіх фторхінолонів. Про це свідчать і відгуки про офлоксацину:

 • «... Брала цей препарат, лікувала мікоплазму та уреаплазму. ефективно»;
 • «... Мені допомогло, пила при циститі, побочек немає. Препарат недорогий і ефективний».

Широкий спектр дії, гарне проникнення в тканини статевих органів, сечовивідної системи, секрет передміхурової залози, тривале збереження концентрацій у вогнищі обумовлює застосування його при урологічних та гінекологічних захворюваннях. Так, є відгуки про те, що прийом цього засобу протягом 3 днів показав високу ефективність при рецидивуючих циститах у жінок. Його з профілактичною метою призначали після діатермокоагуляції ерозій шийки матки після введення внутрішньоматкових контрацептивів, після абортів, успішно застосовували при простатитах, епідидимітах.

Не будучи антибіотиком, він не впливає на вагінальну і кишкову флору, не викликає дисбактеріоз. За повідомленнями пацієнтів це засіб погано переноситься. Найчастіше відзначалися побічні ефекти з боку шлунково-кишкового тракту, рідше - з боку ЦНС і шкірно-алергічні реакції, дуже рідко - минущі зміни показників печінкових тестів. Препарат не має гепато-, нефро- і ототоксическим дією.

 • «... була нудота, в животі вирувало, апетит відсутній»;
 • «... Сильно нудило, не могла нічого їсти, але курс лікування закінчила»;
 • «... Після прийому з'явилося безсоння. Підозрюю, що від препарату, так як раніше спала добре»;
 • «... кидало в жар і холодний піт, з'явився панічний страх».

Багатьом пацієнтам з кон'юнктивіту, блефаритами і кератитами призначали очні краплі з діючою речовиною офлоксацин (Уніфлокс, Флоксал, Данцев), Відгуки про які позитивні. Хворі застосовували їх 4-5 разів на добу при блефариті і кон'юнктивіті і відзначали значне поліпшення протягом 2-3 днів. Завдяки високій біодоступності діючої речовини краплі можна застосовувати і при більш глибоких ураженнях - увеитах, склеритах і іридоциклітах.

Придбати препарат можна в будь-якій аптеці. Вартість залежить від виробника. Ціна Офлоксацину в таблетках по 200 мг Російського виробництва (Озон, Макіз фарма, ВАТ Синтез) коливається в межах від 26 руб. до 30 руб. за 10 таблеток, а вартість таблеток 400 мг № 10 від 53 до 59 руб. офлоксацин Тева, випускається тільки в таблетках по 200 мг, коштує дорожче - 163-180 руб. Мазь очна (Курганський ВАТ Синтез) коштує від 38 до 64 руб. в різних аптеках.

Ціна Офлоксацину в Україні становить 11-14 грн. (Таблетки), 35-40 грн. (Розчин для інфузій).

 • Інтернет-аптеки Росії Росія
 • Інтернет-аптеки України Україна
 • Інтернет-аптеки Казахстану Казахстан

ЗдравЗона

Аптека24

БІОСФЕРА

Освіта: Закінчив Свердловське медичне училище (1968 - 1971 рр.) За фахом «Фельдшер». Закінчив Донецький медичний інститут (1975 - 1981 рр.) За фахом «Лікар епідеміолог, гігієніст». Проходив аспірантуру в Центральному НДІ епідеміології р Москва (1986 - 1989 рр.). Вчений ступінь - кандидат медичних наук (ступінь присуджена в 1989 році, захист - Центральний НДІ епідеміології м.Москва). Пройдені численні курси підвищення кваліфікації з епідеміології та інфекційних захворювань.

Досвід роботи: Робота завідуючим відділенням дезінфекції та стерилізації 1981 - 1992 рр. Робота завідуючим відділенням особливо небезпечних інфекцій 1992 - 2010 рр. Викладацька діяльність в Медінституті 2010 - 2013 рр.

Назіма: Бифиформ краще. Ще Максілак. Там більше активних речовин. Але мені лінекс теж подобається.

Марія Євгенівна: Недорогий і ефективний! Голова не так паморочиться як раніше, відчуваю ясність. Приймати.

Світлана: Я Світлана з Киргизстану, теж пила Ендонорм Фарм. "Фітопанацея" у мене вузловий.

Tanice: Лежу третій лінь з гіпертонічним кризом. Як гіпертонік п'ю корінетек і егілок. 10.

Всі матеріали, представлені на сайті, носять виключно довідковий і ознайомлювальний характер і не можуть вважатися призначеним лікарем методом лікування або достатньою консультацією.

Адміністрація сайту та автори статей не несуть відповідальності за будь-які збитки і наслідки, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту.

офлоксацину

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою майже білого кольору, круглі, двоопуклі; на поперечному розрізі видно шар майже білого кольору.

Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, тальк, повідон, кальцію стеарат, аеросил (кремнію діоксид колоїдний).

Склад оболонки: гіпромелоза (оксипропілметилцелюлоза), тальк, титану діоксид, пропіленгліколь, макрогол 4000 (поліетиленоксид 4000).

10 шт. - упаковки осередкові контурні (1) - пачки картонні.

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою майже білого кольору, круглі, двоопуклі; на поперечному розрізі видно шар майже білого кольору.

Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, тальк, повідон (полівінілпіролідон низькомолекулярний), кальцію стеарат, аеросил (кремнію діоксид колоїдний).

Склад оболонки: гіпромелоза (оксипропілметилцелюлоза), тальк, титану діоксид, пропіленгліколь, макрогол 4000 (поліетиленоксид 4000).

10 шт. - упаковки осередкові контурні (1) - пачки картонні.

Протимікробний препарат широкого спектра дії з групи фторхінолонів. Діє на бактеріальний фермент ДНК-гіразу, що забезпечує сверхспіралізаціі і, таким чином, стабільність ДНК бактерій (дестабілізація ланцюгів ДНК призводить до їх загибелі). Надає бактерицидний ефект.

препарат активний відносно мікроорганізмів, які продукують β-лактамази і швидкозростаючих атипових мікобактерій.

До препарату чутливі: Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Escherichia coli, Citrobacter spp., Klebsiella spp. (Включаючи Klebsiella pneumoniae), Enterobacter spp., Hafnia spp., Proteus spp. (Включаючи Proteus mirabilis, Proteus vulgaris - індол-позитивні та індол-негативні штами), Salmonella spp., Shigella spp. (Включаючи Shigella sonnei), Yersinia enterocolitica, Campylobacter jejuni, Aeromonas hydrophila, Plesiomonas aeruginosa, Vibrio cholerae, Vibrio parahaemolyticus, Haemophilus influenzae, Chlamydia spp., Legionella spp., Serratia spp., Providencia spp., Haemophilus ducreyi, Bordetella parapertussis, Bordetella pertussis, Moraxella catarrhalis, Propionibacterium acnes, Brucella spp.

різної чутливістю до препарату мають: Enterococcus faecalis, Streptococcus pyogenes, Streptococcus pneumoniae, Streptococcus viridans, Serrratia marcescens, Pseudomonas aeruginosa, Acinetobacter spp., Mycoplasma hominis, Mycoplasma pneumoniae, Mycobacterium tuberculosis, Mycobacteriurn fortuitum, Ureaplasma urealyticum, Clostridium perfringens, Corynebacterium spp., Helicobacter pylori , Listeria monocytogenes, Gardnerella vaginalis.

До препарату стійкі Nocardia asteroides, анаеробні бактерії (Bacteroides spp., Peptococcus spp., Peptostreptococcus spp., Eubacterium spp., Fusobacterium spp., Clostridium difficile).

препарат неактивний відносно Treponema pallidum.

Після прийому препарату всередину абсорбція швидка і повна (95%). Біодоступність - понад 96%.

Зв'язування з білками плазми - 25%. Зmax після прийому препарату всередину в дозі 100 мг, 300 мг і 600 мг становить 1 мг / л, 3.4 мг / л і 6.9 мг / л відповідно, і досягається через 1-2 ч. Після одноразового прийому препарату в дозі 200 мг і 400 мг Зmax становить 2.5 мкг / мл і 5 мкг / мл, відповідно. Прийом їжі може уповільнювати всмоктування, але не робить істотного впливу на біодоступність.

Уявний Vd - 100 л. Офлоксацин розподіляється в лейкоцитах, альвеолярних макрофагах, шкірі, м'яких тканинах, кістках, органах черевної порожнини і малого таза, дихальній системі, сечі, слині, жовчі, секреті передміхурової залози. Добре проникає через гематоенцефалічний бар'єр, плацентарний бар'єр, виділяється з грудним молоком. Проникає в спинномозкову рідину при запалених і невоспаленних мозкових оболонках (14-60%). Чи не кумулює.

Метаболізується в печінці (близько 5%) з утворенням N-оксид офлоксацину і діметілофлоксаціна.

T1/2 - 4.5-7 ч (незалежно від дози). Виводиться нирками в незміненому вигляді - 75-90%, з жовчю - близько 4%. Позанирковий кліренс - менше 20%.

Після одноразового застосування в дозі 200 мг в сечі виявляється протягом 20-24 год.

Фармакокінетика в особливих клінічних випадках

При ниркової або печінкової недостатності виведення може уповільнюватися.

-інфекційні-запальні захворювання дихальних шляхів (бронхіт, пневмонія);

-інфекційні-запальні захворювання ЛОР-органів (синусит, фарингіт, середній отит, ларингіт);

-інфекційні-запальні захворювання шкіри і м'яких тканин;

-інфекційні-запальні захворювання кісток і суглобів;

-інфекційні-запальні захворювання черевної порожнини (включаючи інфекції шлунково-кишкового тракту) і жовчовивідних шляхів;

-інфекційні-запальні захворювання нирок (пієлонефрит) та сечовивідних шляхів (цистит, уретрит);

-інфекційні-запальні захворювання органів малого таза (ендометрит, сальпінгіт, оофорит, цервіцит, параметрит, простатит) і статевих органів (кольпіт, орхіт, епідидиміт);

-профілактика інфекцій у хворих з порушенням імунного статусу (в т.ч. при нейтропенії).

-епілепсія (в т.ч. в анамнезі);

-зниження судомного порога (в т.ч. після черепно-мозкової травми, інсульту або запальних процесів в ЦНС);

-возраст до 18 років (тому що не завершений ріст кістяка);

-лактація (грудне вигодовування);

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

З обережністю слід призначати препарат при атеросклерозі судин головного мозку, порушення мозкового кровообігу (в анамнезі), хронічній нирковій недостатності, органічних ураженнях ЦНС.

Дози підбираються індивідуально в залежності від локалізації та тяжкості перебігу інфекції, а також чутливості мікроорганізмів, загального стану хворого і функції печінки і нирок.

Препарат призначають всередину дорослим - по 200-800 мг / сут, кратність застосування - 2 рази / добу. Курс лікування - 7-10 днів. Дозу до 400 мг / сут можна призначати в 1 прийом, переважно вранці.

при гострій гонореї - 400 мг одноразово.

У пацієнтів з порушеннями функції нирок (при КК від 50 до 20 мл / хв) разова доза повинна становити 50% від середньої дози при кратності призначення 2 рази / добу, або повну разову дозу призначають 1 раз / сут. при КК<20 мл / хв разова доза - 200 мг, потім - по 100 мг / добу через день.

при гемодіалізі і перитонеальному діалізі препарат призначають по 100 мг кожні 24 год.

Максимальна добова доза при печінкової недостатності - 400 мг / сут.

Середня добова доза для дітей при важких інфекціях - 7.5 мг / кг маси тіла, максимальна доза - 15 мг / кг.

Таблетки слід приймати цілими, запиваючи водою, до або під час прийому їжі.

Тривалість курсу лікування визначається чутливістю збудника і клінічною картиною; лікування слід продовжувати ще протягом 3 днів після зникнення симптомів захворювання і повної нормалізації температури.

при лікуванні сальмонельозів курс лікування - 7-8 днів, при неускладнених інфекціях нижніх сечовивідних шляхів - 3-5 днів.

З боку травної системи: анорексія, нудота, блювання, діарея, метеоризм, біль у животі (в т.ч. біль у шлунку), підвищення активності печінкових трансаміназ, гіпербілірубінемія, холестатична жовтяниця, псевдомембранозний ентероколіт.

З боку центральної нервової системи: головний біль, запаморочення, невпевненість рухів, тремор, судоми, оніміння і парестезії кінцівок, інтенсивні сновидіння, кошмарні сновидіння, психотичні реакції, тривожність, підвищена збудливість, фобії, депресія, сплутаність свідомості, галюцинації, підвищення внутрішньочерепного тиску; порушення сприйняття кольору, диплопія, порушення смаку, нюху, слуху і рівноваги.

З боку кістково-м'язової системи: тендиніт, міалгії, артралгії, тендосиновіт, розрив сухожилля.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія, васкуліт, колапс.

З боку шкірних покривів: точкові крововиливи (петехії), дерматит бульозний геморагічний, папульозні висипання, васкуліт.

З боку органів кровотворення: лейкопенія, агранулоцитоз, анемія, тромбоцитопенія, панцитопенія, гемолітична і апластична анемія.

З боку сечовидільної системи: гострий інтерстиціальний нефрит, порушення функції нирок, гіперкреатинінемія, підвищення вмісту сечовини.

Алергічні реакції: шкірний висип, свербіж, кропив'янка, алергічний пневмоніт, алергічний нефрит, еозинофілія, лихоманка, набряк Квінке, бронхоспазм, синдром Стівенса-Джонсона, синдром Лайєлла, фотосенсибілізація, мультиформна еритема; рідко - анафілактичний шок.

Інші: дисбактеріоз, суперінфекція, гіпоглікемія (у хворих на цукровий діабет), вагініт.

симптоми: запаморочення, сплутаність свідомості, загальмованість, дезорієнтація, сонливість, блювання.

лікування: промивання шлунка, призначення симптоматичної терапії.

Харчові продукти, антациди, що містять алюміній, кальцій, магній, або солі заліза зменшують всмоктування офлоксацину, утворюючи нерозчинні комплекси (тому інтервал між прийомом Офлоксацину-АКОС і цих препаратів повинен бути не менше 2 год).

Офлоксацин знижує кліренс теофіліну на 25%. Тому при одночасному застосуванні слід зменшувати дозу теофіліну.

Циметидин, фуросемід, метотрексат і препарати, що блокують канальцеву секрецію, підвищують концентрацію офлоксацину в плазмі.

Офлоксацин збільшує концентрацію глібенкламіду в плазмі.

При одночасному прийомі офлоксацину з антагоністами вітаміну К необхідно контролювати систему згортання крові.

При призначенні Офлоксацину-АКОС з НПЗЗ, похідними нітроімідазолу і метилксантинів підвищується ризик розвитку нейротоксичних ефектів.

При одночасному призначенні Офлоксацину-АКОС з глюкокортикостероїдами збільшується ризик розриву сухожиль, особливо у літніх людей.

При призначенні Офлоксацину-АКОС з препаратами, олужнюють сечу (інгібітори карбоангідрази, цитрати, натрію бікарбонат), збільшується ризик розвитку кристалурії і нефротоксичних ефектів.

Чи не є препаратом вибору при пневмонії, спричиненої пневмококами. Чи не показаний при лікуванні гострого тонзиліту.

Не рекомендується застосовувати препарат більше 2 міс. Слід уникати впливу сонячних променів, опроміненню УФ-променями (ртутно-кварцові лампи, солярій).

У разі виникнення побічних ефектів з боку центральної нервової системи, алергічних реакцій, псевдомембранозного коліту необхідна відміна препарату. При псевдомембранозний коліт, підтвердженому колоноскопіческого і / або гістологічно, показане пероральне призначення ванкоміцину і метронідазолу.

Слід враховувати, що при застосуванні Офлоксацину-АКОС рідко виникає тендиніт може призводити до розриву сухожиль (переважно ахіллове сухожилля), особливо у літніх пацієнтів. У разі виникнення симптомів тендиніту необхідно негайно припинити лікування, провести іммобілізацію ахіллового сухожилля і проконсультуватися у ортопеда.

При застосуванні препарату жінкам не рекомендується вживати тампони типу тампакс, в зв'язку з підвищеним ризиком розвитку вагінального кандидозу.

На тлі лікування можливе погіршення перебігу міастенії, частішання нападів порфірії у схильних хворих.

При застосуванні препарату можливі помилково негативні результати при бактеріологічній діагностиці туберкульозу (перешкоджає виділенню Mycobacterium tuberculosis).

У хворих з порушеннями функції печінки або нирок необхідний контроль концентрації офлоксацину в плазмі. При тяжкій нирковій та печінковій недостатності підвищується ризик розвитку токсичних ефектів (потрібна корекція дози).

В період лікування препаратом слід уникати прийому алкоголю.

Використання в педіатрії

У дітей Офлоксацин-АКОС призначають тільки у випадку загрози життя, з урахуванням передбачуваної користі і потенційного ризику розвитку побічних ефектів, коли неможливо застосувати інші, менш токсичні препарати.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та механізмами

В період лікування необхідно утримуватися від керування автотранспортом і занять потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги і швидкої реакції.

Препарат протипоказаний дітям і підліткам до 18 років, тому що не завершений ріст кістяка.

У дітей Офлоксацин-АКОС призначають тільки у випадку загрози життя, з урахуванням передбачуваної користі і потенційного ризику розвитку побічних ефектів, коли неможливо застосувати інші, менш токсичні препарати.

У пацієнтів з порушеннями функції нирок (при КК від 50 до 20 мл / хв) разова доза повинна становити 50% від середньої дози при кратності призначення 2 рази / добу, або повну разову дозу призначають 1 раз / сут. при КК<20 мл / хв разова доза - 200 мг, потім - по 100 мг / добу через день.

при гемодіалізі і перитонеальному діалізі препарат призначають по 100 мг кожні 24 год.

Список Зберігати в сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 ° С. Термін придатності - 2 роки.

Умови та термін зберігання

Препарат відпускається за рецептом.

Щоб задати питання про роботу проекту або зв'язатися з редакцією, скористайтеся цією формою.

Аналоги таблеток Офлоксацин

Офлоксацин (таблетки) Рейтинг: 10

Виробник: Біоком (Росія)

Аналог дорожче від 133 руб.

Виробник: Верофарм (Росія)

Аналог дорожче від 169 руб.

Виробник: Мустафа Невзат Ілач Сана А.Ш. (Туреччина)

Аналог дорожче від 90 руб.

Аналог дорожче від 112 руб.

Виробник: Зентіва (Чехія)

Офлоксин - чеський препарат приблизно тієї ж цінової категорії. Також продається в упаковках по 10 таблеток. В якості діючої речовини виступає офлоксацин в дозуванні 200 або 400 мг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

67 − = 57